MSc käitumisteaduses juhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Vaadates, et saada järgmiste põlvkondade juhtideks? Uuesti määratlege oma tulevikku, õppides meie magistriõhtul käitumisteaduses juhtimise jaoks.

See kursus tugineb meie ülemaailmselt tunnustatud akadeemilise personali teadmistele University of Stirling käitumisteaduskonna University of Stirling - ainus käitumisharrastuse ökonoomika grupp Šotimaal. See on uurimiskeskus, mis võimaldab kursusel integreerida majanduse, psühholoogia, juhtimise ja poliitika kujunduse.

Te uurite käitumisteaduse ja käitumishäri põhiteooriat ja -meetodeid ning seda, kuidas neid saab rakendada äri- ja poliitikakujundusega seotud küsimustes ning kriitilistel probleemidel ärimaailmas. Lõpetajad nende asjakohaste käitumisteaduse oskused on kõrgelt hinnatud juhtimise rollid.

Mis on käitumisteadus?

Käitumisteaduse eesmärk on vastata võtmeküsimustele, kuidas inimesed käituvad ja mis mõjutavad nende poolt tehtud otsuseid, näiteks:

 • Mis määrab, kas inimesed on impulsiivsed, riskivad või teevad koostööd?
 • Millised tegurid mõjutavad käitumist?

Käitumisteaduse eksperdid püüavad leida lahendusi olulistele majanduslikele, poliitilistele kaubanduslikele ja sotsiaalsetele väljakutsetele, nagu näiteks:

 • Kuidas saaksime energiat tõhusamalt kasutada?
 • Kuidas saab pensioniskeeme suurendada?
 • Kuidas saab avaliku korra kontrollimiseks ja hindamiseks kasutada randomiseeritud kontrollitud uuringuid?
 • Kuidas tagame, et tarbijad leiaksid väärtust ja sooritaksid ostmise?

Õppige ekspertidelt

Te saate kasu elujõulistest teadlaskondadest meie käitumisteaduste keskuses, kus on regulaarne kõnelejate, juhtivate akadeemiliste ringkondade, poliitikakujundajate ja tööstuse spetsialistide programm. Samuti on võimalus teha tihedat koostööd kursustega töötavatel inimestel, kellel on erialased teadmised kohtuotsuste ja otsuste tegemisel ning kogemused käitumisteaduste rakendamisel ulatuslikele valdkondadele, sealhulgas füüsilisele ja vaimsele tervisele, haridusele, keskkonnale ja majandusele.

University of Stirling juhtimiskool

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 University of Stirling halduskoolil on tihedad sidemed tööstuse ja poliitikavaldkondadega

# 2 Saate kasutada kogu kursuse käigus külalislektoreid juhtivatelt teaduritelt ja poliitikakujundajatelt

# 3 Kursus käivitatakse koostöös Stirlingi käitumisakadeemiaga

Kursuse eesmärgid

See kursus aitab teil arendada põhioskusi ja omandada praktilisi kogemusi käitumisteaduses, sealhulgas:

 • Põhikoolitus psühholoogilise teaduse valdkondades, mis on ettevõttele ja poliitikale kõige olulisemad
 • Põhjalik tundmine käitumishäri põhimõistete kohta
 • Kuidas käitumisteadust saab rakendada äri- ja poliitikaküsimustele
 • Hea arusaamine kasvavatest valdkondadest, nagu eksperimentaalsed lähenemisviisid äri- ja poliitikaküsimustele ning strateegiad, mis võimaldavad käitumise muutumist
 • Üksikasjalik statistiline ja metodoloogiline väljaõpe
 • Vaatluste ja uuringuandmete väljatöötamine ja analüüs
 • Arenenud eksperimentaalsete ja empiiriliste tehnikate kasutamine
 • Teadustöö enesekindlalt esitamine
 • Sõltumatute uurimisprojektide läbiviimine, millega testitakse hüpoteese kohaldatavates seadetes

Tuleviku ärijuhtide arendamine

University of Stirling magistriõppe magistrikraad ületab õpikuid ja õppekeskusi, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikust kõnelemisest, töötades välja töövõimalusi rasketes olukordades, nagu konfliktide lahendamine. Lisateavet Flying Starti kohta.

Kursuse üksikasjad

Täistööajaga MSc Käitumisteaduse Juhtimine koosneb kahest 15-nädala semestritest õpetanud moodulitest ja kolmekuulise väitekirja perioodist.

Õpetamine

Õpetamine toimub loengute, seminaride, külaliste kõnelejate, artiklite arutelurühmade ja esitluste kaudu. Stirlingi käitumise uurimiskeskuses on regulaarselt külalisesinejaid, juhtivad õppejõud, poliitikakujundajad ja tööstuse spetsialistid.

Hindamine

Teid hinnatakse eksamite ja kursuste, sealhulgas kirjalike ülesannete ja esitluste kombineerimisega. Kursuse lõpphindamine hõlmab doktoritööd.

Kursuse direktor

Dr David Comerford

44 (0) 1786 467356

msc-behaviouralscience@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Ülemeremaad 15 250 £
 • Kodu / EU £ 6,300
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem