Erinevate probleemide keerukus, nagu kliimamuutus, energia salvestamine, vähktõve ravi ja antibiootikumiresistentsus, vajavad lai keemiateadmisi. See programm on tugev eksperimentaalne keskendumine ja valmistab teid karjäärile, mis on seotud materjalide ja farmaatsiatööstusega.

Riiki sisenemise nõuded

  • Bakalaureusekraad keemia või keemilise bioloogia valdkonnas. Bakalaureusekraad (vastab Rootsi Kandidatexamenile) peab olema rahvusvaheliselt tunnustatud ülikool.
  • Inglise keeles, mis vastab inglise keele tasemele rootsi keskhariduses (inglise keeles 6 / B). Seda tõendab tavaliselt rahvusvaheliselt tunnustatud test.

Jaanuari taotlusvooru valik põhineb saavutuste hindamisel (palgaastme tariif) kolmel tasandil. Vajaduse korral valitakse ühe ja sama karistusgrupi taotlejad partiide kaupa.

  • 1. rühm: kõrge
  • 2. rühm: hea
  • 3. rühm: madal

Nagu kvalifitseeritud keemik, võite mängida võtmerolli, et lahendada ees seisvad väljakutsed seoses keskkonna ja vananeva elanikkonna tervisega. See uus magistriõppe programm on kaasaegne, molekulikeskne lähenemisviis, mis ületab traditsiooniliste keemiaharude piire.

Vaadake üksikasjalikult molekulaarset struktuuri

Kogu programmi raames selgitavad meie kogenud õpetajad, kes on kõik aktiivsed teadlased, kuidas molekulaarsed omadused on mõistetavad, kavandatud ja kasutatud. Te uurite keemilise sideme üksikasju, millele järgneb molekulide ja materjalide süntees ja analüüs. Kursused nanotehnoloogia, meditsiinilise keemia ja materjaliteaduse valdkonnas aitavad teil mõista, kuidas keemia on paljude rakenduste jaoks keskse tähtsusega, miks konkreetsete ülesannete jaoks sobivad teatud struktuuride molekulid ja kuidas veelgi paremini molekulaarseid omadusi saab rakendusele sobivamaks muuta.

Palju laba aega

Teil kulub palju aega meie laborites, kes saavad praktilisi keemilisi kogemusi ja loengutes kaetud teooriate rakendamist. Linköping University ( LiU ) on tugev uurimistöö keemia ja sellega seotud teemadel, sealhulgas katalüüsi ja pinna keemia arvutuslikud uuringud ning kõvade ja pehmete materjalide süntees. Samuti arendame sünteetilisi molekule farmaatsia- ja diagnostilistel eesmärkidel ning kohtuekspertiisi uurimise meetodeid. Teie doktoritöö jaoks võite töötada kas LiU või tööstusega.

Karjäärivõimalused

Kemikaalide tööturupoliitika on suurepärane. Pärast lõpetamist mõistate keemiast integreeritud, molekulaarsest perspektiivist ja oskate töötada farmaatsia- või materjaliteaduse valdkonnas ning keskkonnaasutustena. Programmi raames omandatud keemia põhialused võimaldavad teil oma karjääri ajal muuta suunda - erinevad rakendused nõuavad erinevaid omadusi omavaid molekule, kuid need on kavandatud samade põhimõtete kohaselt. Programm teeb ka teid hästi ettevalmistuseks doktoriõppe edasiseks õpinguteks.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 22 kursust Linköping Universityis »

Viimati uuendatud October 23, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
252,000 SEK
Kehtib ainult väljaspool ELi, EMP ja Šveitsi asuvatest üliõpilastest.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date