MSc keskkonnainsüsteemis

Üldine

Programmi kirjeldus

Valides magistrantuuri University of Southern Denmark keskkonnatehnikast saab sinusüsteemide, toodete ja tehnoloogiate keskkonnasüsteemide analüüsi, keskkonna- ja ressursitõhususe spetsialist ning teie tööprofiil on keskkonnaekspert uute ja säästvamate lahenduste loomisel tööstuses, konsultatsioonifirmad, asutused või teadusasutused.

Real salesman heading to pitch

Keskkonnatehnika kolm põhidistsipliini

Need kolm põhidistsipliini on integreeritud õppeprogrammi:

 1. Jätkusuutlikkuse mõistmine: vaadeldes globaalseid keskkonnaprobleeme, keskkonnasõbraliku disaini rolli, keskkonnamõjude leevendamise strateegiaid ja ressursside ammendumist.
 2. Keskkonnatehnoloogia: reovee ja tahkete jäätmete käitlemise ja puhastamise strateegiad ja tehnoloogiad.
 3. Ökotõhus tehnika: meetodid ja tööriistad tehnoloogiate, süsteemide, toodete ja protsesside keskkonnamõjude analüüsimiseks ning ökotõhusate lahenduste loomiseks kõikidel tasanditel.

Programmi struktuur

Esimene ja teine semester koosnevad peamiselt kohustuslikest kursustest, mis suuresti põhinevad projektipõhisel õppimisel meeskondades.

Kolmas ja neljas poolaasta on individuaalsemad.

Kolmandal semestril saate valida valikaineid ja teil on võimalus asuda tööle oma magistritöö projektis. Mõni meie õpilane võtab ühendust Taani ettevõttega ja kasutab ettevõtte sisese perioodi vältel poole vähem kui kolmas semester. Teise võimalusena on teil võimalus liituda vahetusõppeprogrammiga välismaal ühes meie partnerülikoolis.

Neljandal semestril töötate magistritöö projekti kallal. Peaaegu kõik meie õpilased viivad magistritöö projekte läbi tihedalt seotud meie teadustegevusega.

Programmi kursused

Osa õppeprogrammist on kohustuslik, peamiselt esimese ja teise semestri kursused. Saate kõige uuemad teadmised elutsükli hindamise, ülemaailmsete keskkonnaalaste väljakutsete ja jätkusuutlikkuse, ökotõhusa tehnika (sealhulgas ringmajanduse kontseptsioonid), jäätmekäitluse, materjalivoogude analüüsi ja linnaveemajanduse valdkondades.

Õpitulemused

Magistrikraadiga kvalifitseeritakse teile näiteks järgmistel ametikohtadel:

 • Projekti töötaja või juht inseneriettevõtete nõustamisel
 • Kohalike ja piirkondlike omavalitsuste konsultant
 • Avaliku halduse juhtumitöötaja
 • Insener keskkonna- või arendusosakondades.

Võite töötada näiteks:

 • Jäätmekäitluse
 • Keskkonnahinnang
 • Linnaliikluse infrastruktuuri kavandamine
 • Keskkonnasäästlike tehnoloogiate arendamine
 • Väliste ehitustööde keskkonnamõju hindamine
 • Keskkonnahoidlate paigaldamine ja haldamine
 • Strateegiliste ja turuprojektide hindamine
 • Ülikooli või tööstusuuringud.
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private b ... Loe edasi

University of Southern Denmark has created an institution of higher research and education which provides first-class educational opportunities and is cooperation partner for both public and private businesses and organisations for providing qualified labour. Näita vähem
Odens , Kolding , Slagelse , Sønderborg , Esbjerg , Flensburg , Kopenhaagen , Ljubljana , Girona , Pekingi + 9 Rohkem Vähem