Ettevõtete juhtimine on keeruline väljakutse, olgu see siis väikeettevõte või suur üks või avalik sektor. Nende haldamine eeldab konfliktide ja probleemide analüüsimisel, kavandamisel, juhtimisel, lahendamisel ja tööprotsessi säilitamisel eksperti.

Me tutvustame seda lähenemist meie õpilastele, et nad saaksid toime tulla kõigi ärijuhtimise valdkondadega ja kujundada ettevõtete tõelisteks juhtideks kõik professionaalsel tasemel.

PROGRAMM on mõeldud üksikisikutele, kellele

on loomingulised, head probleemilahendajad, innovatsiooni eesmärgid ja valmis väljakutsed. Ootame nende rühmade töös püsivate, pühendunud ja ühistute rakendamist.

PÕHIMÕTTED

Teemad: juhtimis- ja organisatsiooni teooriad; Juhtimis (äri) majandus; Otsuste tugisüsteemid; Strateegiline juhtimine; Innovatsioon ja teadmiste juhtimine; Juhtimissüsteemid; Muutmine ja kriisijuhtimine

Juhtimiskonsultatsioonide spetsialiseerumise teemad: Nõustamisagentuuride struktuur ja tegevus; Nõustamismeetodid ja -tehnika; Nõustamisprojektide juhtimine; Läbirääkimiste tehnika ja konfliktide lahendamine

Spetsialiseerumine

Juhtimiskonsultatsioonid

KARJÄÄRI VÄLJAVAATED

  • juhtimiskonsultant
  • projektijuht
  • ärimees
  • oma ettevõtte juht
  • ärijuht

Kvalifikatsioon vastavalt kraadide sertifikaadile

Juhtimise ja juhtimise ökonoomika.

Programmi juht

András Krémer, PhD

PARTNERID

Budapest Kaubandus-Tööstuskoda, MTA GB - Teadmiste- ja kommunikatsioonijuhtimise töökomitee, Ungari Organisatsiooniteaduste Kool, Kriisi- ja muutustejuhtkonna riiklik liit

"Algselt tulin Metropoliitani minu ärijuhtimise ja juhtimise bakalaureuse kraadi. Pärast sündmusterohke 3 ja poolaastat ning minu bakalaureuse edukat lõpetamist viis minu kogemus mulle tagasi ja õppisin oma magistriõppe programmi juhtimises ja juhtimises. Koos sellega, et Metropolitanil on meedias üsna hea maine, kuna ta on üks Ungari parimatest eraülikoolidest, on kool koolitanud maailmaklassi sportlasi, meediatöötajaid ja turunduskommunikatsiooni spetsialiste. Sõbralik keskkond, tähelepanelikud, kuid professionaalsed õpetajad, tippteadlased ja pakutavad tegevused on lihtsustanud siin õpingute jätkamist. Metropolitan on tõesti ükskõik milline üliõpilane sisenemissuund mandril ja kogu maailm, pakkudes välismaal õppimist Euroopa piirides ESN programmi kaudu või kogu AIESECi kaudu. Kool jätkab end pidevalt ennast täiustama ja üliõpilasvajadusi kõigepealt üles panema.

Sarnaselt mina loodan, et paljud õpilased tulevad ja loovust inspireerivad. "

Tapiwa Munashe Christiana Kainga, meie juhtimise ja juhtimise magistriõppe üliõpilane Zimbabwest.

" Budapest Metropolitan University on Ungari üks suurimaid ja tähtsamaid eraülikooli, mis sisaldab nii bakalaureuse kui ka magistriõppe erinevaid haridusprogramme. Tudengite jaoks asub METU multikultuurses linnas, kus osalevad peaaegu kõik õpilased üle kogu maailma. Seda peetakse oluliseks rahvusvaheliseks keskkondaks, mis annab õpilastele kasu rahvusvaheliste kogemuste jagamise ja koostöö kohta kolleegidega igapäevastes tegevustes.

Pärast õpingute algust magistriprogrammi "Juhtimine ja juhtimine" kohtumisel kohtusin väljapaistvate professorite ja õpetajatega, kes meiega suurepäraselt koostööd teevad, püüdes oma kogemusi edasi anda ja haridusprotsessi huvitavaks muuta. nauditav, kasutades Euroopas uusimaid tehnoloogilisi meetodeid ja akadeemilisi vahendeid. Mis puutub juhtimis- ja juhtimisprogrammi, siis peetakse seda minu tulevase karjäärina parimaks alguseks, mida kavatsen töötada projektide haldajana, mis on kvalitatiivne hüpe minu karjääri linnaplaneerija puhul tehnilisest etapist kuni juhtimisetapp ja kuidas oma äri juhtida. Uurime mitmeid kasulikke ja põhilisi õppematerjale juhtimise valdkonnas (nt innovatsioon ja teadmiste juhtimine, strateegiline juhtimine ja juhtimine ning organisatsiooni teooriad. Minu uuringud Metropolitan Ülikoolis on huvitav ja kasulik kogemus ja verstapost minu tööelus. soovitada, et igaüks, kes tahab õppima erilises rahvusvahelises õpikeskkonnas, ühineks Budapest Metropolitan University . "

Mostafa Abdelmalek Mahmoud Hawash, Egiptusest, meie juhtimise ja juhtimise magistriõppe üliõpilane Zimbabwest.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Budapest Metropolitan Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
4 semestrit
Päevane õpe
Price
2,500 EUR
semestri vältel väljaspool ELi õppivate üliõpilaste jaoks; 2 100 eurot semestri kohta ELi üliõpilastele
Deadline
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 15.01.2019 for EU students
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Non-EU students; 01.08.2019 for EU students
End Date

Welcome to Budapest Metropolitan University