Keskkonnainspetsialistika magistriõppes vastab 2. tsükkel, mis hõlmab kokku 120 ECTS, jagatud kahe akadeemilise aasta jooksul (4 semestrit).

Selle hariduse pakkumise eesmärk on väljaõppe spetsialistid, kes on võimelised kavandama, planeerima, kujundama, juhtima ja täitma lahendusi, mille eesmärgiks on keskkond. Seevastu eesmärk on edastada terviklik ülevaade keskkonnaprobleemidest, et hõlmata sisulisi tehnoloogilisi, ökoloogilisi ja sotsiaalmajanduslikke aspekte. Lisaks sellele võivad kogenud materjalid ja nende õpetamise viisid vastata äriharude nõuetele nii tööstus- kui ka nõustamisvaldkonnas ning kesk- ja kohalikus halduses ning olla suunatud ka teadusuuringute ja tehnoloogiaarenduse tegevustele. Selles kontekstis on selle magistriõppe peamised eesmärgid järgmised:

  • Konsolideerima teadmisi, et näidata professionaalset lähenemist keskkonna valdkonnas;
  • Julgustada arusaamist keskkonnaseisundi toimimisega seotud füüsilistest, keemilistest, bioloogilistest ja majanduslikest protsessidest;
  • Rakendada oskuste arendamist, mis võimaldaks keskkonnaprobleemide analüüsimisel ja hindamisel integreeritud perspektiivi alusel omandada teadmisi erinevates valdkondades;
  • Konsolideerima suutlikkust lahendada keskkonnaprobleeme selle mitmes mõttes;
  • Arendada keskkonnasäästlikke strateegiaid, mis muudavad säästva arengu edendamise;
  • Teadmiste arendamise võimete suurendamine, alates kirjanduse uurimisest eriala kohta, kogemuste kujundamine ja kujundamine, tulemuste tõlgendamine ja arutamine, mudelite kasutamine ja simulatsiooni kasutamine;
  • Integreerida põimitud, üldiseid ja rakenduslikke oskusi inseneri ja keskkonnateaduste, nimelt suhtlemine, juhtimine ja võime arendada meeskonnatööd.

Ajakava

Keskkonnatehnoloogia II tsükkel alustab klassi tegevust 10.-14. Oktoobrikuu nädalal, sõltuvalt avaldatavast ajast. Õpetamistegevus toimub päevaajal.

Eluiga

2 aastat

ECTS

120

Professionaalsed väljapääsud

Keskkonnatehnoloogia magistriprogrammid on mõeldud keskkonnasektori ettevõtete või organisatsioonide töötajate ühendamiseks, nimelt kesksed avalikud asutused (vee-instituudi ja looduskaitse instituudi juhtumid), piirkondlikud (keskkonna ja planeerimise piirkondlikud direktoraadid Põllumajanduse piirkondlikud komisjonid, piirkondlikud terviseühendused jt) ja kohalikud omavalitsused ja kohaliku tehnilise abi bürood. Samuti saab neid laiendada ettevõtluskeskkonna tasemele erinevates keskkonnavaldkondades, alates konsulteerimisest kuni seire, ravi ja auditiprojektide määratlemiseni. Tulevased meistrid võivad integreerida ka multidistsiplinaarseid uurimisrühmi keskkonna valdkonnas.

Programmi õpetamise keel:
  • Portuguese (Portugal)

Vaata veel 7 kursust Universidade de Trás-os-Montes e Alto Dourois »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date