MSc juhtimise ja ettevõtte jätkusuutlikkuse valdkonnas

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Umbes

Ettevõtte sotsiaalne vastutus või ettevõtte jätkusuutlikkus on juhtivad ettevõtted, kes seda üha enam ümber nimetavad, ei ole kunagi olnud meie organisatsioonidele asjakohasem. Suurenevate positiivsete sotsiaalsete ja keskkonnaalaste ärimõjude ning majanduslike mõjude maksimeerimiseks loob see strateegiline lähenemine ärivõimalusi, võimaldab ettevõttel pikas perspektiivis õitseda ja tagab organisatsioonidele positiivse mõju kogu maailmas. Cranfieldi juhtimise ja ettevõtte jätkusuutlikkuse magistrikraad õpetab teile praktilisi näpunäiteid selle kohta, kuidas ettevõtted edukalt kaasavad jätkusuutlikkus oma põhieesmärki ja -strateegiat.

Programm annab võrdselt maailmaklassi praktilise hariduse juhtkonna erialadel, mis on nõutavad kõigi tippjuhtide ametikohtadel. Seepärast jagab see meie juhtimis MSc programmiga mitu moodulit ja muid programmi tegevusi, mis on Suurbritannia 1. koha peal ja ökonomistide seitsmes maailm. Milline MBA? Magistriõpe Management (MiM) 2017 hinne.

Kellele see on?

 • Lõpetajad, kes on huvitatud sotsiaalsest, keskkonnaalast ja majanduslikku mõju avaldavatest organisatsioonidest maailmas ja kes püüavad kinnistada jätkusuutlikkus oma tulevasse juhtimiskarjääri erinevatest era-, avaliku sektori ja mittetulundusühingute, sektorite ja rollide hulgast .
 • Varasemad karjäärinõustajad, kes soovivad üle minna jätkusuutlikkusele orienteeritud rollile.

Miks see kursus?

Rohkem kui lihtsalt akadeemiline institutsioon, Cranfieldi Juhtimiskoolkonna maailmatasemel teadusuuringud, nõustamine ja õpetamine toovad kaasa praktilisi juhtimislahendusi, mis muudavad tänapäeva ärimaailma. 50 aastat oleme töötanud juhtivate ettevõtetega kogu maailmas, täites oma ülesannet juhtimise tava parandamiseks.

Cranfieldi õpetamine keskendub ainult magistri- ja täitetasemele ning on mõeldud teie praktiliste ärioskuste ja usalduse suurendamiseks ning paneb suurt rõhku reaalmaailma probleemidele. Õppige tõendeid tegema, et paremaid juhtimisotsuseid teha. See juhtkonna arendusreis uurib teie isiksust, et aidata teil mõista oma tugevusi ja nõrkusi.

Cranfieldi juhtimise ja ettevõtte jätkusuutlikkuse magistrikraad on väga praktiline kursus featuring eriline segu teooria ja rakendus. Te omandate teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud karjääri jaoks, mis keskendub ettevõtluse jätkusuutlikkusele, ning töötades koos mõne meie partnerorganisatsiooniga, panete selle õppimise tegemiseks säästva arengu projektidega tegelemise, keeruliste jätkusuutlikkusprobleemide lahenduste leidmisega tegelike lahenduste leidmiseks. Lugege meie üliõpilastunnistusi, et teada saada, kuidas nad oma teadmisi kursusest praktikas rakendavad.

Kursuse üksikasjad

Kursus koosneb kaheteistkümnest moodulist, seitse hõlmab üldisi juhtimisoskusi ja 5 spetsialiseerunud ettevõtte jätkusuutlikkusele. „Sustainability in Practice” moodul annab võimaluse teostada praktilist jätkusuutliku äri konsultatsiooniprojekti. Lõputöö on ka praktiline harjutus, kuigi see on ajakohastatud teooria põhjal teada. Varasemates tööprojektides on töötanud ettevõtte sponsoreid nagu Heineken, Unilever ja easyJet. „Juhtiv ettevõtete jätkusuutlikkus” ja „Säästvate organisatsioonide loomine” annavad praktilisi juhtimisoskusi jätkusuutliku äritegevuse juhtimisel alates strateegilistest küsimustest, nagu ringmajandus, sellistesse valdkondadesse nagu jätkusuutlik innovatsioon, aruandlus ja töötajate kaasamine. „Applied Science and Technology for Environmental Sustainability” moodulit õpetavad keskkonnakaitse eksperdid Cranfieldi vee-, energeetika- ja keskkonnakoolist ning pakuvad erialaseid oskusi, mis on vajalikud keskkonnamõjude hindamiseks ja juhtimiseks tarneahelasse.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Majandusteadlane juhtidele
 • Juhtiv ettevõtte jätkusuutlikkus
 • Operatsioonide juhtimine
 • Organisatsiooniline käitumine: rakendamine
 • Turunduse juhtimine
 • Tõenditel põhinev juhtimine
 • Strateegiline juhtimine
 • Raamatupidamine ja rahandus
 • Säästvate organisatsioonide loomine
 • Rakenduslik teadus ja tehnoloogia keskkonnasäästlikkuse nimel
 • Jätkusuutlikkus praktikas
 • Sotsiaalne ettevõtlus

Riiki sisenemise nõuded

Me tervitame taotlusi andekatest kandidaatidest kõigist taustadest ja iga taotlust käsitletakse selle individuaalselt. Tavaliselt peavad kandidaadid olema kas:

 • esimene või teine klass Suurbritannia kiitusega asjaomases distsipliinis või
 • rahvusvaheline kraad - samaväärne Ühendkuningriigi kvalifikatsioon.

Kandidaate, kes ei vasta nendele kriteeriumidele, võib kaaluda, kui neil on kutsekvalifikatsioon (nt CIMA, ACA, ACCA) koos 5-aastase kvalifikatsiooniga asjakohase töökogemusega. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos oluliste kogemustega.

Viimati uuendatud Veebruar 2019

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem