MSc juhtimine ja rahvusvaheline äri

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Lisage juhtimisalaseid teadmisi ja võimeid oma oskuste omandamiseks, et varustada teid juhirollide suunas, millises karjäärivõistluses te otsustate sõlmida.

Õpid ärijuhtimise üldpõhimõtteid, mis muudavad teid töölevõtmiseks avalikus, era- ja heategevussektoris. Erilise keskendumisega rahvusvahelisele ettevõtlusele saate välja töötada globaalse väljavaate ja saada aru, kuidas rahvusvaheliselt suuremad organisatsioonid konkureerivad edukalt erinevate kultuuride ja majanduskeskkondade vahel.

Moodulid on hoolikalt välja töötatud koostöös valdkonna ekspertidega, et tagada iga õppeaine sisu ja filosoofia segunemine tänapäevase teooria ja praktikaga ning see annab teile vajalikud teadmised ja oskused rahvusvahelises kontekstis tegutsevate organisatsioonide jaoks.

See kursus sobib ideaalselt kõigi ainete ambitsioonikatele lõpetajatele, kes soovivad arendada oma juhtimisväljavaateid ja soovivad eelkõige töötada rahvusvahelistes organisatsioonides.

Kursuse eelised

Teie juhendajate kogemused hõlmavad teooriat ja praktikat, akadeemilist personali, kes on Kõrghariduse Akadeemia stipendiaadid ja tööstusharu spetsialistid, kes on kvalifitseeritud vastava valdkonna prahtimiseks.

Teie õpetamine hõlmab segu loengutest, väikestest seminaridest ja õpetustest ning sisaldab külalise loenguprogrammi, mis on loodud selleks, et inspireerida teid ja pakkuda teile potentsiaalsete tööandjatega koostöövõimalusi.

Me oleme pühendunud praktilise õppe pakkumisele ja meil on selleks otstarbeks loodud ettevõttesimulatsiooni komplekt, kus pannakse proovile teie kasvavad analüüsi- ja otsustusoskused. Jälgides rajatisi, mida kasutatakse hädaabiteenistuste koolitamiseks reaalajas kriisidele reageerimise koordineerimiseks, pakutakse teile mitmesuguseid ärikriitilisi väljakutseid ja olukordi. Töötate väikestes meeskondades reageerimisstrateegiate väljatöötamiseks, kasutades oma lähenemisviisi sõnastamiseks reaalajas äriteavet. Koolitatud juhendaja aitab teil analüüsi- ja otsustusvõimet hinnata ja parandada.

Võite valida dissertatsiooni või reaalajas konsultatsiooniprojekti vahel ühe teaduskonna partnerorganisatsiooniga ning räägite läbi detaili ja ulatuse. Lõpetamisel esitlete oma uurimistööd oma kliendile ja akadeemilisele juhendajale.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema kas vähemalt teise klassi diplom või samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires.

Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemilise või professionaalse viitega.

Kõik taotlejad peaksid vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele.

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

TÕENDAGE OMA KVALIFIKATSIOONI

Kui olete rahvusvaheline üliõpilane, võime teie kvalifikatsiooni võrrelda ja kontrollida. Palun võtke ühendust meie rahvusvahelise bürooga 44 (0) 113 812 1111 09.00-17.00 e-nel / 09.00 kuni 16.30 hommikul GMT või e-post internationaloffice@leedsbeckett.ac.uk.

VAJALIK OMA INGLISE KEELEKÜSIMUSTEST UUENDADA?

Ärge muretsege, kui teie valitud kursusele ei ole inglise keelt nõutav. Pakume laias valikus kursusi, mis on välja töötatud selleks, et aidata teil parandada oma kvalifikatsiooni ja inglise keele oskust, millest enamik on Briti Nõukogu akrediteeritud.

Tööalased väljavaated

Teie lai arusaamine strateegilistest äriprintsiipidest ja juhtimisoskustest rahvusvahelises kontekstis täiendab teie bakalaureuse kraadi spetsialiseerumist. See muudab teid hõlpsasti kasutatavaks erinevatel juhtivatel kohtadel globaalsetes organisatsioonides, sealhulgas operatsioonide ja äriarenduse alal.

 • Äriarengu juht
 • Ärijuht
 • Operatsioonide haldur

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töö- ja karjäärinõukogude meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja saada töökohta. Olenemata sellest, kas olete oma esimesel või viimasel aastal, võite rääkida meie karjääriameti töötajatega, kes pakuvad teile nõu CV-de kirjutamise kohta töö otsimiseks.

Õpetamine ja õppimine

Põhimoodulid

 • Kaasaegne turundus
 • Ettevõtte strateegia
 • Juhtimine, inimesed ja organisatsioonid
 • Rahvusvahelised ärikeskkonnad
 • Rahaliste vahendite haldamine
 • Rahvusvahelise kaubanduse majandus

Valikute moodulid

 • Live Commercial Project
 • Dissertatsioon

Tasud ja rahastamine

Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 6500 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvahelised üliõpilased

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 12500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud iga päev 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, pakkudes teile juurdepääsu spetsiaalsetele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumide ja meediaseadmete rendile. Kümneid tuhandeid meie Raamatukogu digitaalseid ressursse, sealhulgas e-raamatuid, e-ajakirju ja andmebaase, on veebis kättesaadavad teile sobival ajal ja kohas.

Rose Bowl

Rose Bowlil on muljetavaldavad õpetamisruumid, auditooriumid, konverentsiruumid ja silmapaistev maine ärikeskusena. Rose Bowl paneb meie õpilased dünaamilise äriringkondade keskmesse.

Simulatsiooni komplekt

Selles rajatises kasutate kriitilise otsusega immersiivseid simulatsioone, et töötada välja tõhusad juhtimisoskused ja grupiosaliste oskused. Simulatsioonid kordavad reaalse elu stsenaariumide keerukust, mis võiks otsustajaid vaidlustada, eesmärgiga parandada oma otsustamist, kriitilist mõtlemist ja suhtlemisoskust.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem