MSc juristide alal

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc juristide alal

Kliendid vajavad advokaate, kes mõistavad oma äri. ALBA magistrikraad äri advokaatide programmis on ainus akadeemiline kvalifikatsioon, mis valmistab advokaate ette keeruliste probleemide lahendamiseks ärikeskkonnas ja finantsturgudel.

Programm võimaldab juriidilistel ametikohtadel töötavatel inimestel saada kindlat teoreetilist arusaamist ja praktilist lähenemist äriettevõtte igapäevase tegevuse majandus- ja finantsküsimustele. Programm pakub ainulaadset õpikogemust, mis edendab interdistsiplinaarse õppekava raames koostööd ja juhtimisoskusi.

Alba magistrikraad ärijuhtimises on mõeldud juristidele, kes:

 • juhtida ja juhi oma advokaadibürood
 • töötada ettevõtte nõustajana
 • ettevõtte finantseerimine ja ümberkorraldamine
 • töötada finantsteenuste ettevõtetes või nendega
 • tegutseb äriringkondade nõustajatena

Programmis on sätestatud:

 • Seos juriidilise kutseala ja kaasaegse praktika vahel äri- ja rahandusministeeriumis
 • Raamistik osalejatele, kes mõtlevad ja tegutsevad äripartneritena, pakkudes neile äri- ja juhtimisalast ülevaadet
 • Õppimis kogemus, mis soodustab juhtimist ja meeskonnatöö pädevust

Programmi põhipunktid

Programmi põhiosa pakub kindlat majandus-, finants- ja arvestuspõhimõtteid ning vajalikke kvantitatiivseid oskusi. Erilist rõhku antakse majandusuuringute praktilistele rakendustele. Programm vastab osalejate seaduslikele huvidele, pakkudes spetsialiseerumiskursusi rahvusvahelise rahanduse õiguslike aspektide, samuti maksustamise kursuste ja keeruliste finantslepingute osas.

"ALBA magistrikraad advokaadibüroos on osutunud oma tööelus hindamatuks vahendiks. See andis mulle võimaluse mõelda nii juhina kui ka advokaadina, parandades klientidega suhtlemist. See andis mulle ka teadmisi oma kontori juhtimisele kaasa aitamiseks. "

Eleni Alexiou, partner
Alexiou - Kosmopoulos Advokaadibüroo

Laialdased võimalused välismaal õppimiseks läbi üliõpilasvahetuse kokkuleppeid ülemaailmsete tippkeskuste suure võrgu kaudu.

Pärast programmi lõpetamist saavad osalejad:

 • Näidake ettevõtte keelt mõista kindlalt
 • Olema tõeline arusaam globaalsetest finantsturgudest
 • Koostöö rahastamises ja ümberkorraldamises keerukate projektidega
 • Kehtestada õigusemõistmise juhtimismõõde
 • Tehke rafineeritud otsuseid eetika rakendamisel äri- ja juriidilises elukutses
 • Näidake tugevaid suhtlemis- ja läbirääkimisoskusi
 • Rääkige tõhusatest win-win lahendustest
 • Looge laiemaid ärilisi väljakutseid silmas pidades strateegiline mõtteviis

Programmi struktuur

Osalejad peavad täitma 18 kursuse ja 1 töökoja nõudeid. Magistriõpe äriõiguse juristide kestus on 16 kuud. Iga õppeaasta kestab järgmise aasta septembrist detsembrini. Klassid kohtuvad õhtul tundides kaks korda nädalas.

Vastuvõtmise protsess

Kandidaadid, kes peavad olema Advokaadibüroo ärijuhtimises, peavad esitama järgmised dokumendid:
Kaks valikuvõimalust:
Rakendus Online (täitke taotlusvorm, skannige ja saatke oma dokumendid, seejärel saatke originaali koopiad ALBA-le)
Taotlusvorm paberkandjal (saadaval Interneti-rakenduse kaudu alla laadimiseks) saadetakse büroole koos originaaleksemplaridega

Kandidaadid peavad esitama järgmised dokumendid:

Täidetud ALBA taotlusvorm, kaasa arvatud hiljutised pildid jpeg-vormingus (või kaks printida fotot)Kaks soovituskirja, mida saab esitada internetis või kasutades trükitud vorme kreeka või inglise keelesIga üliõpilase, lõpetaja või erialase kraadi ametlikud ärakirjad ja kinnitatud koopiad. Taotlejad, kes ei saa mõistliku aja jooksul ametlikku ärakirja saata, võivad edastada hindamisprotsessi kiirendamiseks mitteametlike ärakirjade valguskoopia ajutise asendusena.Inglise keele oskuse tõendamine. Kandidaatidel peab olema kas oskusoskus või sooritada TOEFL (100 minimaalset skoori-ALBA koodi 0942) või IELTSi (7,0 miinimumkatse), välja arvatud juhul, kui nende bakalaureusekraad on antud ingliskeelse akadeemilise institutsioonKolm esseeTagastamatu taotluse tasu [€ 60] tagatisraha saamine (Alpha Pangakonto nr 101-00-2320-011893, IBAN: GR21 0140 1010 1010 0232 0011 893, SWIFT (BIC) KOOD: CRBAGRAAXXX) või krediitkaardi laekumine (VISA või MASTERCARD)Kõigil kandidaatidel palutakse läbi viia isiklik intervjuu

Ühe või mitme puuduva dokumendiga taotlejaid ei töödelda enne, kui need dokumendid on kätte saadud. Sissepääs programmini otsustab sisseastumiskomitee kvalifikatsiooni ja taotleja isiksuse ja kohustuste alusel.

Õppemaksud jooksva kande aasta eest: 12 500 eurot osamaksetena. Rahvusvaheliste üliõpilaste majutamiseks spetsiaalsed stipendiumid kuni 40% ulatuses õppemaksu eest ja fikseeritud määraga 400 € / kuu (möbleeritud korteris - kõik arved).

Sisseastujate järgmise vooru tähtaeg: mai

Rahvusvaheline üliõpilane, kes vajab haridusvisiat: Mai lõpuks

ALBA aktsepteerib taotlusi aastaringselt

Stipendiumid

Stipendiumid on kättesaadavad rahvusvahelistele üliõpilastele. Kui soovite näha, kas olete abikõlblik, täitke selle vormi veebileht.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organiza ... Loe edasi

ALBA Graduate Business School at The American College of Greece was founded in 1992 and operates under the auspices of the business community, an association of corporations and institutional organizations, currently numbering more than 90 members. Näita vähem