MSc keskkonna- ja maaplaneerimise inseneris

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

112880_28_Environmental_Sustain_EN_Masterstudies.jpg

Umbes

Laurea Magistrale (mis vastab magistrikraadile) keskkonnakaitse ja maaplaneerimise inseneriteaduses pakub haridust, mis keskendub ulatuslikule professionaalsele võimekusele ja teadmistele, mis on vajalikud loodusvarade ja inimtegevusega seotud infrastruktuuride säästva kasutamise piisavate tehniliste raamistike käsitlemiseks ja käsitlemiseks. Meie missiooniks on õpetada insenere, kes suudavad kujundada infrastruktuure ja planeerida inimarengut, tasakaalustades samal ajal keskkonna tervist ja ühiskonna paremaid elutingimusi. Tehniline ja teaduslik haridus on seega spetsialiseerunud kursuste ja laboratooriumide kaudu suunatud asjakohaste juhtimis- ja sekkumisstrateegiate ning üksikute meetmete väljatöötamisele, kavandamisele ja hindamisele järgmistes üldistes huvivaldkondades: strateegiate ja infrastruktuuride kavandamine ja kavandamine. maakaitse ja looduslike riskide vältimine ning sellega seotud inimtegevusest tingitud kahjustused; keerukate keskkonnaalaste süsteemide ja maakasutuse ja ressursside planeerimise infosüsteemide haldamine; keskkonnakvaliteedi taastamise ja hooldamise tehniliste protsesside ja tehnoloogiate kavandamine ja hindamine, vedelate, tahkete ja gaasiliste heitmete töötlemiseks ja ressursside taastamiseks ning pinnase parandamiseks; keskkonna- ja maaressursside mõõtmise, diagnoosi ja kontrolli süsteemide ja komponentide projekteerimine ja andmete haldamine.

Programm pakub täielikku teekonda inglise keeles (Environmental Engineering for Sustainability), mis pakub hulgaliselt erialaseid kursusi ja laboratooriume, mis tegelevad kõigi keskkonna komponentidega, õhu, vee, pinnase ja elustikuga ning loodusõnnetuste ja inimtegevuse tagajärgedega. , samuti nende leevendamine:

Karjäärivõimalused

Peamised töövõimalused on insenerifirmad, konsultatsioonistuudiod ning maa- ja keskkonnateenuste ettevõtted; inseneribürood vee- ja õhuheitmete töötlemise, energia tootmise ja jäätmete kõrvaldamise rajatiste projekteerimiseks ja ehitamiseks; ettevõtted, mis toodavad ja haldavad keskkonnainstrumente, kaugandureid ja keskkonnaseire süsteeme ja võrke; ehitus- ja hooldustöödel ning põhjavee kaitsmise ja puhastamise meetmetes tegutsevad ettevõtted; maa-, keskkonna-, geoloogiliste ja energiaressursside planeerimise ja kontrolli asutused ning riiklikud ja piirkondlikud tehnilised ja kartograafilised teenused.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architect ... Loe edasi

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architecture, Design and Engineering fields are concerned. Programmes are available in English. Näita vähem
Milano , Como , Lecco , Cremona , Piacenza , Mantua , Milano + 6 Rohkem Vähem