MSc küberkaitse ja infoturbe valdkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Selle eesmärk on arendada spetsialiste, kes suudavad tõhusalt hallata ja ära kasutada küberruumi ohtusid ja võimalusi organisatsioonilisel tasandil. Kursus keskendub konkreetselt vastustele tõsistele praegustele ja esilekerkivatele ohtudele infovaldkonnas. Kursus keskendub konkreetselt vastustele tõsistele, praegustele ja tekkivatele ohtudele infovaldkonnas. Kursus võimaldab üliõpilasel saada küberkuritegevuse, domeeni, draiverite ja piirangute organisatsioonilist vaadet. Kuigi tehniline arusaam on väärtuslik, on kursuse eesmärk tagada, et küberkuritegevuse suuremad, kontekstuaalsed aspektid oleksid mõistetavad, võimaldades otsuste langetamist küberkuritegevuse vallas organisatsioonis. Kursus hindab ka küberkontrolli mõju juhtimissüsteemidele, juhtimisele ja otsuste tegemisele juhtimis- ja kontrollikeskkonnas.

Kursuse ülesehitus

Seda kursust pakutakse ainult osalise tööajaga ja õpetatakse kohustusliku elamukursuse, virtuaalse virtuaalse õpikeskkonna tegevuste ja interaktsioonide ning projektipõhise õppimise paindliku segu abil. Õpilased peavad alustama sihtasutustega: Cyberi mooduli haldamine, kuid seejärel võivad nad mooduleid omal nõudmisel täita.

Näidismoodulid

Kohustuslik:

 • Sihtasutused: Cyberi haldamine,
 • Inimese mõõde,
 • Kriitilised võrgud ja protsesside juhtimine,
 • Riskide mõistmine
 • Küberrünnak - ohud ja võimalused,
 • Sotsiaalsed tehnoloogiad,
 • Andmetega seotud otsuste tugi,
 • Incidentide juhtimine,
 • Cyber Systems Thinking and Practice,
 • Uurimismeetodid,
 • Rakendatud küberkontseptsioonide projekt,
 • Õpioskused,
 • Dissertatsioon.

Üksikprojekt

MSc / PGDipi võtvad õpilased peavad täitma 20-aastase projekti kahel aastal, keskendudes tööpõhisele probleemide lahendamise kontekstile. See võimaldab üliõpilasel arendada ja näidata õpetatud moodulites omandatud teadmiste ja oskuste rakendamist pidevalt muutuva küberkeskkonna ja praktilise probleemi kontekstis.

Grupiprojekt

Veebruarist kuni aprillini läbi viidud grupiprojekt võimaldab teil õpetatavate moodulite käigus välja töötatud oskusi ja teadmisi kohaldatavas kontekstis rakendada, omandades samal ajal ülekantavad oskused projektijuhtimises, meeskonnatöös ja sõltumatutel uuringutel. Tööstus toetab sageli projekte ja potentsiaalsed tööandjad väärtustavad seda kogemust. Rühma projekt on tavaliselt multidistsiplinaarne ja jagatud kogu energeetika magistriõppes programmi, mis annab täiendava kasu töötada teiste taustaga õpilastega.

Tulevik karjäär

See kvalifikatsioon viib teid ühele järgmise põlvkonna juhtidele, kes suudavad mõista ja tõhusalt hallata ja ära kasutada küberruumi ohtusid ja võimalusi organisatsioonilisel tasandil. Oluline on see, et see võimaldab ka lõpetajatel küberküsimusi suhelda kõrgema juhtkonna või juhatuse tasandil. Kursus on otseselt asjakohane neile, kes soovivad parandada oma teadmisi ja oskusi, nagu CIO või CISO.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi kiitusega diplom; või kolmanda klassi kraad, millel on kolmeaastane asjakohane kogemus; või läbima kraadi viie aasta pikkuse asjakohase kogemusega; või seitsmeaastase kogemusega HND / C. Erakordseid kandidaate võib aktsepteerida kümne aasta pikkuse asjakohase kogemusega.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem