MSc keskkonnainsüsteemis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Arendage oma keskkonnainseneri karjääri!

Inseneri-, loodusteaduste ja geograafia lõpetanutele sobiv keskkonnatehnika magistrant aitab teil arendada keskkonnainseneri karjääri. CIWEMi, CIWMi ja IAgrE poolt akrediteeritud kursus annab teile teadmised ja oskused, mis on vajalikud paljude keskkonnatehniliste väljakutsete lahendamiseks, sealhulgas olmejäätmete ja toksiliste jäätmete käitlemine ja kõrvaldamine, protsesside heitkogused, saastunud maa ja vesi, jäätmete kõrvaldamine, ning energia ja ressursside taaskasutamine. Cranfield pakub ainulaadset, ainult kraadiõppega keskkonda, kus õpetamismeeskond omab laiaulatuslikke kogemusi reaalse keskkonna keskkonnaprobleemide lahendamisel.

Kellele see on?

See kursus on mõeldud loodusteaduste, inseneriteaduste ja geograafia lõpetanutele, kes tegelevad ka inimeste elukvaliteedi parandamisega kirglikult keskkonna kvaliteedi kaitse ja parendamisega.

Õpid keskkonna parandamise põhimõtteid, sealhulgas keskkonna kvaliteedi kaitset nii kohalikul, maastikulisel kui ka globaalsel tasandil.

Samuti tervitame praegu töötavaid lõpetajaid, kes soovivad omandada täiendavat kvalifikatsiooni või teha karjäärimuutusi, või isikut, kellel on muu kvalifikatsioon ja märkimisväärne asjakohane kogemus.

Kursuse ülesehitus

  • Kaheksa õpetas moodulit (40%),
  • Grupiprojekt või väitekirja: (20%),
  • Individuaalne uurimisprojekt (40%).

Teave tööstuse poolt

Keskkonnatehnika magistrant on tihedalt seotud tööstusega, et tagada uueks karjääriks täielik ettevalmistus:

  • Programmi tööstusalane nõuandekogu kontrollib kursuse sisu ja tagab selle asjakohasuse globaalsete tööandjate vajaduste rahuldamisel.
  • Tööstusharus tegutsevad töötajad aitavad kursusele vahetult kaasa, õpetades koos Cranfieldi õppejõududega, tagades kursuse sisu asjakohasuse kutsemaailmas.
  • Kuuskümmend protsenti kursusest on keskendunud rakendusuuringute projektidele, sealhulgas grupiprojektidele (20%) ja individuaalse lõputöö projektile (40%); mõlemat toetavad ka tööstus- ja keskkonnasektori organisatsioonid.

Tulevik karjäär

Praeguse ülemaailmse keskendumisega laiaulatuslikele keskkonnaprobleemidele võivad selle kursuse lõpetanud oodata, et tööandjad on väga nõutud. Varustatud eelteadmiste ja juhtimisoskustega keskkonnaprobleemide lahendamiseks vajalike protsesside, põhimõtete ja tavade analüüsimiseks, on teil võimalused karjääri tegemiseks paljudes tööstuslikes ja avalikes organisatsioonides.

Mõned näited tööandjatest, kellele meie lõpetajad on töötanud, on näiteks: keskkonnakonsultatsioonid (Golder, RSK, AECOM), kohalikud omavalitsused, veevarustajad (Severn Trent Water, Thames Water, Veolia), tervendusteenuse pakkujad, taastuvenergia ettevõtted ja professionaalid (CL: AIRE, REA, CIWM).

See kursus võimaldab rahvusvahelistel üliõpilastel naasta oma koduriiki, kes on saanud arengumaadele kriitilise tähtsusega keskkonnakaitse alaseid teadmisi ja juhtimisoskusi.

Riiki sisenemise nõuded

Kandidaatidel peab olema või peab eeldatavalt olema esimene või teine ​​klassi Suurbritannia auhind diplom vastava inseneri või teaduse baasil distsipliini või nende rahvusvaheliste ekvivalent nende UK kvalifikatsiooni. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos tööstusliku kogemusega.

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem