MSc küberturve ja andmehaldus

Üldine

Programmi kirjeldus

MSc küberturve ja andmehaldus

Andmehalduse ja küberturvalisuse magistrant õpetab teile tänapäeva digitaalset maailma. Läbi põhifookuse kriitiliste probleemide lahendamise oskustele tagab programm, et olete valmis vastu astuma väljakutsetele, mis on esitatud ettevõtte finantsjuhtimise valdkonnas.

See üheaastane spetsialiseerunud magistriprogramm hõlmab andmehalduse ja küberturvalisuse põhialuseid, keskendudes peamiselt tehnoloogiale, ettevõtlusele ja poliitikale. Õpilased arendavad oma kutseoskusi, et vastata tänapäeva digitaalse maailma pidevalt muutuvatele nõudmistele.

119852_MScDataManagementandCyberSecurity.jpg

Akrediteeringud ja pingeread

Õigusteaduse ülikool on Ühendkuningriigi pikim asutatud juriidilise ja ärikoolituse spetsialist, kelle tööalase konkurentsivõime määr on 97% *. Instituudil on üle 100 aasta kogemusi, mis toetavad õpilaste edukat karjääri.

* 97% täiskohaga LPC üliõpilastest, kes lõpetasid 2014. aasta ja 2015. aasta suvel, olid üheksa kuu jooksul tööl.

Kes on programm?

See kursus on ideaalne kõigile, kes soovivad saada põhjalikud teadmised ja kriitilise arusaamise andmehalduse põhiaspektidest. Kursus keskendub tugevalt tööalase konkurentsivõime tagamisele, pakkudes õpilastele põhialuseid, mis on vajalikud edukaks karjääriks pidevalt muutuvas töökeskkonnas.

Berliin on tulevased tehnoloogiakeskused ning mitmekesise elanikkonnaga ideaalne koht rahvusvahelise hariduse omandamiseks. Saate võimaluse sukelduda elavasse kultuuri, mida Berliin pakub, pakkudes samal ajal ülevaadet Saksamaa ettevõtetest, nagu Sony, Deutsche Bahn ja muud olulised ettevõtjad.

Miks GISMA?

 • Butiikkool - kohandatud lähenemisviis õpilastele
 • AMBA akrediteerimine alates 2011. aastast koos mõne kolmekordse akrediteeritud partneriga, kellele saab ainult 1% maailma eliitkoolidest
 • Ülemaailmsete edetabelitega programmid - MIB on maailmas 2017. aastal maailmas 20. kohal
 • Esindatud on üle 40 rahvusega esindatud rahvusvaheline üliõpilasrühm
 • Stipendiumid, paindlikud maksekavad ja varajaste lindude allahindlused
 • Täiuslik kesklinna asukoht Berliinis
 • Tasuta saksa klassid ja 100% inglise keeles

Miks Saksamaa?

 1. Saksamaal on Euroopa Liidus teine parim töötuse määr, 3,4% *
 2. 4. Best Graduate algpalk £ 40,650 Euroopas, kasvava majandusega **
 3. Saksamaa on Euroopas õppima minevatele rahvusvahelistele üliõpilastele kõige populaarsem valik; Seda tunnustatakse kvaliteetse hariduse eest ja saate seda GISMA-ga kogeda ***.
 4. Berliin, Saksamaa pealinn on Euroopa algkapitali pealinn
 5. Berliin on ELi suuruselt teine linn ja tal on edukas äritegevus, mis pakub noortele spetsialistidele ja lõpetajatele erinevaid töövõimalusi.

Saksamaa on tuntud oma rikkaliku kultuuri- ja kunstiajaloo poolest, pakkudes üliõpilastele rikastavat rahvusvahelist kogemust, ühendades maailmatasemel hariduse meie globaalselt järjestatud partnerasutustest.

* Statista

** Äriteave

*** Vastavalt ICEFi monitori andmetele ja andmetele.

Kuidas sa õpid?

MSc andmehaldus ja küberjulgeoleku kursus antakse interaktiivsel viisil reaalse maailma fookusega, et valmistada õpilasi pidevalt muutuva ärimaailma ette. Lisaks klassikalisele klassikalisele õppele klassiruumis saate põhilisi õpikuid ja erinevaid lugemismaterjale. Üliõpilastel on ka juurdepääs Financial Times'i ja teiste kutseorganisatsioonide paljudele online-teenustele. Need ressursid pakuvad rea valdkondlikke ja ärialaseid materjale, mis esindavad reaalseid raamatupidamis- ja finantsmuutusi ning analüüsiaruandeid. Pidev juurdepääs nendele artiklitele tagab, et meie õpilased on tänapäeva kiirreageeritud finantssektoris ajakohased ning valmistavad seetõttu valdkonna jaoks professionaalselt ette.

Karjäärisuund

Digitaalse revolutsiooni tagajärjel on andmeturvalisus ja pettused ettevõtetele sügavad. Sellel kursusel osalevad üliõpilased saavad koolituse mis tahes toimingute või strateegilise rolli jaoks ettevõtetes, mis muutuvad või peavad muutma digitaalset turbemudelit. Teise võimalusena saavad tänu selle kursuse ja selle ainevaldkondade spetsialiseerumisele selle kraadi omandanud üliõpilased omandada täiendava kutsekvalifikatsiooni või doktorikraadi.

Oluliste andmehaldus- ja küberoskuste omandamise kaudu tutvustatakse teile mitmesuguseid võimalusi erinevate organisatsioonide andmehalduspõhimõtete, protseduuride ja süsteemide jaoks. Ükskõik, kas soovite teha karjääri selles valdkonnas, liikuda edasi oma praegusele tööle või vahetada karjääri, on see programm teie jaoks.

Paindlikud maksed

GISMA pakub paindlikke maksekavasid, mis võimaldavad teil oma programmi lõivude kulusid jaotada kolme osamaksena.

Lisaks saate valida igakuiste osamaksetena. Soodustused on saadaval. Alustamiseks on vaja 2 000 € suurust tagatisraha.

Moodulid

Põhilised moodulid on järgmised:
 • Küberturvalisuse raamistikud
 • Küberjulgeoleku maastik
 • Andmehaldus
 • Uurimismeetodid, erialane ettevalmistus ja doktoritöö / projekt
Valikained hõlmavad järgmist:
 • Arenevad tehnoloogiad
 • Blockchain
 • Fintech
 • Hanked ja SCM

Kursuse nõuded

 • 2: 2 või üle selle Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne kvalifikatsioon
 • Rahvusvahelised nõuded - inglise keele tase, mis vastab IELTS 6.5 või uuemale tasemele, vähemalt 5,5 iga komponendiga.
 • Mittestandardsed kanded: mittestandardsed taotlejad on teretulnud GISMA-sse. Kandidaadid ilma bakalaureusekraadita võivad taotleda, kui neil on vähemalt 5-aastane juhtimiskogemus. Lisateavet ja üksikasju mittestandardsete rakenduste kohta võtke meiega ühendust.
Viimati uuendatud dets 2019

Teave kooli kohta

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data ... Loe edasi

GISMA was proud to announce its partnership with ULaw in 2017. As a result of this cooperation, GISMA is able to offer a range of postgraduate programmes including human resources, marketing and data management. The GISMA ULaw campus is based in the German capital of Berlin. All of our programmes are taught in English so that students from across the globe have the opportunity to come and study with us. Näita vähem