MSc juhtimise ja infosüsteemides

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Umbes

Organisatsioonide juhtide vahel, kes on IT-süsteemide segi ja tehnilised töötajad, kes neid tarnivad, on suur teadmiste puudujääk. Meie lõpetajad mängivad olulist rolli juhtimise ja tehnoloogia keele ja praktika integreerimisel ettevõtluses. Arendage oma arusaama infotehnoloogia, organisatsiooni ja inimeste käitumise vastasmõjust, et valmistada ette juhtivaid positsioone äritegevuses ja IKT projektides.

Kellele see on?

See kursus sobib lõpetajatele teaduse, inseneri, IT või ettevõtlusega seotud kraadi soovivad jätkata karjääri erinevates tööstusharudes või akadeemiliste ringkondade; kes praegu töötavad tööstuses, soovivad laiendada oma kvalifikatsiooni või jätkata karjääri muutumist; või teisi kvalifikatsioone omavad isikud, kellel on märkimisväärne asjakohane kogemus.

Miks see kursus?

Cranfield University kraadiõppeprogrammi läbiviimisel on mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Õppimine kraadiõppe ainus keskkonda, kus magistrikraad ülikoolilõpetajatel on võimalik oma valitud valdkonnas oma töökohta täisajaga töötada või teha akadeemilisi uuringuid
 • Juhtivate õppejõudude ja tööstuse praktikute õpetamine
 • Töötage tugeva uurimisrühma kõrval
 • Pühendatud toetus ülikoolilinnakust õppijate jaoks, sealhulgas ulatuslikud infoallikad, mida haldab Cranfield University raamatukogu
 • Konsultatsioon ettevõtetele, kes toetavad oma töötajaid osalise tööajaga programmides, seoses üksikprojektidega.

Kursuse üksikasjad

Kursus sisaldab kaheksat hinnatud moodulit, rühmaprojekti ja individuaalset uurimisprojekti. Moodulid hõlmavad loenguid ja õpetusi ning neid hinnatakse praktiliste tööde, kirjalike eksamite, juhtumiuuringute, esseede, esitluste ja testide abil. Need pakuvad rühmadele ja üksikprojektidele vajalikke "tööriistu".

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Enterprise Systems
 • Operatsioonide juhtimine
 • Äriprotsesside analüüs ja tehnika
 • Üldjuhtimine
 • Äri muutuste juhtimine
 • Ettevõtteandmete analüüs
 • Ettevõtluse modelleerimine
 • Programm ja projektijuhtimine

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasud kraadi asjakohase teaduse, inseneri või sellega seotud distsipliini või nende rahvusvaheliste samaväärsete nende UK kvalifikatsiooni. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos oluliste kogemustega.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

Edukad õpilased jätkavad mitmesuguseid karjääri tootmis-, logistika-, IT-, ärisüsteemide analüüsi, tootmisjuhtimise alase nõustamise, uurimis- ja arendustegevuse ning akadeemiliste ringkondadega. Võimalused on mitmekesised ja rahvusvahelised ning ülikoolilõpetajate haridustase on kõrgharidusega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem