MSc keemias ja bioloogias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Lõpetanud üliõpilased keemiatehnoloogia ja bioloogilise inseneri magistriõppe programmides on võimalus magistri kraadi koos või ilma väitekirja. Need MS programmis osalevad üliõpilased saavad lõpetada doktoritöö uurimistöö lisaks aastasele kursuste jaoks, mis on vajalikud magistrikraadiga ilma doktoritöötajateta.

Taotlus

Taotlejad kraadiõppe programmi oodatakse kraadi tasemel bakalaureuse-või magistriõppe keemiatööstuses. Kandidaatidel palutakse taotleda keemia bakalaureusekraadi ja füüsika ja matemaatika tugevat alust. Nõuded hõlmavad põhiteadmisi füüsikast ja arvutusest, eriti diferentsiaalvõrranditest. Teatud kokkupuude transpordi nähtustega (näiteks vedeliku mehaanika) on tungivalt soovitatav. Üliõpilased, kes ei täida kõiki nõudeid, võidakse programmisse lubada kuni õpingute edukaks lõpuleviimiseni.

Ph.D. taotlejad või MS Keemia Engineering programmid on üldiselt oodata, et on teeninud eelneva kraadi keemiatehnoloogia. Kandidaadid, kellel on kraadid tihedalt seotud inseneriteadustes (nagu Materjaliteadus ja Engineering või Polymer Engineering), kellel on juba põhjalik tundmine selle programmi põhiosa sisu kohta (st osaliselt diferentsiaalvõrrandid, milles kirjeldatakse kuumuse, massi ja hapniku edastamise protsesse, kineetika / reaktorid ja katalüüs, keemiline termodünaamika). Pange tähele, et taotlejad, kellel on keemia- või biokeemia kraadid, peaksid olema lõpetanud kursuste tegemise tavapäraste / osaliselt diferentsiaalvõrranditega (vähemalt) ja ideaaljuhul ka kuumuse / massi / hõimu transpordiga. Need kursused peaksid olema selgelt näidatud ärakirja (de) st ja neid tuleb kirjeldada ka taotleja isiklikus avalduses.

Taotlemise nõuded

  • Taotluse tasu
  • CV / CV jätkamine
  • Isikliku avalduse
  • Ametlikud GRE skoorid
    • GRE-punkte ei nõuta taotlejatele, kellel on bakalaureuse- või magistrikraad USA asutuses. GRE-skoorid on nõutavad taotlejatele, kellel pole USA institutsiooni kraadi.
  • Ametlik TOEFL või IELTS, kui see on kohaldatav
  • Ärakirjad
  • Soovituse kolm soovitust
Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Tufts University School of Engineering offers a rigorous engineering education in a unique environment that blends the intellectual and technological resources of a world-class research university ... Loe edasi

The Tufts University School of Engineering offers a rigorous engineering education in a unique environment that blends the intellectual and technological resources of a world-class research university with the strengths of a top-ranked liberal arts college. Näita vähem