Northeasterna keemia magistrikraad pakub kraadiõppe üliõpilastele, kes planeerivad karjääri tööstuses, ettevõttes, õpetades või planeerides täiendavaid kraadiõppe või erialaseid õpinguid.

Programmis on kolm võimalust:

 • Eraldamise teaduse rõhk: õpilased programmis saavad järgida eraldamise teaduse rõhku, et valmistuda ette karjääri farmaatsia-, kosmeetika- ja toiduainetööstuses ning samuti keskkonnalaborites.
 • Üldprogrammi rõhuasetus: üldprogrammi rõhuasetus valmistab ette õpilasi sisenema kutsekoolidesse või jätkama keemia kõrghariduse omandamist.
 • Keemilise hariduse rõhk: keemilise hariduse rõhk teenib keskkooli ja keskkooli õpetajaid, kes on omandanud keemia bakalaureusekraadi ja kellel on õpetamissertifikaat / litsents kõrgkvalifitseeritud õpetajateks, kes on koolitatud arenenud keemia ja pedagoogilise sisuga teadmiste omandamiseks teaduse õpetamise keskkoolides . Samuti on nad hästi ettevalmistunud teadusuuringute läbiviimiseks keemiahariduse vallas või õpetavad 2-aastastel kõrgkoolidel.


Nõutavad krediidiajad: 30


Programmi hüvitised

Northeasterni keemiaosakonnal on aktiivne uurimisprogramm. Õppurid, kes õpivad magistriõppes, võivad otsustada teha oma väitekirja uurimisprojekte farmaatsiatoodete, meditsiinikemika, keskkonna keemia, materjalide ja keemiahariduse meetodite väljatöötamisel ja valideerimisel. Unikaalne erialaõppeprogramm valmistab ette õpilasi töötamiseks tööstuses.

Osakonnas on tänapäevased keemilised instrumendid nagu HPLC, FTIR, AAS, UV Visible spektromeeter, NMR, fluorestsentspektromeeter, GC-MS, AFM ja ICP.


Karjäärivõimalused

Magistriprogrammi täitvad üliõpilased leiavad tõenäoliselt tööd järgmistes valdkondades:

 • Farmatseutiline keemia: teadus- ja arendustegevus, kvaliteedikontroll ja regulatiivsed küsimused.
 • Keskkonnakeemia: analüütiline testimine, tootearendus, ohutus ja regulatiivsed küsimused.
 • Põllumajandus või toidukeemia: keskenduda toiduohutusele, kvaliteedikontrollile, toitumisele, töötlemisele ja pakendamisele.
 • Kosmeetiline keemia: töö teadus-ja arendustegevuse, kvaliteedikontrolli, protsessi inseneri ja regulatiivne.
 • Haridus: õpetamine alg- või keskkoolis ja kaheaastases kolledžis.


Kraadi nõuded

Kursuse töö (30 krediidi tundi):

Kokku tuleb teenida 30 krediidi tundi. Enamik õpilasi võtab umbes kümme ametlikku kursust. Valikuvõimalused on saadaval, et teenida teadustöö, iseseisva uuringu ja doktoritööd, nagu on kirjeldatud allpool.

Sügissemestril 1997. aasta semestri magistriprogrammidele vastuvõetud üliõpilaste ja seejärel lõpetanute kursuste 400-tasemel. Siiski võib magistriõppes osaleda kahel järgmistest kursustest, kui neid ei ole eelnevalt bakalaureuse programmi osana kasutatud. Ükski teine ​​300 taseme kursust ei saa kohaldada. Täpsema teabe saamiseks pöördu oma programmi nõustajalt või kõrgkooli.

CHEM-316 anorgaaniline keemia


Põhikursused


Kõik õpilased peavad võtma vähemalt ühe kursuse neljas põhikursuste neljas valdkonnas.

Analüütiline keemia


Eraldamise teaduse rõhuasetus
Nõutav kursuste töö:


Eraldamise teaduse rõhuasetusega õpilased peavad võtma 21 tundi CORE-st ja 9 tundi järgnevast nõutavast kursuste jaotamisest teaduses:


Üldprogrammi rõhuasetus


Üldprogrammi õpilased peavad rõhku tegema 30 krediidi tunnis CORE ja / või eraldamise teaduse rõhuasetusega ning julgustatakse tegema ka uurimistöö ja / või doktoritöö tööd. Üliõpilased, kes kirjutavad väitekirja võtavad 21 tundi CORE ja / või eraldamise teaduse rõhuasetus ja 9 tundi sõltumatu uuring (CHEM-408 3 ainepunkti) ja doktoritöö tundi: keemia 1-3 ainepunkti keemia valdkonnas. Need lõputöö krediidi tundi lisatakse mitu semestrit, et teha 6 krediiti kokku. Mitte-doktoritöö õpilased võtavad 27 tundi Põhi ja / või eraldamise teaduse rõhuasetus ja 3 tundi sõltumatu uuringu keemia valdkonnas.

Keemiahariduse rõhk

Nõutav kursuste läbimine:

Keelehariduse magistriprogrammi õpilased peavad võtma 21 tundi põhihariduse ja / või eristuse teaduse rõhuasetusest ja 9 tundi haridust vajavat kursuste tööd, mis on loetletud allpool, või muud 400 keeleosakonna poolt heaks kiidetud hariduskolleegiumi kursust.

EDFN-410 haridus sotsiaalse institutsioonina


Teadustöö ja väitekirja töö: õpilastel soovitatakse teha labori- või raamatukoguuuringuid ja / või formaalsemaid vorme, kirjutada väitekirja ja seda teha järgmisel tingimusel:

 • teadustöö või doktorikraadi nõusolek.
  Akadeemiline krediit uurimis- ja doktoritöö jaoks on harilikult teenitud iseseisva uuringu (CHEM-408) ja lõputöö tundi: keemia (CHEM-5901, 1 krediiti, CHEM-5902, 2 ainepunkti ja CHEM-5903, 3 ainepunkti) õpilase ja teadustöö nõustaja vahel.


Lõplik läbivaatus: magistritööde kirjutamist vajavad üliõpilased peavad oma tööd avalikult suuliselt kaitsma. Mitte-doktoritöö õpilased peavad avalikult suuliselt esitama oma uurimistööd või tegema põhjaliku kirjaliku osakondade eksami. Täpsema informatsiooni saamiseks konsulteerige kõrgharidusega nõustajaga.


Välisriigi volikirjaga üliõpilased: Välisriigi volikirjaga üliõpilased peaksid pöörduma kõrgkooli kolleegiumiga seoses transkriptsiooni hindamise ja ingliskeelse testiga. Kuna see on tihtipeale pikk protsess, on soovitav, et rahvusvahelisel üliõpilasel, kellel on residentuuri staatus, oleks võimalik alustada keemiaõpinguid üliõpilastega, oodates ametlikku sõna vastuvõtmist. Konsulteerige kraadiõppe nõustajaga.


Merit Tuition Stipendiumid ja assistendid: Keemia programm on regulaarselt jaotatud õppemaksu stipendiumide maksma õppemaksu kraadiõppurid. Nõuetekohasuse nõuetele vastava kvalifikatsiooniga nõustajaga tutvumine toimub enne registreerimist.

Õpilased, kes soovivad jätkata oma magistrikraadi täistööajaga, võivad mõnikord seda teha ülikooli tagasihoidliku toetusega assistendi vormis. Õppetöö läbiviimiseks peab üliõpilane olema lõpetanud vähemalt kaks ülikoolis ja vähemalt 3,25 (4,0-skaalal).

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 17 kursust Northeastern Illinois Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 22, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 6 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
12,123 USD
Riigisisesed / naaberriigid: 404,11 dollarit / krediidi tunnis. Väljaspool riiki: 808,22 dollarit / krediidi tunnis. Tasud: 71 USD
Deadline
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – April 1. International applicants – March 1
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – November 1. International applicants – October 1
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – November 1. International applicants – October 1
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – April 1. International applicants – March 1
End Date