Umbes

STIPENDIUM

Khalifa University of Science and Technology pakub Graduate Research / Teaching Assistant (GRTA) stipendiumi, et toetada kvalifitseeritud rahvusvahelisi üliõpilasi, kes on omandanud kraadiõppeprogrammid.

Stipendium annab suuri hüvitisi ja hüvesid, mis hõlmavad:

 • Õppemaksu täielik katvus.
 • Khalifa ülikooli viisa alusel üliõpilaste ravikindlustus.
 • Toetus rahvusvahelistele teaduskonverentsidele.
 • GRT stipendiumi osamaksete stipendiumid on järgmised (muutuvad):

Rakenduse avamine!

Alustame 1. novembrist 2018 uute taotluste vastuvõtmist järgmisel tarbimisel 1. septembril 2019. aastal.

Magistriõpe vee ja keskkonnatehnoloogia (magistrikraad WEE-s) antakse õpingute nõuete täitmise edukaks täitmiseks, mille hulka kuuluvad õpetatud kursused ja uurimistöö. Thesis on sõltumatu uurimine spetsialiseeritud valdkondades üldine valdkonnas vee-ja keskkonnatehnoloogia. M.Sc. WEE programmi eesmärk on anda üliõpilastele põhjalik arusaam väljakutsete kohta, mis on üks säästva arengu aluspõhimõtetest - tagada piisav ja õiglane juurdepääs puhtale veele. Lisaks sellele annab programm kandidaatidele võimaluse süvendada oma teadmisi ühest kahest WEE spetsialiseerumisjärjestusest, nimelt vee- ja keskkonnatehnoloogiast või vee- ja keskkonnaressurssidest ning aidata avastamisprotsessi ja teadmiste loomist läbi esialgsete teadusuuringute läbiviimise. Sellise kraadi kandidaate õpetavad ja kontrollivad kogenud õppejõud ning nad peaksid oma töö käigus oma lähenemisviisis ja innovatsioonis olema initsiatiivid. Lisaks programmi õpetatavate ainete kursuse edukale lõpetamisele valmistavad ja esitavad oma valitud piirkonna doktoritööd. Teadusuuringuid võib läbi viia mitmel teemal, mis vastab Ülikooli määratletud valdkondadele.

Eesmärgid

Haridusalased eesmärgid (eesmärgid) M.Sc. Programmi "Vesi ja keskkonnatehnoloogia" raames toodavad lõpetajad, kellel on:

 1. Võimalus määratleda ja lahendada praegused ja tulevased ühiskondlikud probleemid, mis on seotud vee, jäätmete ja keskkonnaga säästva arengu laiemas raamistikus.
 2. Võime rakendada multidistsiplinaarse lähenemisviisi, et kujundada, planeerida, kujundada ja rakendada vee- ja keskkonnainvesteeringute probleemide lahendusi.
 3. Mõiste lahenduste mõju kohta vee- ja keskkonnatehnoloogia probleemidele ülemaailmse, majandusliku, keskkonna- ja ühiskondliku süsteemi kontekstis.
 4. Mõistmine tehnilise ja teadusliku stipendiumi, ühiskonna teenindamise, juhtimise ja elukestva õppe väärtuste kohta, mis on vajalik nende karjääri püüdluste edasiarendamiseks.

Õpitulemused

Õpilased, kes lõpetavad M.Sc. Veekeskkonnas ja keskkonnatehnoloogias on võimalik:

 1. Edukalt rakendada põhiteaduste ja inseneriteadmisteadmisi, et välja selgitada, kujundada ja lahendada keerulisi vee- ja keskkonnatehnoloogiaprobleeme ning mõista selliste lahenduste mõju säästvale arengule.
 2. Edukalt rakendada veekeskkonna ja keskkonnatehnoloogia ja fundamentaalteaduste täiustatud kontseptsioone nii professionaalsete kui ka eetiliste teadmiste rahuldamiseks vajalike tehnoloogiate, protsesside või süsteemide kavandamiseks, analüüsimiseks ja arendamiseks.
 3. Katsetuste kavandamise ja teostamise ning eksperimentaalsete andmete analüüsi ja tõlgendamise abil kasutage täpsemat ja ranget lähenemisviisi.
 4. Ole teadlik kaasaegsetest probleemidest ja uurimisprobleemidest / võimalustest, mis on seotud veemajanduse ja keskkonnatehnoloogiaga ning tegelevad elukestva õppega, et neid küsimusi kursis hoida.
 5. Kasutades täiustatud tehnikaid, oskusi ja tänapäevaseid teaduslikke ja tehnilisi tööriistu veekeskkonna ja keskkonnatehnoloogiaga seotud eriprobleemidega seotud probleemidele.
 6. Suhtlege tõhusalt ja professionaalselt kirjalikult ja suuliselt, nii individuaalselt kui ka multidistsiplinaarse meeskonna liige.

Üldine struktuur ja nõuded

M.Sc. Vesi ja keskkonnatehnoloogia (WEE) programm koosneb vähemalt 36 krediidi tundi. Nõutud programmi ainepunktid jagunevad järgmiselt: 6 ainepunkti programmi põhikursused, 6 krediiti Track Core kursused, 12 ainepunkti valikainete kursused ja 12 ainepunkti WEE magistritöö tööd. Uuringu juhendaja nõusolekul võib üliõpilane korraldada teekonna valiku, samuti magistritöö teemaga seotud valikainete kursusi. Alljärgnevas tabelis on esitatud magistrikraadi kraadiõppekava struktuuri ja nõuete kokkuvõte. Kõik M.Sc. WEE programmikursustel, välja arvatud uurimismeetodite seminaril ja magistritööl, on individuaalselt kolm krediiti.

MSc kokkuvõte WEE kraadi programmi struktuur ja nõuded

Kategooria

Programmi tuum

6

Track Core

6

Uurimismeetodite seminar

Programmi valikained

12

WEE magistritöö

12

Kokku

36

Programmi nõuded

Õpilased, kes otsivad kraadi M.Sc. WEE-s peab edukalt läbima vähemalt 36 arvestatud tunnit, nagu on kirjeldatud käesolevas jaos üksikasjalikult kirjeldatud kategooriate puhul, kusjuures minimaalne kumulatiivne hindepunkti keskmine (CGPA) on 3,0.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 15 kursust Khalifa University of Science and Technologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
2 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date