MSc keskkonnajuhtimise alal äri

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Valitsuste ja organisatsioonide ees seisvad keskkonnakaitsealased väljakutsed loovad uusi võimalusi uue põlvkonna keskkonnaspetsialistidele. Kasvupiirkonnad hõlmavad ettevõtete sotsiaalset vastutust ja jätkusuutlikkuse juhtimist ettevõtetes ja organisatsioonides. Keskkonnaspetsialistid peavad üha enam olema võimelised haldama laiemat lühikirjeldust, mis hõlmab mitmeid väljakutseid. Looduskeskkonna juhtimine on kõigis sektorites üha olulisem ettevõtlusest avalikule korrale.

See kursus varustab teid kriitiliselt keskkonnaprobleemide hindamisega ning aitab kaasa majandus- ja poliitiliste otsuste tegemisele igas suuruses organisatsioonides. Teemadeks on säästvusküsimuste, finants- ja majanduslike lähenemisviiside, kommunikatsiooni, regulatiivsete ja sotsiaalsete küsimuste kindlakstegemine ning keskkonnajuhtimise tava ISO14001 süsteemide rakendamisel. Kursusel töötavatel õpilastel on võimalus aktiivselt osaleda Cranfield University ISO14001 akrediteerimises, tehes koostööd meie Teenindusmeeskonnaga.

Kellele see on?

See kursus on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad jätkata karjääri keskkonnakorralduses nii era- kui ka avalikus sektoris, kas karjäärile orienteeritud kursusena pärast esimest kraadi või karjääri kujundamisel.

See annab üliõpilastele kaasaegseid teadmisi ja arusaamu keskkonnaprobleemidest ning võimet ja oskusi kriitiliselt hinnata alternatiivseid keskkonnameetmeid ning teha kindlaks ja soovitada tõhusaid keskkonnajuhtimise lahendusi.

Kursus sobib ideaalselt:

  • keskkonnateaduse, majanduse ja poliitika taustaga õpilased, \ t
  • üliõpilased, kellel on juhtimis- ja ärikogemus, kes soovivad oma teaduse mõistmist tõhustada,
  • õpilased, kes soovivad laiendada oma karjäärivõimalusi keskkonnajuhtimise ja jätkusuutlikkuse sektorites

Kursuse ülesehitus

  • Kaheksa õpetas mooduleid (viis südamikku, kolm valikainet) (40%),
  • Grupiprojekt või väitekiri (20%),
  • Individuaalne uurimisprojekt (40%).

Teave tööstuse poolt

Tööstuse nõuandekogu koguneb vähemalt kord aastas, et suhelda väliste sidusrühmadega õppekava kujundamise ja kursuse sisu valuuta kohta. Vee- ja ressursisektori tööandjate individuaalsete uurimisprojektide sponsorlus ja toetus pakuvad üliõpilastele töökogemust ja arenguvõimalusi.

Tulevik karjäär

Lõpetamisel on lõpetajatele laiem ülemaailmsete kontaktide võrgustik ning uued teadmised ja oskused, mis avab suuremaid individuaalseid võimalusi. Paljud jätkavad rolli juhtivate ettevõtete keskkonnakorraldajatena või jätkusuutlikkuse juhtidena või keskkonnakonsultantidena. Teised jätkavad sarnast karjääri avalikus sektoris. See kursus võimaldab rahvusvahelistel üliõpilastel naasta oma kodumaale, olles omandanud keskkonnajuhtimise alased teadmised ja oskused, et aidata neil edendada keskkonnasäästlikke tavasid.

Riiki sisenemise nõuded

See kursus sobib kõrgkoolilõpetajatele, kellel on teaduse, inseneriteaduse, sotsiaalteaduse või äriga seotud kraadiõpe, kes soovivad jätkata karjääri keskkonnajuhtimises; või lõpetajad, kes praegu töötavad tööstuses, kes soovivad oma kvalifikatsiooni laiendada; või muud kvalifikatsiooni omavad isikud, kellel on märkimisväärne kogemus.

Viimati uuendatud Veebruar 2019

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem