MSc keemiatehnoloogias

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

STIPENDIUM

Khalifa University of Science and Technology pakub Graduate Research / Teaching Assistant (GRTA) stipendiumi, et toetada kvalifitseeritud rahvusvahelisi üliõpilasi, kes on omandanud kraadiõppeprogrammid.

Stipendium annab suuri hüvitisi ja hüvesid, mis hõlmavad:

 • Õppemaksu täielik katvus.
 • Khalifa ülikooli viisa alusel üliõpilaste ravikindlustus.
 • Toetus rahvusvahelistele teaduskonverentsidele.
 • GRT stipendiumi osamaksete stipendiumid on järgmised (muutuvad):

Rakenduse avamine!

Alustame 1. novembrist 2018 uute taotluste vastuvõtmist järgmisel tarbimisel 1. septembril 2019. aastal.

Keemiainstituudi magistrikraad (M.Sc. in CE) antakse edukaks õppeprogrammi nõuete täitmiseks, mis hõlmab õpetatud kursusi ja doktoritööd. Thesis on sõltumatu uurimine spetsialiseeritud valdkondades üldine valdkonnas keemiatehnoloogia ja sellega seotud valdkondades. M.Sc. CE annab kandidaatidele võimaluse süvendada oma teadmisi CE laiemas valdkonnas ja aidata kaasa avastuste ja teadmiste loomise protsessile esialgsete teadusuuringute läbiviimise kaudu. Sellise kraadi kandidaate õpetavad ja kontrollivad kogenud õppejõud ning nad peaksid oma töö käigus oma lähenemisviisis ja innovatsioonis olema initsiatiivid. Lisaks programmi õpetatavate ainete kursuse edukale lõpetamisele valmistavad ja esitavad oma valitud piirkonna doktoritööd. Teadusuuringuid võib läbi viia mitmel teemal, mis vastab Ülikooli määratletud valdkondadele.

Eesmärgid

Haridusalased eesmärgid (eesmärgid) M.Sc. Keemiaarengu programmis on valmistada lõpetajaid, kes:

 1. Advance professionaalselt ja olla tunnustatud juhid nende valitud valdkondades.
 2. Kasutage oma tehnilisi teadmisi kriitilise, loomingulise, eetilise ja uuendusliku ühiskonna vajaduste rahuldamiseks.
 3. Edaspidi arendage oma teadmisi ja oskusi kraadiõppe ja kutsekoolide kaudu.

Õpitulemused

Üliõpilane, kes lõpetas M.Sc. keemiatehnoloogias suudab:

 1. Näidake arenenud teadmisi teadusharudes (matemaatika, füüsika, keemia) ja tehnika.
 2. Mõistke ja tehke kemikaalitööstuse protsesside ja keskkonna- ja ühiskondlike piirangutega süsteemide ohutut ja majanduslikku kujundust.
 3. Teoreetiliste ja / või eksperimentaalsete tööde kavandamine ja läbiviimine, samuti andmete analüüsimine ja tõlgendamine.
 4. Keemiatehnoloogia kontseptsioonide tundmaõppimine keemikatehnoloogia probleemide tuvastamiseks, sõnastamiseks, analüüsimiseks ja lahendamiseks.
 5. Kasutage keemiatehnoloogia praktikale vajalikke arvutus- ja protsessi simulatsiooni tööriistu.
 6. Efektiivne ja professionaalne suhtlemine inglise keeles (nii suuliselt kui ka kirjalikult)
 7. Funktsioonid on iseseisvad ja vastutavad professionaalsete tavade, töö, protsesside või süsteemide juhtimise eest; Näidake kaasaegsete keskkonna- ja sotsiaalprobleemide teadlikkust ja mõistmist piirkondlikus ja globaalses kontekstis.
 8. Kujundada kirg elukestvale õppele ja enesetäiendamisele; Õppige kogemustest, mis on saadud erinevates kontekstides ja rakendage uusi teadmisi ja oskusi praktikas; Näidake professionaalset terviklikkust ja eetilist vastutust.
 9. Võtta endale vastutust ja tegutseda loominguliste lahenduste leidmisel keerukatele probleemidele

Üldine struktuur ja nõuded

M.Sc. Keemiaarvestuse (CE) programm koosneb vähemalt 36 krediidi tundi. Nõutud programmi ainepunktid jagunevad järgmiselt: 12 ainepunkti programmi põhikursused, 12 ainepunkti programmi valikained ja 12 ainepunkti CE magistritöö tööd. Üliõpilane võib korraldada magistritöö teemaga seotud valikainete valimise teadustöötaja nõusolekul. Alljärgnev tabel annab ülevaate M.Sc. CE kraadi programmi struktuur ja nõuded. Kõik M.Sc. CE programmide kursustel, välja arvatud uurimismeetodite seminaril ja magistritööl, on krediidireiting iga kolme aine kohta.

MSc kokkuvõte CE kraadi programmi struktuur ja nõuded

Kategooria

Programmi tuum

12

Uurimismeetodite seminar

Programmi valikained

12

CE magistritöö

12

Kokku

36

Programmi nõuded

Õpilased, kes otsivad kraadi M.Sc. CE peab edukalt läbima vähemalt 36 arvestatud tunnit, nagu on kirjeldatud käesolevas jaotises kirjeldatud kategooriates, kusjuures minimaalne kumulatiivne hindepunkti keskmine (CGPA) on 3,0.

Viimati uuendatud okt 2018

Teave kooli kohta

The newly-established Khalifa University of Science and Technology combines The Masdar Institute of Science and Technology, Khalifa University of Science, Technology and Research and The Petroleum Ins ... Loe edasi

The newly-established Khalifa University of Science and Technology combines The Masdar Institute of Science and Technology, Khalifa University of Science, Technology and Research and The Petroleum Institute into one world-class, research-intensive institution, seamlessly integrating research and education to produce world leaders and critical thinkers in applied science and engineering. Khalifa University endeavors to be a leader among research intensive universities of the 21st century, while catalyzing the growth of Abu Dhabi and the UAE’s rapidly developing knowledge economy. Näita vähem