MSc keskkonnainsüsteemis

Üldine

Programmi kirjeldus

University of New Haven pakub 30-ainepunktilist keskkonnatehnoloogia magistriprogrammi, mis ühendab sujuvalt teooria praktilise rakendusega, mis võimaldab lõpetajatel olla mitte ainult produktiivsed, vaid ka valitud tööstuse juhid.

Meie pidevalt muutuv maailm

Väljakutseid pakkuvate, professionaalselt orienteeritud kursustega klassiruumis seavad õpilased kiiresti läbi oskused, mis on vajalikud keerukate keskkonnaprobleemide murranguliste lahenduste pakkumiseks keskkonnakaitseküsimuste, vee kvaliteedi ja puhastamise, reoveepuhastuse, tahkete jäätmete käitlemise, saidi heakorra ja interdistsiplinaarse uuringu kaudu. heitekontrolli meetmed.

Moodsa tehnoloogiaga varustatud klassiruumide väiksus annab lõpetajatele ainulaadselt isikupärase õpikogemuse, samas kui nõutav projekt hõlbustab tänapäevaste keskkonnaprobleemide põhjalikku uurimist, mis seavad väljakutse meie pidevalt muutuvas maailmas.

Veebiprogramm

Keskkonnatehnoloogia täielikult veebipõhine MS on mõeldud spetsiaalselt töötavale professionaalile ja see aitab teil saavutada oma eesmärki teenida keskkonnatehnika magistrikraad. Programm keskendub täielikult toetatud veebikeskkonna loomisele, kus teete koostööd õppejõudude ja klassikaaslastega kogu riigist ja kogu maailmast. Kõik klassid on 100% võrgus ja neid saab läbi viia mõnes meie kuues mugavas, seitsmenädalases osas.

Võtke järgmine samm, ilma et isegi välja astuda

Meie veebipõhine keskkonnatehnoloogia MS programm on mõeldud töötavatele spetsialistidele ja see aitab teil 2 aasta jooksul teenida keskkonnatehnika magistrikraadi. Programm keskendub täielikult toetatud veebikeskkonna loomisele, kus teete koostööd õppejõudude ja klassikaaslastega kogu riigist ja kogu maailmast. Kõik klassid on 100% võrgus ja neid saab hõlpsalt seitsmenädalase pikkusega läbi viia.

 1. Klassid on vaid 6-7 nädalat pikk
 2. Klassid on täiesti veebis ja vastavalt teie ajakavale
 3. Kõigi 30 ainepunkti saate täita vaid 2 aasta jooksul
 4. Klassid integreerivad teooria reaalmaailma rakendustega. Enamik klasse hõlmab lõpueksami asemel projekti, et saaksite õpitu rakendada

Õpilased õpivad arendama jätkusuutlikke lahendusi keerukatele keskkonnaprobleemidele, uurides keskkonnatehnika valdkondi, nagu keskkonnakaitseküsimused, vee kvaliteet, veepuhastus, reoveepuhastus, tahkete jäätmete käitlussüsteemid, saidi heastamine ja heitekontrolli meetmed.

Riiklikult tunnustatud karjääriarenduskeskus

Kõik University of New Haven ülikoolid saavad juurdepääsu paljudele ressurssidele, mis on kättesaadavad ülikooli karjääriarenduskeskuse kaudu, mida Princetoni ülevaade on nimetanud üheks riigi parimaks.

Karjäärihinnangutest, võrgustike loomisest ja töökoha varjupaigast kuni ülikoolilinnakute intervjuudeni ja palgaläbirääkimistesse pakub Karjääriarenduskeskus oskusi ja seoseid, et tuvastada sisukat karjääri ja võimalust oma kirge jätkata.

Factory Chimney Smokeveeterzy / Unsplash

Valitud kursused ja programmid

Vesipõhiste jäätmete füüsikalis-keemiline töötlemine

Looduslike ja tehniliste süsteemide füüsikaliste ja keemiliste protsesside analüüs veereostuse kontrollimiseks. Hõlmatud ühikprotsessid hõlmavad aeratsiooni ja gaasi ülekandmist, setitamist, filtreerimist, koagulatsiooni / flokulatsiooni, absorptsiooni, keemilist stabiliseerimist, ioonivahetust, desinfitseerimist, kuid mitte ainult. Arvesse võetakse ka projekteerimismetoodikaid ja ravi operatiivseid aspekte

Vesipõhiste jäätmete bioloogiline töötlemine

See kursus pakub põhjalikku uurimist veejäätmete (olmejäätmete, tööstuslike ja / või ohtlike) jäätmete bioloogilise töötlemise põhimõtetest. Tavaliselt kasutatavad peatatud ja kinnised kasvuprotsessid on kaetud. Rõhuasetus on aktiivmuda, niiskusfiltrite ja pöörlevate biokontaktorite projekteerimisel ja kasutamisel. Samuti käsitletakse kohapealseid töötlemisprotsesse.

Saasteaine saatus ja transport keskkonnas

See kursus hõlmab keskkonnas saasteainete käitumise aluspõhimõtteid. Saasteainete füüsikalis-keemilisi omadusi, transporti ja muundumismehhanisme, mis mõjutavad saasteainete jaotumist õhus, vees ja tahketes domeenides, uuritakse põhjalikult. Käsitletavate teemade hulka kuuluvad (kuid mitte ainult) keskkonnaliidese tasakaal, advektiivne ja difuusne transport; biokeemiline vahetus atmosfääri, vee ja maapealses piirkonnas. Arvesse võetakse ka keskkonna modelleerimist.

Keskkonnaseadus ja seadusandlus

Riiklike ja föderaalsete saastekontrolli seaduste ja määruste jõustamise tehnikate ülevaade; mõju jäätmekäitluskriteeriumidele ning munitsipaalmääruste kujundamisele ja hindamisele; keskkonnamõjude ja mõjuaruannete koostamine.

Taotlemisnõuded kraadiõppuritele

Magister rakenduste kontrollnimekiri

 • Online-rakendus
 • 50-dollariline tagastamatu tasu
 • Ametlikud ülikooli ärakirjad ja tõend bakalaureuse kraadi omandamise kohta. Koos ärakirjadega tuleb esitada ka selgitus ülikooli astmesüsteemi kohta
 • Kaks soovituskirja teie professorilt või tööandjalt
 • Vajalik on avaldus eesmärgi kohta. Väga soovitatav on kokkuvõte
 • Teatud peamised ettevõtted nõuavad GRE ja / või GMAT testi tulemusi. GRE kooli kood: 3663; GMAT kooli kood: P1X-DS-94

Rahvusvahelised üliõpilased

 • Online-rakendus
 • Tagasimakseta 50 $ taotlustasu
 • Kõigi kolledžite või ülikoolide ärakirjad (inglise keeles). Ärakirjad tuleb saata suletud ümbrikes ja saata otse vastuvõtukabinetti. Kui ametlikke dokumente pole saadaval, saab mitteametlikke dokumente veebipõhise rakendussüsteemi kaudu üles laadida ainult esialgseks läbivaatamiseks. Kõik ametlikud dokumendid peavad siiski olema laekunud enne vastuvõetud semestri tundide algust.
 • Kaks soovituskirja
 • Eesmärk
 • CV või elulookirjeldus
 • TOEFL 75 või IELTS 6,0 või PTE 50 või University of New Haven akadeemilise inglise keele ettevalmistamise programmi lõpuleviimine. Teatud peamised ettevõtted võivad nõuda kõrgemaid inglise keele testide tulemusi
 • Teatud peamised ettevõtted nõuavad GRE ja / või GMAT testi tulemusi. GRE kooli kood: 3663; GMAT kooli kood: P1X-DS-94
 • India taotlejad peavad esitama üksikasjalikud semestrite kaupa kaubamärgi lehed / akadeemilised ärakirjad. KONSOLIDEERITUD märkide lehed üksi ei ole vastuvõetavad
 • University of New Haven aktsepteerib Indiast pärit 3-aastaseid bakalaureusekraade ainult juhul, kui neil on Riikliku Hindamis- ja Akrediteerimisnõukogu (NAAC) hinnang A, A või Viis tärni. Õpilased peavad olema lõpetanud ka 1. või 2. jao. Koos taotleja ärakirjadega tuleb esitada tõend ülikooli või kolledži NAACi pädevuse kohta. See kehtib järgmiste 3-aastase bakalaureuse kraadi kohta: B.Com 3-aastane kraad, B.Sc 3-aastane kraad ja BBA 3-aastane kraad. India taotlejad, kellel on 3-aastane kraad, võivad esitada täiendava aasta magistrikraadi või üheaastase kraadiõppe tunnustatud ülikoolist, et kaaluda sisseastumist
Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 stud ... Loe edasi

Founded on the Yale campus in 1920, the University of New Haven is a private, coeducational university situated on the coast of southern New England. It’s a diverse and vibrant community of 7,000 students, with campuses across the country and around the world. Näita vähem