MSc käitumisteaduses (uurimistöö)

Üldine

Programmi kirjeldus

Virtuaalne lahtiste uste päev

Kas soovite selle programmi kohta rohkem teada saada, külastada meie linnakut ja kohtuda praeguste õpilaste ja töötajatega mugavalt oma kodust? Liituge virtuaalse avatud uste päevaga 3. detsembril 2019!

Programmi ülevaade

 • See programm on mõeldud õpilastele, kellel on käitumisteaduse või muude seotud teadusharude taust ning tugevad teadustöö oskused
 • Saate praktilisi oskusi ja tuge, mis on vajalik käitumist käsitlevate uuringute läbiviimiseks stimuleerivas keskkonnas
 • See programm annab teile mitmekülgse lähenemise inimeste käitumise mõistmiseks, ühendades teadmised ja meetodid erinevatest valdkondadest
 • Valmistage end ette teadlase karjääriks ülikoolis või muudes organisatsioonides, poliitikakujundajaks, ajakirjanikuks ja muuks

Miks õppida käitumisteadust Radboud University ?

Käitumisharjumuste magistriprogramm pälvis hiljuti Hollandi magistriprogrammide juhendis parima programmi (Keuzegids Magistriõpe 2018) ning programmi õpilased hindavad seda pidevalt kõrgelt.

Radboud saate praktilisi teadusuuringute kogemusi erinevatel teemadel ja õpite oma uurimisvaldkonnas edu saavutamiseks vajalikke meetodeid. Samuti propageerime multidistsiplinaarset lähenemist, mis tähendab, et saate uurida kirglikke teemasid.

Teil on juurdepääs ka meie ülikoolilinnakus asuvatele kaasaegseimatele seadmetele ja laboritele, sealhulgas virtuaalse reaalsuse laborile, vaatluslaborile ja meie silmajälgimise süsteemidele. Õpilastel on juurdepääs ka rahvusvaheliselt tuntud käitumisõpetuse instituudi ressurssidele ja Dondersi neuropiltide instituudi seadmetele.

Mida sa õpid?

Miks elab Denveris nii palju Dennisiks nimetatud inimesi? Miks üks inimene saab sõltuvusse ja teine mitte? Radboud University käitumisteadlased teavad vastuseid.

Selles programmis saate väljaõppe, mis on vajalik käitumisuuringute läbiviimiseks. Esimesel aastal teete teadusuuringuid - väikestes gruppides - ühte paljudest käimasolevatest uurimisprojektidest. Varem on see kaasa toonud, et üliõpilased avaldavad oma tulemusi rahvusvahelistes ajakirjades ja - juba oma uuringus - andes väärtuslikku panust teaduse arengusse.

Samuti tutvustatakse teile valitud valdkonna praeguseid teoreetilisi debatte, valides erinevate temaatiliste kursuste hulgast.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetanud võiksid tööd leida järgmiselt:

 • Teadlased akadeemilises valdkonnas, MTÜ-des või valitsusasutustes
 • Doktorandid
 • Programmijuhid
 • Poliitikakujundajad

Programmi spetsialiseerumine

Magistriprogrammi käitumisteaduses õpetatakse sotsiaalteaduste teaduskonnas. Kursuse koormus on 120 EC * (kaks aastat). Kursused jagunevad nelja kategooriasse. Kõigi kahe esimese kategooria kursused on kohustuslikud, kuigi kahe viimase kategooria kursustel on piisavalt ruumi valikule, et saaksite luua programmi, mis vastab teie akadeemilistele ja kutsealastele huvidele käitumisteaduse valdkonnas:

 1. Statistika ja uurimismeetodid (19 EÜ)
 2. Kutseõppe kursused (7 EÜ)
 3. Sisu kursused (31 EÜ)
 4. Teadusuuringute kogemus (63 EÜ)

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud käitumisteaduse või sellega seotud valdkonna bakalaureusekraad
Sellesse magistrisse pääsemiseks on vaja psühholoogia, pedagoogika, kasvatusteaduse, bioloogia, tehisintellekti, kommunikatsiooniteaduse või muu sellega seotud eriala bakalaureusekraadi. Kuna tegemist on valikainega, on headest kuni suurepäraste hinnetega õpilastel paremad võimalused vastuvõtule pääseda.

2. Metoodilised ja statistilised teadmised
Eeldame, et kandidaadid omavad põhiteadmisi meetoditest ja statistikast (sealhulgas ühevärviliste jaotuste kirjeldus (nt keskne tendents, hajutatus, graafiline esitus). Variatsioonianalüüs (nt t-test ja ANOVA), korrelatsioon ja mitmekordne regressioon) ning kogemus kvantitatiivsuse osas uurimistöö.

3. Motivatsioonikiri
Selles motivatsioonikirjas peaksite selgitama, miks soovite seda programmi järgida ja miks arvate, et olete selle jaoks sobiv. Sellele kirjale tuleks lisada resümee koos fotoga, hinnete loetelu ja õppejõudude kahe teatisega. Enne saatesse lubamist toimub intervjuu (näost näkku või Skype'i kaudu).

4. Viitekirjad
Taotlejad peavad saatma kaks loengute või juhendajate soovituste kirja (sealhulgas kontaktandmed).

5. Jätka, mis sisaldab fotot
Laadige oma CV üles täiendava dokumendina veebipõhises rakendussüsteemis Osiris.

Keelenõuded

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

 • TOEFL skoor ≥600 (paberil põhinev) või ≥100 (internetipõhine)
 • IELTS skoor ≥7,0 (testi skoor 7 üldine ja 6,5 ​​minimaalne iga testi tulemused: kuulamine, lugemine, kirjutamine ja rääkimine)
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

* Taotlejad loetakse inglise keelt emakeelena kõnelejaks, kui nad on pärit Austraaliast, Kanadast (välja arvatud Quebec), Iirimaalt, Uus-Meremaalt, Singapurist, Suurbritanniast, USA-st või Lõuna-Aafrikast või kui nad on edukalt läbinud õpetatud bakalaureuse programmi täielikult inglise keeles ühes järgmistest riikidest: EL / EMP riigid, Austraalia, Kanada, Uus-Meremaa, Ameerika Ühendriigid.

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai

Kvaliteedimärgis

Magistriõpe käitumisteaduses määrati hiljuti Keusgecid Magistriõpe 2018 (magistriprogrammi juhend) kvaliteedimärgi Top Program ja parimaks oma valdkonnas, mis näitab, et programm kuulub Hollandi magistriõppes kõige parematesse programmidesse kogu distsipliinide hulgast.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... Loe edasi

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. Näita vähem