MSc juhtimises ja ettevõtluses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Meie juhtimis- ja ettevõtlusõppe magistrant õpetab teile, kuidas oma ettevõtet luua, pereettevõtteid kasvatada või olemasolevas organisatsioonis uuendusi teha. Selle ettevõtluse magistrantuuri õppimine ei anna teile mitte ainult juhtimisoskusi ja ettevõtluslikke omadusi, vaid pakub ka võrgutamisvõimalusi, mis võimaldavad teil ettevõtteid tõhusalt ja kujutlusvõimeliselt käivitada ja juhtida.
Meie juhtimis- ja ettevõtlusõppe magistrant jagab kursuse sisu, sealhulgas mooduleid ja muid kursuste tegevusi, oma kõrgeima asetusega juhtimismagistrikraadiga, mis on Suurbritannias 3. kohal ja maailmas The Economist 30. kohal. Milline MBA? Juhtimismeistrite (MiM) 2019. aasta edetabel.

• Cranfield School of Management toimib järjekindlalt hästi rahvusvaheliste ettevõtete edetabelites. Oleme Suurbritannias Financial Timesi Euroopa Ärikooli 2019. aasta edetabelis 7. kohal ja Euroopas 44. kohal.
• Saate teada, kuidas alustada oma ettevõtet, pereettevõtte loomist või olemasolevas organisatsioonis uuendusi.
• Meie lähenemisviis õpetamisele on loodud teie praktiliste ärioskuste ja enesekindluse turgutamiseks ning see paneb suurt rõhku reaalse maailma väljakutsetele.
• Arendate teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud uute ettevõtmiste juhtimiseks ja rahastamiseks kogu ettevõtluse elutsükli vältel, alustades ettevõttest kuni müügi või järelkasvu lõpetamiseni.
• Teil on võimalus osaleda paljudel koolivälistel üritustel ja algatustes, sealhulgas Cranfieldi ettevõtmise programmis, ettevõtluskõlarite sarja vestlustes, mida juhib Bettany ettevõtluskeskus ja stardinädalavahetused.
• Teil on juurdepääs pidevale toetusele, sealhulgas Cranfieldi Ettevõtlusühing, Cranfieldi ettevõtjate kiirendi võrk ja Cranfieldi äriinglite võrk.
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

A world-leader in management education, research and consultancy for over 50 years, Cranfield School of Management is an exclusively postgraduate business school whose mission is to improve the practi ... Loe edasi

A world-leader in management education, research and consultancy for over 50 years, Cranfield School of Management is an exclusively postgraduate business school whose mission is to improve the practice of management. Näita vähem