MSc keskaegses ajaloos

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie keskaegse ajaloo haru eesmärk on pakkuda oskusi, et täiustada Euroopa põneva ajaloo täiustatud uurimistööd perioodil AD 400 ja 1500 ning pakub selle aja jooksul põhjalikke uurimusi konkreetsete teemade kohta.

See programm pakub teile seda, mida vajate edasijõudnute uuringute tegemiseks keskaegses ajaloos, ja see aitab teil oma uurimisprojektide huve läbi väikeste seminaripõhiste klasside. Teil on ka juurdepääs maailmatasemel ressurssidele, eriti Šotimaa Rahvusraamatukogu ja Edinburghi ülikooli peateetika muljetavaldatud kogumikule. Lisaks sellele kuulute teadlaste õitsengu kogukonna juurde, kui olete endise Edinburghi keskaegse ja renessanssuuringute keskuse (CMRS) piiriülese distsiplinaarküsimuse liige, mis korraldab korrapäraseid teadustöö seminare, samuti mitmesuguseid muid akadeemilisi ja sotsiaalseid üritused.

Meie programm sisaldab põhilisi kursusi, mis pakuvad teadmisi esmakordselt esinevate tõendite peamiste kategooriate ja nende kasutamise tehniliste oskuste kohta. Seejärel saate valida kahe valikulise kursuse komplekti vahel, sõltuvalt nende olemasolust. Üks komplekt võimaldab teil oma teadustöö oskusi veelgi laiendada, näiteks kursused Paleograafia, ladina ja uurimismeetodite kohta. Teine komplekt sisaldab kursusi, mis peegeldavad meie keskaegsete ajaloolaste teadustegevuse eripära. Võimalik on ka osaleda ülikoolide muudes osades, nagu Divine Kool, Edinburghi kunstikolledž ja Keele, Kirjanduse ja Kultuuri Kool, kursustel, mis annab võimaluse õppida interdistsiplinaarne lähenemine keskaegsetele uuringutele. Kokkuvõttes pakume valikukursusi, mida pakume kronoloogiliselt (klassikalise antiikajast kuni renessanssini), geograafiat (Dark Age Europe'i läänepoolsed piirkonnad Vahemeremaade idaosa) ja metoodikat ning neid saab valida et oma teed üles ehitada.


Programmi struktuur

Programm hõlmab kahte semestrit õpetamist, millele järgneb individuaalne uurimisprojekt. Suurbritannia ajaloo üks suurimatest osakondadest saate valida erinevaid kursusi, mis võimaldavad teil oma kraadi oma huvidele ja ambitsioonidele kohandada.

MSc kestab 12 kuud septembrist kuni järgmise aasta augusti lõpuni. Et saada magistrikraadi, peate ka lõpetama väitekirja. Saadaval on ka diplomi võimalus, mis hõlmab ainult õpetatud kursusi.

I osa kraad nõuab õpilastel CORE-kursuse võtmist keskaegse ajaloo allikate hulgas koos valikukursustega keskaegsetes keeltes. Lisaks pakuvad üliõpilased kahte vabatahtlikku kursust mitmesugustest pakkumistest, sõltuvalt nende olemasolust. Õpetatud kursused on kokku 120 ainepunkti ja neid hinnatakse kursuste abil. Programmi I osa edukal lõpetamisel jätkavad õpilased individuaalse uurimistöö perioodi maist augustini, mille tulemuseks on lõpetaotlus 60 ainepunkti rohkem. Väitekirja teema valitakse konsulteerides vastava asjatundlikkusega juhendajaga.

Programmi pakutakse ka osalise tööajaga.

Õpetatud kursused

Te võtate mitu kursust üle kahe semestri õpetamise, sealhulgas kohustusliku kursuse ja mitmesuguste vabatahtlike kursuste.

Dissertatsioon

Teete uurimisprojekti ja esitage väitekiri, mis esitatakse augustikuu keskel määratud kuupäeval.


Riiki sisenemise nõuded

Uurige keskaegse ajaloo magistrikraadi vastuvõtukriteeriumide ja nõutavate kvalifikatsioonide kohta.

Selle programmiga seotud teemal on teil vaja Ühendkuningriigi 2: 1 diplomit, USA GPA-i 3.4 või mõnda muud rahvusvahelist samaväärset dokumenti.

Peate esitama oma ärakirjas keskaja ajaloo ja / või asjakohaste keeleoskuste tausta, või kui te ei saa seda teha, peate isiklikus selgituses selgitama, miks teil on selle programmi läbiviimiseks valmis.

Arvesse võetakse ka asjakohast kogemust või erialast või muud kvalifikatsiooni.

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsus

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsuse juhiseid annab Rahvusvaheline Büroo. Kui te pole kindel oma kraadi samaväärsuse üle, pakub rahvusvaheline amet teavet riikide kaupa.

Inglise keele nõuded

Kui te ei tule enamiku inglise keelt kõnelevast riigist, nagu Ühendkuningriigi viisad ja immigratsioon on määratletud, peab teie räägitav ja kirjalik inglisekeelne tõend olema üks järgmistest tunnustest.

  • IELTS: kokku 7,0 (vähemalt 6,0 moodulit)
  • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 20 igast moodulisse)
  • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" jaotises vähemalt 56)
  • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 169 mõlemas moodulis)
  • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Teie inglise keele oskus peab olema vähemalt kaheaastane oma õppekava alguses.

Võimalik, et võime ka nõustuda kraadiga, mida on inglise keele õpetanud ja hinnatud inglise keelt kõnelevas riigis sisenemiseks (nagu on määratletud Ühendkuningriigi viisades


Karjäär

Meie õpilastel on palju erinevaid karjäärivõimalusi.

Ajaloo kraadiõppe käigus arendatakse kriitilisi võimeid, mis on rakendatavad mitmesugustes karjäärides, sealhulgas, kuid kindlasti mitte ainult, hariduse, pärandi ja loomemajanduse valdkonnas. Kool püüab pidevalt laiendada oma sidemeid nende tööstusharudega ja me teeme koostööd karjääriteenustega.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of Histor ... Loe edasi

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of History, Classics and Archaeology, together with the Centre for the Study of Modern Conflict, the Scottish Centre for Diaspora Studies and the Centre for Medieval and Renaissance Studies. Näita vähem