MSc keevitustööstuses

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Umbes

Keevitamine on lahutamatu osa laia tootevaliku tootmiseks. See kursus pakub praktilisi ja teoreetilisi teadmisi, mis on vajalikud keevitusinseneri ja materjalide saamiseks ning spetsialisti liitumiseks. Kursus hõlmab tänapäevaseid keevitusmeetodeid, automaatika, metallurgiat, materjaliteadust, keevitusprotsesse, keevitusprojekte ja kvaliteeti.

Kellele see on?

See kursus annab teile põhjaliku arusaamise keevitus tehnoloogiatest ja teadlikkus hiljutisest tehnilist arengut asjaomaste tööstusharude. See parandab ka teie kommunikatsiooni, esitluse, analüüsi ja probleemide lahendamise oskusi. Meie lõpetajad on kõrgelt nõudnud rahvusvahelistest ettevõtetest, kes kasutavad keevitus- ja ühendamistehnoloogiaid ning suudavad saavutada märkimisväärse inseneri vastutuse positsioone.

Lisaks on teil kvalifitseeritud tegutsema Euroopa ja rahvusvaheliste kvaliteedistandardite kohaselt vastutavateks isikuteks ning on täitnud olulise osa nõuetekohasest kutseorganisatsioonide liikmelisusest, kellel on teadus- ja arendusprojektide haldamise alased teadmised, oskused ja kogemused.

Miks see kursus?

Keevitamine on laia tootevaliku valmistamise lahutamatu osa, alates suurte laevade suure võimsusega laserkeevitusest kuni õhukeste juhtmete mikroühenduseni. Liitumise tehnoloogia laieneb jätkuvalt; ja neid kasutatakse nafta ja gaasi puhul; autotööstus; lennundus-, tuuma-, laevaehitus- ja kaitsetööstus. Lisaks hõlmavad paljud üliõpilaste projektid Wire Arc Additive Tootmist, mis on tehnoloogia, kus Cranfield University on maailma juhtiv. Kõik meie projektid on tööstuslikult seotud ja hõlmavad tavaliselt uut arengut, mida pole kunagi varem rakendatud. Teil on võimalus olla selles valdkonnas maailma juhtiva akadeemiku järelevalve all.

Cranfield University kraadiõppeprogrammi läbiviimisel on mitmeid eeliseid, sealhulgas:

 • Õppimine kraadiõppe ainus keskkonda, kus magistrikraad ülikoolilõpetajatel on võimalik oma valitud valdkonnas oma töökohta täisajaga töötada või teha akadeemilisi uuringuid
 • Juhtivate õppejõudude ja tööstuse praktikute õpetamine
 • Töötage tugeva uurimisrühma kõrval
 • Pühendatud toetus ülikoolilinnakust õppijate jaoks, sealhulgas ulatuslikud infoallikad, mida haldab Cranfield University raamatukogu
 • Nõustamine ettevõtetele, kes toetavad oma töötajaid osalise tööajaga programmides, seoses üksikute projektidega

Kursuse üksikasjad

Kursus sisaldab seitse hinnatud moodulit, rühmaprojekti ja individuaalset uurimisprojekti. Moodulid hõlmavad loenguid ja õpetusi ning neid hinnatakse praktiliste tööde, kirjalike eksamite, juhtumiuuringute, esseede, esitluste ja testide abil. Need pakuvad rühmadele ja üksikprojektidele vajalikke "tööriistu".

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Sissejuhatus
 • Keevitusprotsessid ja -seadmed
 • Keevitussüsteemid ja uurimismeetodid
 • Keevitatud konstruktsioonide projekteerimine
 • Keevituse metallurgia
 • Keevitustehnika materjalide tutvustus
 • Keevituse kvaliteedi juhtimine
 • Täiustatud keevitusprotsessid

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasud kraadi asjakohase teaduse, inseneri või sellega seotud distsipliini või nende rahvusvaheliste samaväärsete nende UK kvalifikatsiooni. Võib kaaluda ka muid piisavaid ja asjakohaseid kvalifikatsioone koos tööstusliku kogemusega.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

Edukad õpilased arendavad mitmekülgseid ja rahuldust pakkuvaid karjääri insenerihalduses mitmesugustes keevitustehnoloogiaid kasutavates organisatsioonides. Nende rollide hulka kuuluvad keevitustööde juhtimise ja keevitatud konstruktsioonide projekteerimise ja valmistamise juhtimine. Sellise tegevuse rahvusvaheline olemus tähendab, et karjäärivõimalused ei ole piiratud Ühendkuningriigiga. Cranfieldi lõpetajad arendavad nafta- ja gaasi-, auto- ja kosmosesektoris karjääri kogu maailmas

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem