MSc Cyber Security peamine eesmärk on valmistada professionaalselt koolitatud lõpetajaid tööstusele. See on kavandatud pakkuma lõpetajatele võimalust arendada küberjulgeoleku kui distsipliini sügavamat mõistmist. Selles programmis keskendutakse küberjulgeoleku põhimõtetele, tehnoloogiatele ja tavadele, mis aitavad teil omandada tulevaste doktoriõpingute ja teadlaskarjääri jaoks vajalikud oskused ning saada pädevaks praktikuks. Programm hõlmab konkreetseid arenguid julgeolekus, millel on kindel alus akadeemilistes uuringutes, ning pakub ka võimalust uurida valitud teemasid arenenud infotehnoloogias.

Programmis on võimalus tõhustada tööstusharuga seotud oskusi, uurides ISO27001 juhtivtöötajaid ja eetilisi häkkimist. Neid oskuste valdkondi rõhutasid minevikus vilistlased ja tööstuse praktikud programmi kaasamiseks. Seetõttu on teil võimalus saada täiendavaid kvalifikatsioone sertifitseeritud ISO / IEC 27001 juhtivtöötajana; ja CEH v8 eetiline häkkimine.

See programm vastab jätkuvalt kasvavale nõudlusele selles valdkonnas asuvate spetsialistide järele, pakkudes praeguse tööhõive üksikisikutele asjakohast tööstusharu kogemust ning hiljutisi lõpetajaid oma oskuste õppimiseks ja täiustamiseks. MSc küberjulgeoleku programmi seega juhtida lõpetajad, kes soovivad parandada oma bakalaureuseõppe arvutite arenenud uuring julgeoleku varustada neid kõrgemate ametikohtade eest vastutab IT tehnilise ja juhtimise turvalisuse organisatsioon. Lisaks julgustab programm asjaomaste tööstusharude oskusi spetsialiseeruma küberjulgeolekule või täiustama ja arendama oma olemasolevaid teadmisi.


Kutsealane akrediteerimine

See kursus on akrediteeritud Briti Arvutiliidud.

GCHQ kinnitab seda ka ajutiselt.

Meie ISO 27001 juhtaudiitori koolituse on sertifitseerinud professionaalne hindamis- ja sertifitseerimisnõukogu (PECB).

107985_CS_logos.jpg


Riiki sisenemise nõuded

 • 2: 2 või rohkem arvutiteaduses, arvutitehnikas, informaatikas või muudes arvutiga seotud teemadel (sealhulgas juhtimisvaldkonnad, nagu rahandus, majandus, äriõpe jne), mis on saadud tunnustatud kraadi andnud asutuselt.
 • Kandidaadid, kes ei vasta tavaliste sisenemisnõuetele, kuid kellel on ulatuslik töökogemus seotud valdkonnas, käsitletakse individuaalselt.

Inglise keele nõuded:

 • IELTS 6.0 või samaväärne
 • Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.


Mida sa õpid

MSc programm Cyber Security on mõeldud reageerima praegustele akadeemilistele väljakutsetele, mida pakub kasvav sõltuvus arvutitest ja võrkudest põhitegevuseks ja rahuldamaks võimekate töötajate vajadusi.

Moodulid

Tuum

 • Business Systems Security (COS7035-B)
 • Võrgud ja protokollid (COS7024-B)
 • Krüptograafia PG alused (COS7031-B)
 • Interneti turvalisus ja protokollid (COS7023-B)
 • ISO27000 raamistik (infoturbe juhtimissüsteem) (COS7030-B)
 • Eetiline häkkimine (COS7029-B)
 • Doktoritöö (COS7004-E)


Õppimine ja hindamine

Programm sisaldab uuenduslikke ja aktiivseid õppemeetodeid. Kogu teie programmi puhul kasutame juhtumiuuringuid, et saaksite oma teoreetilist arusaamist reaalsetes küsimustes rakendada. Sel moel viiakse abstraktsed mõisted ellu praktiliste tegevuste kaudu.

Kasutame ka meetodeid, mis on seotud „peidetud klassiruumiga“, kus sisu on väljaspool klassiruumi, jättes rohkem aega ja ruumi tegevustele ja aktiivsele õppimisele õpetus- ja loenguseansside ajal.


Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppetasu 2019

 • Avaleht / EL: £ 8,160 aastas
 • Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel.


Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.


Karjääri väljavaated

Kursus on mõeldud selleks, et anda kõrgkoolilõpetajatele kõrgemad ametikohad, kes vastutavad organisatsiooni IT-põhise turvalisuse eest.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 25 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud January 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 16, 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
8,160 GBP
Avaleht / EL: £ 8,160 aastas; Rahvusvaheline: £ 18 940 aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 16, 2019
End Date
Mai 22, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 16, 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Mai 22, 2020

This is the University of Bradford