See programm keskendub sellele, kuidas ühiskond tegeleb oma füüsilise keskkonnaga. Vaatame riikide kogemusi üle kogu maailma, heade ja halbade tavade ning turgude ja valitsuste ning ühiskonna enda rolli kohta. Saate osa jätkusuutlikkuse püüdlustest. Kuidas saaksime meie majandust muuta ja igapäevast käitumist muuta? Teiste valdkondade, nagu sotsioloogia, psühholoogia, politoloogia ja halduse abil saate täieliku pildi. Meie multidistsiplinaarne programm võimaldab teil vaadata riigipiiridest kaugemale ja avastada, mida on vaja erinevatel tasanditel - Ühinenud Rahvaste Organisatsioonilt Euroopale, üksikult riikidelt kohalikele tasanditele. Milline on ELi roll 20-20-20 tegevuskava edendamisel? Ja mida saab teha inimesed ise, näiteks kodanike algatused? Lühidalt öeldes, teil on teadmised ja oskused, et suunata ja mõjutada ühiskondlikke muutusi jätkusuutlikkuse suunas.

Miks uurida Radboud University keskkonna- ja ühiskonnaõpetust?

 • See programm keskendub enam kui ühegi teise magistriõppe programmile ühiskondlike muutuste jaoks vajalikele poliitilistele muutustele.
 • Teaduslikku ülevaadet illustreerivad arvukad sotsiaalsed ja poliitilised küsimused üle kogu maailma.
 • Kõik loengud, seminarid ja kirjandus käsitlevad rahvusvaheliselt võrreldavaid uuringuid keskkonna, jätkusuutlikkuse ja sotsiaalsete ja poliitiliste muutuste kohta.
 • Teooria on praktikas rakendatud. Programmi ajal võtate teid tihedas koostöös külalisõppejõudude ja praktiliste ülesannete abil, mis võimaldab teil hinnata, kui hästi teooria ja dünaamika täidavad praktikas.
 • Seminarid on interaktiivsed, et saaksite omandada vajalikke oskusi. Näiteks suurendab osalemine läbirääkimistel ja aruteludel teie võimet sobitada erinevate sidusrühmade huve keskkonnaplaneerimise valdkonnas.
 • Kohustuslik internatuur (valitud väljakujunenud (riigisiseste) riiklike organisatsioonide nimekirjast), mis aitab teil oma professionaalset võrku laiendada.
 • Multidistsiplinaarse perspektiivi puhul teeme koostööd teiste Geograafia-, Planeerimis- ja Keskkonnaministeeriumi ning Nijmegeni Juhtimiskooli teiste osakondadega.

Spetsialistid

Võite valida spetsialiseerumise, mis kõige paremini kajastab teie kirge keskkonda, jätkusuutlikkust ja juhtimist. Radboud University pakub järgmisi nelja eriala selles valdkonnas:

Globaalne keskkond ja jätkusuutlikkus

Uurige, kuidas valitsused ja rahvusvahelised organisatsioonid tegelevad globaalse jätkusuutlikkuse küsimustega. Kõige olulisemad probleemid on näiteks kliimamuutused, bioloogiline mitmekesisus, vee kvaliteet ja loodusvarade tarnijad.

Ettevõtte jätkusuutlikkus

Uurida uuenduslikke keskkonnaalaseid partnerlussuhteid, keskendudes eelkõige ettevõtjate ja turu ühiskondliku ja eetilise vastutuse rollile seoses keskkonnaga.

Kohalikud keskkonnamuutused ja säästvad linnad

Keskendu jätkusuutlike muutuste kohalikule tasandile, eelkõige säästvate linnade ja piirkondade arengule. Mõtisklege jätkusuutlike tulevikute, jäätmekäitlussüsteemide, transpordi ja kliimamuutusega seotud linnade ja piirkondade üle.

Euroopa ruumi- ja keskkonnaplaneerimine

Õppige, kuidas saada ruumiliseks planeerimiseks, kes suudab tegeleda ELi poliitikatega, teha koostööd piiriüleste planeerijatega ja kooskõlastada teiste sektoritega, nagu majandusareng.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

 1. Lõpetatud bakalaureusekraad ruumiliselt orienteeritud distsipliinistSelle magistriõppe saamiseks peate läbima bakalaureusekraadi ruumiliselt orienteeritud erialadel, nagu ruumiline planeerimine, inimese geograafia, sotsiaal- ja poliitilised teadused keskkonnast.

2. Inglise keele oskus

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Hollandi bakalaureusekraadi või VWO diplomi inglise keele emakeelena kõnelejad vajavad ühte järgmistest:

 • TOEFL-i minimaalne üldine skoor 90, mille alamklassid pole alla 18-aastased
 • IELTSi minimaalne üldine skoor 6,5, mille alamklassid ei ole madalamad kui 6,0
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

3. Uurimismetoodika taust

Selle programmi akadeemilise iseloomu tõttu nõuame, et kõik meie õpilastel oleks põhjalik ettevalmistus uurimisprotsessides, nt uuringute kavandamine ja andmete analüüs.

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill.
 • EMP üliõpilased: 1. mai.

Kvaliteedimärgis

Nii Keusegidide meistrid kui ka bakalaureuse programmi teabekorraldus Keuzegids Universiteiten on nüüd nimetanud Radboud University Hollandi parimaks üldiseks ülikooliks.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud Märts 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 - 1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja mitte-EMP-i üliõpilasele 11 471 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Master's programme in Environment and Society Studies