MSc keemiatehaste, toiduainete ja materjalide alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

Uus magistriprogramm Keemiatoodete, toiduainete ja materjalide ekspertiis täiendab meedet, võttes arvesse hiljutisi nõudeid, mis on kehtestatud Rumeenia seadusandluses Euroopa õigusaktide rakendamisega toodete konkurentsivõime ja kvaliteedi kohta. See määrab vajaduse uute spetsialistide, keda võib nimetada ekspertideks: audiitorid, tehnilised eksperdid, inspektorid, hindajad, kes kasutavad toodete sertifitseerimiseks ja ekspertiisi tekitavate kohtuvaidluste või õnnetusjuhtumite lahendamiseks, kõrge teadusliku ja tehnilise taseme koolitust. Lisaks pakub see eriala võimalust olla ekspert väljaspool töökohta või ka vabal ajal.

Oskused ja võimeid omandatud

Selle magistriõppe õppekava pakub täiendõpet, põhiteadmiste mitmekesistamist mis tahes valdkonnas (meditsiin, veterinaarmeditsiin, bioloogia, majandus, õigus, agronoomia, inseneriteadus jne) omandanud põhiteadmised, et võimaldada põhiliste profiil ja uute töökohtade kohanemise paranemine.

Magistriõppe põhieesmärk koosneb spetsialistide koolitamisest spetsialiseerunud ja interdistsiplinaarsete teadmiste omandamise kaudu, et need eksperdid saaksid rakendada keemiatoodete, toiduainete ja toiduainete ekspertiisi valdkonnas kvaliteedijuhtimise ja auditi kontseptsioone ja töövahendeid. ehitusmaterjalid.

Töövõimalused

Selles kaptenis väljaõppe saanud spetsialistid võivad olla riikliku ekspertiisibüroo andmebaasi eksperdid või ettevõtted, kes vajavad teadmisi ja mida kasutatakse kohtuvaidluste lahendamiseks või uute toodete kvaliteedistandarditele vastavaks.

Lõpetamise täiendav professionaalne areng

Magistriõppe lõpetanute kutsekoolitust saab jätkata ja arendada doktoriõppes. Samuti on olemas Ph.D. juhendajad õppejõudude seas, kes tegelevad selle magistriõppega.

Üliõpilaste hariduse personal ja logistika

Programmi juhendavad Anorgaanilise keemia, füüsikalise keemia ja elektrokeemia osakond.

Magistriõpetajate koolitus tugineb spetsialiseeritud personali ja materiaalse ressursi tasakaalustatud struktuurile vastavalt praegustele nõuetele (laboriseadmed, kaasaegsed arvutid ja tarkvararakendused).

Magistriprogrammi õppekava õpetamise ja uurimistööga tegelevad töötajad Keemiatoodete, toiduainete ja materjalide ekspertiis ühendab professorite tunnustatud kogemusi harmooniliselt ja tõhusalt koos noorte kolleegide entusiasmi, algatusel ja piisavalt mitmekesise spetsialiseerumisega.

Õppekavad

Selle magistriõppekava õppekavad on saadaval siit:

http://en.chimie.upb.ro/uploads/doc/educatie/plan-de-invatamant-masterat-expertizarea-produselor-chimice-alimentelor-si-materialelor.pdf

Viimati uuendatud apr 2018

Teave kooli kohta

We are the oldest and most prestigious technical university in Romania. The Polytechnic University of Bucharest comprises 15 faculties, 95 bachelor programs, 183 masters programs and 14 scientific fie ... Loe edasi

We are the oldest and most prestigious technical university in Romania. The Polytechnic University of Bucharest comprises 15 faculties, 95 bachelor programs, 183 masters programs and 14 scientific fields of doctorate. Näita vähem