Miks on näiteks Dennis Denveris elavatel inimestel nii palju inimesi? Ja miks üks inimene muutub sõltuvaks ja mitte teine? Radboud University käitumisteadlased teavad vastuseid. Magistriõpe käitumisteaduses eristab end rahvusvaheliselt oma multidistsiplinaarsest lähenemisviisist ja spetsiaalsetest laboratooriumi vahenditest, mis on kättesaadavad inimkäitumise uurimiseks.

Unikaalsed rajatised

Magistriõppe programm on tihedalt seotud teadustööga, mida viiakse läbi rahvusvaheliselt tunnustatud käitumisteaduste instituudis. Sellel instituudil on mitmeid ainulaadseid katseuuringute läbiviimise võimalusi. Üks näide on meie virtuaalse reaalsuse labor, kus saame jälgida inimeste (sageli teadvuseta) käitumist. Selleks, et uurida, kuidas sõltuvad käituvad, on meil baaritarbija. Meie mobiilne labor on ka ainulaadne. See EEG-buss võimaldab meil mõõta protsesse ajus konkreetsetes kohtades, näiteks koolis. Lõpuks oleme võimelised kasutama neuroimaging Dondersi Instituudi uusi EEG-i, fMRI-d ja MEG-i. Loomulikult saab ka teie - magistriõppe üliõpilane - kasutada neid rajatisi, et suurendada oma võimet uute eksperimentaalsete uurimismeetodite haldamiseks.

803_RU-campus-piece.jpg

Teadusuuringute koolitus

Selles programmis saate väljaõppe, mis on vajalik käitumisuuringute läbiviimiseks. Esimesel aastal teete teadusuuringuid - väikestes gruppides - ühte paljudest käimasolevatest uurimisprojektidest. Varem on see kaasa toonud, et üliõpilased avaldavad oma tulemusi rahvusvahelistes ajakirjades ja - juba oma uuringus - andes väärtuslikku panust teaduse arengusse.

Programm

Magistriprogrammi käitumisteaduses õpetatakse sotsiaalteaduste teaduskonnas. Kursuse koormus on 120 EC * (kaks aastat). Kursused jagunevad nelja kategooriasse. Kõigi kahe esimese kategooria kursused on kohustuslikud, kuigi kahe viimase kategooria kursustel on piisavalt ruumi valikule, et saaksite luua programmi, mis vastab teie akadeemilistele ja kutsealastele huvidele käitumisteaduse valdkonnas:

  1. Statistika ja uurimismeetodid (19 EÜ)
  2. Kutseõppe kursused (7 EÜ)
  3. Sisu kursused (31 EÜ)
  4. Teadusuuringute kogemus (63 EÜ)

Karjääri väljavaated

Te saate põhjalikku teadustegevust. Kuuskümmend protsenti meie üliõpilastest teevad PhD projekte Nijmegenis või mujal maailmas. Meie lõpetajad leiavad ka tööd valitsusasutuste ja uurimisinstituutide teadlastena või poliitika nõustajana.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud bakalaureusekraad käitumisteaduses või sellega seotud valdkonnas

Selle magistriõppe saamiseks peate läbima bakalaureusekraadi psühholoogia, pedagoogika, haridusteaduse, bioloogia, kunstliku luure, kommunikatsiooniteaduse või muu sellega seotud erialal. Kuna see on valikuline programm, on õpilastel, kellel on hea ja väga hea klass, paremad võimalused osaleda.

2. Metoodilised ja statistilised teadmised

Eeldame, et kandidaatidel on põhiteadmised meetoditest ja statistikast (sh ühemõõtmeliste jaotuste kirjeldus (nt keskne tendents, hajutamine, graafiline esitus), dispersiooni analüüs (nt t-test ja ANOVA), korrelatsioon ja mitmekordne regressioon) ja kogemused kvantitatiivse teadusuuringuid.

3. Inglise keele oskus

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

  • TOEFL skoor ≥600 (paberil põhinev) või ≥100 (internetipõhine)
  • IELTS skoor ≥7,0 (testi skoor 7 üldine ja 6,5 ​​minimaalne iga testi tulemused: kuulamine, lugemine, kirjutamine ja rääkimine)
  • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

4. Motivatsioonikiri

Selles motivatsioonikirjas peaksite selgitama, miks sa tahad seda programmi järgida ja miks te arvate, et olete selle jaoks sobiv. Sellele kirjale tuleb lisada jätkamine fotoga, klasside loend ja kaks referendikirjet. Enne programmi lubamist järgneb intervjuu (näost-näkku või Skype'i kaudu).

5. Viitekirjed

Taotlejad peavad esitama kaks soovituskirja loengute või juhendajate poolt (sealhulgas kontaktandmed).

6. Jätka fotot sisaldava jätkamisega

Palun lisage oma CV online-rakendussüsteemi Osiris täiendava dokumendina.

Tähtajad

Programmid algavad septembris

  • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill.
  • EMP üliõpilased: 1. mai.

Kvaliteedimärgis

Magistriõpe käitumisteaduses määrati hiljuti Keusgecid Magistriõpe 2018 (magistriprogrammi juhend) kvaliteedimärgi Top Program ja parimaks oma valdkonnas, mis näitab, et programm kuulub Hollandi magistriõppes kõige parematesse programmidesse kogu distsipliinide hulgast.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud Märts 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,078 EUR
EMP-le 2 088 eurot ja 12 640 euro suurune summa väljaspool EMP-i üliõpilasi
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Master's programme in Behavioural Science