Ülevaade

Keskkonnatehnika MSc aluseks olev põhimõte on õpetada kõrgtehnoloogilisi teadus- ja inseneri põhimõtteid, et edendada säästvat arengut ja parandada keskkonna kvaliteeti. Kursuse eesmärk on seda saavutada, pakkudes üliõpilasele tugevaid teoreetilisi ja praktilisi multidistsiplinaarseid teadmisi, mis võimaldavad neil rakendada integreeritud valdkondadevahelist lähenemisviisi mitmesuguste keskkonnatehnoloogiliste probleemide, näiteks riskijuhtimise lahendamisel. munitsipaal- ja mürgiste jäätmete käitlemine, saastunud maa ja reovee kõrvaldamine ning arusaamine energia ja ressursside taastamisest. Üliõpilased saavad globaalsest perspektiivist paremini aru keskkonnatehnoloogia lahendustest.

Kellele see on?

See kursus on suunatud neile, kes soovivad arendada karjääri, kasutades inseneri põhimõtteid, et rakendada terviklikku lähenemist keskkonnakaitsele, hõlmates erinevaid rakendussektoreid. Üliõpilaste taust on:

  • teaduse, tehnika, geograafia või sellega seotud õppeainete lõpetajad soovivad jätkata karjääri keskkonna- või jäätmekäitluses
  • lõpetanud töötajad, kes soovivad oma kvalifikatsiooni laiendada või karjääri muuta
  • kellel on muu kvalifikatsioon, kuid kellel on märkimisväärne asjakohane kogemus.

Kursuse ülesehitus

  • Kaheksa õpetas moodulit (40%),
  • Grupiprojekt või väitekirja: (20%),
  • Individuaalne uurimisprojekt (40%).

Teave tööstuse poolt

Meie iga-aastane tööstusnõustamiskomisjon tegeleb õppekava kujundamise arendamiseks ja kursuse sisu valuuta tagamiseks väliste sidusrühmadega.

Tööandjate individuaalsete tööprojektide sponsorlus ja toetus pakuvad üliõpilastele töökogemust ja arenguvõimalusi.

Tulevik karjäär

Lõpetamisel on ülikoolilõpetajatele laiem ülemaailmsete kontaktide võrgustik, suurenenud võimalused individuaalse karjääri arendamiseks paljudes karjäärides kui professionaalsed teadlased ja insenerid keskkonnasektoris.

Mõned näited tööandjatest, kellele meie lõpetajad on töötanud, on näiteks: keskkonnakonsultatsioonid (Golder, RSK, AECOM), kohalikud omavalitsused, veevarustajad (Severn Trent Water, Thames Water, Veolia), tervendusteenuse pakkujad, taastuvenergia ettevõtted ja professionaalid (CL: AIRE, REA, CIWM).

See kursus võimaldab rahvusvahelistel üliõpilastel naasta oma koduriiki, kes on saanud arengumaadele kriitilise tähtsusega keskkonnakaitse alaseid teadmisi ja juhtimisoskusi.

Riiki sisenemise nõuded

Kandidaatidel peab olema või peab eeldatavalt olema esimene või teine ​​klassi Suurbritannia auhind diplom vastava inseneri või teaduse baasil distsipliini või nende rahvusvaheliste ekvivalent nende UK kvalifikatsiooni. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos tööstusliku kogemusega.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 96 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 14, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 - 3 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
okt 1, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
okt 1, 2020