MSc kõrgtehnoloogilistes materjalides

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Kursus sisaldab kaheksat hinnatud moodulit, rühmaprojekti ja individuaalset uurimisprojekti.

Moodulid hõlmavad loenguid ja õpetusi ning neid hinnatakse praktiliste tööde, kirjalike eksamite, juhtumiuuringute, esseede, esitluste ja testide abil. Need pakuvad rühmadele ja üksikprojektidele vajalikke "tööriistu".

Kellele see on?

See kursus sobib lõpetajatele teaduse, rakendusteaduse, inseneri või seotud kraadi soovivad jätkata karjääri materjalide arendamine või kasutamine; praegu töötavad tööstusharu lõpetajad, kes soovivad oma kvalifikatsiooni laiendada; või teisi kvalifikatsioone omavad isikud, kellel on märkimisväärne asjakohane kogemus.

Miks see kursus?

Cranfield University kraadiõppeprogrammi läbiviimisel on mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Õppimine kraadiõppe ainus keskkonda, kus magistrikraad ülikoolilõpetajatel on võimalik oma valitud valdkonnas oma töökohta täisajaga töötada või teha akadeemilisi uuringuid
 • Juhtivate õppejõudude ja tööstuse praktikute õpetamine
 • Töötades tugeva uurimisrühma kõrval
 • Pühendatud tugi, sealhulgas ulatuslikud infoallikad, mida haldab Cranfield University raamatukogu
 • Konsultatsioon ettevõtetele, mis toetavad oma töötajaid osalise tööajaga programmides seoses üksikprojektidega.

Tööstuse poolt teavitatud

Meie kursused on kavandatud nii, et need vastaksid tööstusharu koolitusvajadustele ja annavad oma sektori ekspertide tugeva panuse. Meie nõuandekomisjonil on liikmed tuntud firmadelt nagu Bentley, NCC, Micro Materials, Rolls-Royce. Õpilased, kellel on väljapaistvad, on oma etendused tunnustatud kursuse auhindade kaudu. Auhindu pakuvad kõrge profiiliga organisatsioonid ja üksikisikud ning neid sponsoreerivad tihti meie tööstuspartnerid. Auhinnad on esitatud väljaõppepäeval.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Sissejuhatus materjalitehnoloogiasse
 • Materjalide ja konstruktsioonide rike
 • Üldjuhtimine
 • Lõpp-elementide analüüs
 • Materjalide valik
 • Pinnateadus ja inseneriteadus
 • Komposiitide tootmine suure jõudlusega konstruktsioonidele
 • Komposiitlennukite konstruktsioonide kestvus ja terviklikkus
 • Lisandid ja subtraktiivsed tootmistehnoloogiad

Riiki sisenemise nõuded

Kandidaatidel peab olema või oodatakse saavutamist esimese või teise klassi Suurbritannia auväärt või samaväärset asjakohast teaduse, inseneri või sellega seotud distsipliini. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos oluliste kogemustega.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

See kvalifikatsioon viib teid paljude karjääride hulka, mis hõlmavad materjale, mille ülesandeks on uurimis-, arendus-, projekteerimis-, inseneri-, nõustamis- ja juhtimisküsimused tööstusharudes, sealhulgas lennundus-, autotööstuses, meditsiinis, spordis, toidu- ja joogitööstuses, keemilises töötlemises ja elektritootmises.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem