MSc küberjulgeoleku valdkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Saa digitaalse kuritegevuse eest võitlejaks.

Ülevaade

Võrguühendusega arvutid juhivad meie maailma. Alates kodudest kuni haiglate, lennujaamade ja pankade vahel ning kõik vahepeatused on kõik ühendatud - kuid need süsteemid on vastuvõtlikud infiltratsioonile ja rünnakule. Uurige meie MSc küberturvalisust ja saate asjatundlikkuse, et saada osa kaitsest.

Õppides arvutipõhiste süsteemide turvalisust kavandama, juurutama ja haldama, arendate oskusi ja enesekindlust, et õnnestuda laiaulatuslikes küberturbe rollides, sealhulgas turvalisuse kujundaja, eetiline häkker ja digitaalse kohtuekspertiisi ametnik.

Alustades põhialustest, saate laialdase ülevaate arvuti ja võrguturbe eri tasemetest. Edenemisel uurite võrguturbehalduse kavandamise ja rakendamise tehnilisi aspekte ning logistikat. Samuti saate teada, kuidas uurida süsteeme pärast rikkumist.

Kogu selle aja jooksul toetavad teid kõrgelt professionaalsed töötajad, kellel on selle dünaamilise maastiku eesliinil praktiline kogemus. Ja töötades meie erialalaborites koos uusima riist- ja tarkvaraga, saate reaalse maailma turvastsenaariumide korraldamisel praktilise projekti kogemuse.

Tulemus? Sinust saab vastava ala spetsialist, kellel on võimalused praktiliselt igas sektoris - kõigega, mis tähendab sinu edaspidiseid karjäärivõimalusi.

Magistriõppe magistrantidele pakutakse vahendeid, mis ei ole kontrollitud kuni 10 000 naela.

Pikkus

 • 1 aasta: täiskohaga
 • 2 aastat: osalise tööajaga

Omadused ja eelised

 • Suurepärased võimalused - meie koolis on oma spetsiaalsetes laborites lai valik seadmeid koos meie spetsiaalsete tehniliste töötajate toetusega.
 • Tipptasemel teadusuuringud - meie teadustöö on hinnatud rahvusvaheliselt suurepäraseks, mõned on 2014. aasta teadusuuringute tipptaseme raamistikus (REF) „maailmas juhtivad”.
 • Suurepärased standardid - tunnustatud meie asjatundlikkuse eest, on kool Oracle Academy liige ja infoturbeprofessionaalide instituudi (IISP) akadeemiline partner.
 • Professionaalne fookus - Arvutitehnoloogia tööstuse assotsiatsiooni (CompTIA) akadeemias toimetame oma partnerprogrammi, mis pakub üliõpilastele Pathway , mis pakuvad rahuldavat ja kiiret kasvu IT-karjääris.
 • Õitsev tehnoloogiasektor - Manchesteris viibimine paneb meie pealinnale pealinnast suurema loomingulise ja digitaalse tehnoloogia sektori.
 • Digilinn - Manchesteri eesmärk on olla 2020. aastaks üks maailma 20 populaarsemast digilinnast ning ta on investeerinud kasvu toetamiseks oma digitaal- ja tehnoloogiainfrastruktuuri 350 miljardit naela.
 • Athena SWAN auhind - Manchester Metropolitan University pühendumine soolise võrdõiguslikkuse edendamisele ja edenemisele STEM-teemadel on tunnistatud pronksist Athena SWAN-i auhinnaga.

Karjääri väljavaated

Meie MSc kursusel omandatud arenenud oskused ja mõistmine võivad viia teid küberjulgeolekuga seotud rollidesse paljudes tööstusharudes, nii avalikus kui ka erasektoris. Võite nimetada selliseid töökohti nagu infoturbespetsialist, infoturbe tarkvarainsener, eetiline häkker, turvalisuse kujundaja või turvatester.

Teie kaptenid võiksid anda aluse ka edasiseks õpinguteks - doktorikraadi omandamiseks - kas viibides Manchester Metis või mujal.

Teil on meie karjäärinõustuse erialane toetus alates esimesest päevast ja kolm aastat pärast seda, kui meid lahkute. Kogu arvutiteaduse, matemaatika ja digitaaltehnoloogia kooli ja ülikooli karjääriteenuse kaudu pakutavate teenuste kaudu saate juurdepääsu kõike alates tööandjate üritustest ja karjäärist, mis on õiglased tööalase konkurentsivõimega seotud oskuste õpikodadele ja pühendunud nõustajatele.

Professionaalne akrediteerimine

Kool on Briti Arvutustehnika Seltsi, Suurbritannia IT-halduse instituudi (BCS) haridussidusettevõte, Oracle Academy ja arvutitehnoloogia tööstuse ühingu (CompTIA) liige. Paljud kooli kraadiprogrammid on akrediteeritud BCS poolt.

Kool on ka infoturbe spetsialistide instituudi akadeemiline partner, kes tunnustab meie teadmisi teabe- ja küberturvalisuse valdkonnas. Matemaatika kraadiõppe kiidab heaks matemaatika instituut ja selle rakendused.

Sisenemise nõuded

Teil on vaja head Ühendkuningriigi autasu kraadi - vähemalt 2: 2 - või samaväärset rahvusvahelist arvutiteadusega seotud aines, millel on teadmised programmeerimisest ja võrkudest. Võiksime teie rakendust kaaluda ka siis, kui teil on teistsugune andmetöötluse kvalifikatsioon kui ka märkimisväärne kogemus andmetöötlusele keskendunud rollis.

Ülemaailmsed taotlejad nõuavad IELTS-i, mille üldskoor on 6,5 ja mis tahes kategoorias vähemalt 5,5, või samaväärne vastuvõetav inglise keele oskus.

Inglise keele nõuete täitmisel on abiks sessioonieelsed inglise keele kursused.

Pange tähele: sellele kursusele kandideerimiseks peate esitama ainult ühe viite.

Kursuse üksikasjad

Uurite viit põhiosa, mis hõlmavad selliseid valdkondi nagu Advanced Network Security, krüptograafia ja krüptimine ning Computer Forensics and Security. Seejärel liigute põhjaliku kapteniprojekti poole.

Meie teadustöö informaatika valdkonnas

Manchester Metropolitan University infotehnoloogia ja matemaatika osakonnas asub informaatika uurimiskeskus (IRC) - interdistsiplinaarne keskus, mis viib juhtivat tööd fundamentaal- ja rakendustehnoloogia alal. Uurimisvaldkonnad hõlmavad intelligentseid süsteeme, kujutise ja sensoorse arvutamise võimalusi, loogikat, peer-to-peer arvutamist, arvutamist, uudset ja looduslikku arvutamist, informaatikat ja vedeliku dünaamikat. Kooli teadusuuringud hinnati rahvusvaheliselt suurepäraseks ning mõned olid 2014. aastal teadusuuringute tipptaseme raamistikus maailmas juhtivad.

Keskust iseloomustab eriline kogemuste, teadustöö tugevuste ja valdkondadevaheline töö. Selle üldeesmärk on kasutada infotehnoloogiat ühiskondlike probleemide lahendamiseks ja teadusuuringute oluliseks mõjuks sellistes valdkondades nagu tervishoid, tulevased linnad ja julgeolek.

Aasta 1

Seda kursust saab õpetada täistööajaga üle ühe aasta või osalise tööajaga 2 aastat. Kui õpetatakse täistööajaga, võetakse kõik ühikud vastu ühe aasta jooksul.

Tuumikütused:

 • Sissejuhatus arvuti kohtuekspertiisi ja turvalisusesse
 • Täiustatud võrguturve
 • Krüptograafia ja krüptimine
 • Arenenud arvutivõrgud ja operatsioonisüsteemid
 • Magistriprojekt
Hindamiskoefitsiendid ja kontakttunnid

10 ainepunkti võrdub 100 õppetunniga, mis on loengute, seminaride ja praktiliste sessioonide ning iseseisva õppe kombinatsioon. Mastersi kvalifikatsioon koosneb tavaliselt 180 ainepunktist, PGDip 120 krediidist, PGCert 60 krediidist ja MFA 300 krediidist. Teie õpiaja täpne koostis ja hinnangud kursusele varieeruvad vastavalt teie valikutele ja õpistiilile, kuid see võib olla:

Uuring

 • Täiskohaga: 50% loenguid, seminare jms; 0% paigutus; 50% iseseisev uuring

Hindamine

 • Täiskohaga: 75% kursuste korraldamine; 0% praktiline; 25% eksam
Lisateave selle kursuse kohta

Üliõpilastelt oodatakse käitumist praktika ajal või projektide viimisel välispartneritega professionaalselt ja ettevõtlikult.

Paigutuse valikud

See MSc kursus on lühike ja intensiivne programm, mis ei jäta praktika jaoks palju ruumi. Kuid on tööandjaid, kes võivad pakkuda lühiajalise praktika võimalusi. Regulaarsete ürituste "tööandjaga kohtumine" korraldamisel ja koos karjäärimeeskonna toel oleme kohal, et aidata teil kasutada kõiki võimalusi.

Arvutustehnika ja matemaatika osakond

Meie infotehnoloogia ja matemaatika osakond on elujõuline töötajate ja õpilaste kogukond, mis on uhke oma sisemise ja välise koostöö üle.

Osakond on pühendunud õppe- ja teadustööle, mis tegeleb ühiskondlike probleemidega selliste teadusharude kaudu nagu tehisintellekt, suurandmed, arvutuslik vedeladünaamika, küberturvalisus, dünaamilised süsteemid, asjade internet, nutikad linnad, robootika ja virtuaalne reaalsus.

Tasud

Suurbritannia ja EL tudengid
 • Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: täistööajaga töötasu: 8 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
 • Suurbritannia ja ELi üliõpilased: osalise tööajaga lõiv: 1417 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased
 • ELi-välised ja Kanalisaali õpilased: täistööajaga töötasu: 15 500 £ aastas. Õppemaks tasub teie kursuse iga aasta sama, kui teete seda tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).
 • ELi mittekuuluvad rahvusvahelised ja Kanalisaare üliõpilased: osalise tööajaga lõiv: 2584 naela 30 õpitud ainepunkti kohta aastas. Õppetasud jäävad samaks igal kursuse aastal, kui täidate need tavalises ajakavas (kordusaastaid ega õppepause pole).
Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Osalise tööajaga õpilased võivad võtta maksimaalselt 90 ainepunkti igal õppeaastal.

Lisakulud

Spetsialisti kulud

Kõik kursuseks vajalikud raamatud on raamatukogus saadaval. Samuti on ülikoolis arvutilaborid ja sülearvutite laenuteenus. Paljud õpilased otsustavad osta mõne põhilise õpiku ja / või sülearvuti. Võimalik, et õpilastel tuleb trükkida ka ülesanded ja muud dokumendid. Ülikoolilinna trükikulud algavad 5 pennist lehekülje kohta. Eeldatavad kulud on sülearvuti jaoks 300 kr, raamatute ja trükkimise puhul kuni 100 kr. Valikuline kogukulu: 400 kr.

Kutsekulud

Õpilased saavad BCS-iga liituda igal oma õpingu hetkel. See pole vajalik, kuid on kasulik. Iga-aastane aastamaks kehtestatakse igal aastal. Samuti on võimalus võtta kursuse liikmeks 57 kr.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 c ... Loe edasi

Manchester Met has a proud heritage dating back to 1824. We are also one of the largest universities in the UK with over 38,000 students. We have over 3,500 international students from more than 140 countries. We are ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old according to the Times Higher Education Young University Rankings 2019 which is a measure of our commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Näita vähem