Ülevaade

Kursuse eesmärk on anda õpilastele oskusi kavandada, rakendada ja hallata arvutipõhiste süsteemide turvalisust, kasutades tarkvara ja võrgutehnoloogiaid. See pealkiri hõlmab ka kohtuekspertiisi arvutite põhieesmärke: kohtuekspertiisi ning digitaalse uurimisega seotud õiguslikke ja eetilisi küsimusi.

Õpilased saavad laialdast arusaamist arvuti ja võrgu turvalisuse erinevatest tasanditest koos kohtuekspertiisi uurimise ja arvutamise üldiste etappidega. Nad uurivad traadita side süsteeme; võrgud; operatsioonisüsteemid ja pistikprogrammide liidestamine; serverid ja nende turvalisuse tagajärjed; võrguturbe juhtimise kavandamine ja rakendamine, sealhulgas turvalisus, riskianalüüs ja avariitaaste planeerimine.

Kursuse omadused ja eelised

 • Koolil on oma spetsiaalsetes laborites laia valikut seadmeid, mida toetab spetsiaalne tehnilise personali meeskond.
 • Uurimistööd koolis hinnati "rahvusvaheliselt suurepäraselt", kusjuures 2014. aasta teadustöö kvaliteedi raamistikus (REF) hinnati "maailma juhtivamaks".
 • Meie virtuaalne veebipõhine õppeplatvorm Moodle pakub juurdepääsu loengutele, kursuste materjalidele ja hindamisteabele.
 • Klassid on koondatud teatud nädalapäevadel, et hõlbustada osalise tööajaga õpilaste osalemist ja võimaldada täiskoormusega üliõpilastel vajadusel osalise tööajaga töötada.
 • Arvutiteaduse, matemaatika ja digitaaltehnoloogia kool on Oracle'i akadeemia liige.
 • Oleme infoturbe spetsialistide instituudi (IISP) akadeemiline partner. Selle partneri staatus tunnustab meie teadmisi teabe ja küberjulgeoleku valdkonnas.
 • Me oleme ka arvutitehnoloogia tööstuse assotsiatsiooni (CompTIA) akadeemia ja pakume oma partnerprogrammi, mis pakub üliõpilastele Pathway , mis pakuvad rahuldavat ja kiiret kasvu IT-karjääris.

Kursuse üksikasjad

Te uurite arenenud teemasid arvutivõrkudes ja operatsioonisüsteemides, keskendudes kaasaegsetele suuremahuliste võrkudele mõeldud põhimõtetele, arhitektuuridele ja protokollidele.

Krüptograafia ja krüptimisuuringud hõlmavad klassikalist krüptograafiat, võtme krüpteerimisalgoritme, algoritmide ja nende variantide kodeerimist kaasaegses programmeerimiskeeles ja krüpto-süsteemide rakendamist arvutivõrgu kaudu.

Te arendate oskusi, et kavandada ja rakendada täiustatud turvamehhanisme võrgukeskkonnas, võttes arvesse põhjalikku juhtmeta ja traadita võrgu turvalisust ning parimaid tavasid selles valdkonnas.

Kõik kursuse osakonnad ühendavad paindliku lähenemisviisi, mis võimaldab õpilastel praktilist projekti tööd käia tööplatsil. Ühe kolmandiku kursusel on projektipõhine, võib teiega koostööd teha välise organisatsiooniga või koolis.

Magistriprojekt hõlmab praktilist süsteemi loomist või eksperimenteerimist. Vajaduse korral võib rakendamine või katsetamine olla tööpõhine.

Põhiühikud

 • Arenenud arvutivõrgud ja operatsioonisüsteemid.
 • Täiustatud võrguturve.
 • Krüptograafia ja krüptimine.
 • Sissejuhatus Arvuti kohtumeditsiini ja turvalisus.
 • Magistriprojekt.

Riiki sisenemise nõuded

Teil on tavaliselt vähemalt teise klassi Suurbritannia auhinnakõrgkool (või rahvusvahelisel samaväärsel tasemel) arvutusega seotud teemal või erandkorras hea alamklassi kvalifikatsioon arvutamisel ja väga oluline töökogemus arvutamisel või tihedalt seotud valdkonnas.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 44 kursust Manchester Metropolitan Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
8,500 GBP
Suurbritannia ja ELi üliõpilased: täistööajaga: 8500 £ aastas. Osalise tööajaga: 2834 £ aastas. EL-i ja Kanalisaarte õpilased: täistööaeg: 14500 £ aastas. Osalise tööajaga: 4834 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date