MSc keskkonnainsüsteemis

Üldine

Programmi kirjeldus

Syracuse keskkonnatehnoloogia kraadiõppe programm on teeninud hea kvaliteediga maine. Valitsuse, tööstuse ja hariduse omandanud kraadide adressaadid on teinud olulise panuse kutsealasse. Keskkonnatehnoloogia programm pakub keskkonnaskeemia, vee ja reovee puhastamise, rakendusliku mikrobioloogia, hüdroloogia ja veeressursside, jätkusuutlikkuse, põhjavee tervendamise ja rohelise infrastruktuuri kursuste ja uurimisvõimalusi.

Lisaks neile fookusvaldkondadele osalevad keskkonnatehnoloogia üliõpilased ja õppejõud interdistsiplinaarsetes õpetamis- ja uurimistöös, mis laiendavad kõrgkooli lõpetanutele pakutavaid võimalusi. Osakond on Keskkonnaseisundite Keskuse Keskus, mis teenindab keskkonna-, keemia- ja masinaehituskonna õppejõude, kellel on ühine huvi keskkonnasüsteemide vastu. Meil on ka Maxwelli kodakondsus- ja avalike suhete koolitusprogramm, mille raames õpetame koos Whitmani juhtimiskooli ja SUNY-ESFiga. Advanced Studies (CAS) programmid on saadaval keskkonna tervise ja säästvas ettevõttes.


Vastuvõtutingimused

 1. BS inseneri distsipliini või samaväärne akrediteeritud asutus. Kandidaadid teise astme bakalaureuse kraadiga peavad oma programmid hindama, et teha kindlaks, kas täiendavad bakalaureuse kursused tuleb lisada oma õppekavasse.
 2. Vähemalt 3.0 punktis 4.0 või samaväärne BS-kursuste programmis.
 3. Kõigi nõutavate lõpetajate sisseastumiseksamite rahuldavad tulemused. TOEFL skoor 80 või kõrgem on vajalik rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks.
 4. Osakondade heakskiitmine


Õpilaste õpitulemused

 1. Keskkonnatehnoloogia põhialuste probleemide sõnastamine ja lahendamine.
 2. Arendada ja lahendada erialaseid probleeme arenenud põhialustega.
 3. Analüüsi ja disaini tegemiseks kasutage arvutiprogramme, koode ja standardeid.
 4. Kasutage töövahendeid inseneri probleemide lahendamisel.
 5. Lahenda inseneri probleemid täiendavate erialade arengus.
 6. Tehke sõltumatuid teadusuuringuid ja levitage tulemusi.


Programmi nõuded

MS keskkonnatehnoloogia on mõeldud bakalaureuseõppe üliõpilastele. Õpilased, kellel ei ole bakalaureuse kraadi, mis on sobivad nende valitud MS programmi, peavad lõpetama bakalaureuse kursused, et valmistuda end MS kursuste jaoks. Need kursused täpsustatakse üliõpilase vastuvõtukirjas ja nad ei pruugi kandideerida MS kraadile.

Üliõpilased kavandavad programme, konsulteerides nende nõustajatega. Vähemalt pool kursuste peab olema 600 tasemel või sellest kõrgemal. Üliõpilased, kes on võtnud madalama taseme kahekordse numbriga kursuse (nt 400 ja 600 tasemel pakutav kursus), ei pruugi krediidiga sama kursuse kõrgemal tasemel.

MS kandidaadid võivad üle kanda 6 krediiti teistelt institutsioonidelt. Nad peavad täitma kogu oma programmi viie kalendriaasta jooksul alates nende vastuvõtmisest.

Saadaval on väitekirjad ja väitekirjad. Õppurid, kes ennustavad doktoriõppe edasist kraadiõpet, peaksid jätkama lõputöö võimalust.


Nõuded väitekirjaga (30 AP)

 1. Lõpetamine:
  • CIE 642 - Keskkonnainspektsiooni raviprotsessid
  • CIE 671 - Keskkonnakeemia ja -analüüs
  • CIE 672 - rakenduslik Env-mikrobioloogia
 2. Valikainete kursuste, mis vastavad jaotamise nõuetele, nagu on määratletud Graduate Program Profiil.
 3. Täielik CIE 997 - magistritöö (6 AP)
 4. Väitekirja kaitsmine
 5. Osalemine teaduskonna / üliõpilaseminaril (CIE 660)


Väitekirja nõuded (30 AP)

 1. Lõpetamine:
  • CIE 642 - Keskkonnainspektsiooni raviprotsessid
  • CIE 671 - Keskkonnakeemia ja -analüüs
  • CIE 672 - rakenduslik Env-mikrobioloogia
 2. Valikainete kursuste, mis vastavad jaotamise nõuetele, nagu on määratletud Graduate Program Profiil.
 3. Täitke üks järgmistest:
  • CIE 600 keskkonnamõju hindamine (3 AP)
  • CIE 996 - magistriprojekt
  • CIE 995 - Master's Exit Paper ja üks täiendav valikainekursus (3 AP)
 4. Osalemine teaduskonna / üliõpilaseminaril (CIE 660)

Tööhõive tulemused programmi järgi

Ettevõtted: American Iron Works, CHA Consulting, Deloitte, Dubai osakonnad, Hebert Construction, HNTB, Jacobs, Kenney Geotehnilised Teenused, Larson Design Group, Michael Baker International, National Guard Büroo, NK Bhandari Arhitektuur

Töökoht: USA-s 85%, väljaspool USA-d 15%

Töökoht USA-s: Siracusa / New Yorki keskmine 55%, Metropolitan New Yorgis 25%, Baltimore'i pealinnas 5%, Washingtonis DC 15% Muu

Töökohtade nimetused: inseneri abimees, assistent projektijuht, sildinsener, ehitusinsener, disainer - rajatiste ehituse osakond (struktuurirühm), keskkonnajuht, juhendaja insener, projektijuht, personali geotehnikumiinsener, personali teadur, struktuuriline EIT, ülekandeliini insener ( Tsiviil- / struktuurifondid)

Baaspalga ulatus: vähem kui 45 000 dollarit - 104 999

Keskmine baaspalga ulatus: $ 55,000 - 59,999

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Our community of scholars is united in our commitment to the advancement of knowledge. The success of our College and, most importantly, our students stems from a special combination of rigorous think ... Loe edasi

Our community of scholars is united in our commitment to the advancement of knowledge. The success of our College and, most importantly, our students stems from a special combination of rigorous thinking, deep knowledge, empathy, responsiveness, creativity, and the agility necessary to span the boundaries of disciplines, job descriptions, and cultures. Näita vähem