Kursuse üksikasjad

Lisage juhtimisalaseid teadmisi ja võimeid oma oskuste omandamiseks, et varustada teid juhirollide suunas, millises karjäärivõistluses te otsustate sõlmida.

Õpid ärijuhtimise üldpõhimõtteid, mis muudavad teid tööle avalikus, era- ja heategevusalas. Konkreetselt keskendudes rahvusvahelisele ettevõtlusele, arendate välja globaalset väljavaadet ja saate aru, kuidas suuremad rahvusvahelise kohalolekuga organisatsioonid võistlevad edukalt mitmesugustes kultuurides ja majanduskeskkondades.

Moodulid on hoolikalt kavandatud koostöös tööstuse ekspertidega, et tagada iga aine sisu ja filosoofia, mis ühendab kaasaegse teooria ja praktika ning annab teile teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud rahvusvaheliste organisatsioonidega tegelevate organisatsioonide tööks.

See kursus sobib ideaalselt ambitsioonikatele aineõppejõududele, kes soovivad arendada oma juhtimisalaseid väljavaateid ja soovivad töötada rahvusvaheliste organisatsioonide jaoks.

Kursuse eelised

Teie juhendajate kogemused hõlmavad teooriat ja praktikat, akadeemilist personali, kes on Kõrghariduse Akadeemia stipendiaadid ja tööstusharu spetsialistid, kes on kvalifitseeritud vastava valdkonna prahtimiseks.

Teie õpetamine hõlmab loenguid, väikseid seminare ja õpetusi ning sisaldab külalisõppeprogrammi, mille eesmärk on inspireerida teid ja pakkuda võimalike tööandjatega võrguvõimalusi.

Me oleme pühendunud praktilise õppimise pakkumisele ja sihtotstarbelise ärimudelisatsiooni komplektile, kus teie kasvavad analüütilised ja otsuste tegemise oskused katsetatakse. Reaalajas kriisidele reageerimise koordineerimiseks kasutatavate rajatiste jäljendamine, mis on ette nähtud hädaabiteenistuste koolitamiseks, esitatakse teile mitmeid ärikriitilisi väljakutseid ja olukordi. Töötate väikestes meeskondades vastusstrateegiate väljatöötamiseks, kasutades reaalajas ettevõtte teavet oma lähenemisviisi sõnastamiseks. Koolitatud juhendaja aitab teil hinnata ja parandada oma analüütilisi ja otsustusvõimeid.

Võite valida dissertatsiooni või elava konsultatsiooniprojekti ühe teaduskonna partnerorganisatsiooni vahel ja te läbirääkimisi üksikasjade ja ulatuse üle. Lõpetamisel esitate oma uuringud oma kliendile ja akadeemilisele juhendajale.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Teie laiaulatuslik arusaamine strateegilistest äripõhimõtetest ja juhtimisoskustest rahvusvahelises kontekstis täiendab teie bakalaureuse kraadi spetsialiseerumist. See muudab teid hõlpsalt töölevõetavaks erinevatel juhtivatel positsioonidel ülemaailmsetes organisatsioonides, sealhulgas operatsioonide ja ettevõtluse arendamiseks.

 • Äriarengu juht
 • Ärijuht
 • Operatsioonide haldur

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Õpetamine ja õppimine

Põhimoodulid

 • Kaasaegne turundus
 • Ettevõtte strateegia
 • Juhtimine, inimesed
 • Rahvusvahelised ärikeskkonnad
 • Rahaliste vahendite haldamine
 • Rahvusvahelise kaubanduse majandus

Valikute moodulid

 • Live Commercial Project
 • Dissertatsioon

Tasud ja rahastamine

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 6500 £. Inflatsiooni tagajärgede arvessevõtmiseks võib igal aastal suurendada teie makstavat summat.

Rahvusvahelised üliõpilased

Aastatel 2018-1919 sisenevate õpilaste õppemaks on 12500 £. Summa, mida maksate, kinnitatakse sellel tasemel iga kursuse aasta kohta.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, saab internetis juurde pääseda teie jaoks sobival ajal ja kohas.

Rose Bowl

Rose Bowlil on muljetavaldavad õppekohad, auditooriumid, konverentsiruumid ja suurepärane kohalik maine äriringkonnaks. Rose Bowl paneb meie õpilased dünaamilise äriringkondade keskpunkti.

Simulatsiooni komplekt

Selles rajatises kasutate kriitilise otsusega immersiivseid simulatsioone, et töötada välja tõhusad juhtimisoskused ja grupiosaliste oskused. Simulatsioonid kordavad reaalse elu stsenaariumide keerukust, mis võiks otsustajaid vaidlustada, eesmärgiga parandada oma otsustamist, kriitilist mõtlemist ja suhtlemisoskust.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 33 kursust Leeds Beckett Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,500 GBP
Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilaste jaoks. 12 500 GBP rahvusvahelistele üliõpilastele.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date