MSc keskkonnajuhtimise alal äri

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See keskkonnajuhtimise magistriõppe eesmärk on valmistada teid ette edukaks keskkonnajuhtimiskarjääriks ettevõttes, avalikus sektoris või valitsusvälistes organisatsioonides töötamiseks. Tarnitud koostöös ülemaailmselt tuntud Cranfieldi juhtimiskooliga, võimaldab see kursus arendada keerukate keskkonnaprobleemide kriitiliseks hindamiseks, tõhusate strateegiate väljatöötamiseks ja nende elluviimiseks vajalikke edasijõudnute teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi.

See kursus varustab teid kriitiliselt keskkonnaprobleemide hindamisega ning aitab kaasa majandus- ja poliitiliste otsuste tegemisele igas suuruses organisatsioonides. Teemadeks on säästvusküsimuste, finants- ja majanduslike lähenemisviiside, kommunikatsiooni, regulatiivsete ja sotsiaalsete küsimuste kindlakstegemine ning keskkonnajuhtimise tava ISO14001 süsteemide rakendamisel. Kursusel töötavatel õpilastel on võimalus aktiivselt osaleda Cranfield University ISO14001 akrediteerimises, tehes koostööd meie Teenindusmeeskonnaga.

Kellele see on?

See kursus on avatud üliõpilastele erineva akadeemilise taustaga, sealhulgas loodusteadused ja inseneriteadused, ettevõtlus ja muud sotsiaalteadused, kes soovivad arendada edukat ja rahuldust pakkuvat karjääri keskkonnajuhtimises. Spetsiaalselt ülemaailmsete tööandjate nõudmistele vastamiseks annab see teile praeguse mõtlemise keskkonnaküsimustes, võime töötada välja tõhusad keskkonnajuhtimisstrateegiad ja juhtimisoskused, mida peate oma ideede ellu viimiseks.

Kursuse ülesehitus

  • Kaheksa õpetatud moodulit (viis tuuma, kolm valikainet) (40%).
  • Grupiprojekt või väitekiri (20%).
  • Individuaalne uurimisprojekt (40%).

Teave tööstuse poolt

Tööstuse nõuandekogu koguneb vähemalt kord aastas, et suhelda väliste sidusrühmadega õppekava kujundamise ja kursuse sisu valuuta kohta. Vee- ja ressursisektori tööandjate individuaalsete uurimisprojektide sponsorlus ja toetus pakuvad üliõpilastele töökogemust ja arenguvõimalusi.

Tulevik karjäär

Kuna praegune globaalne fookus on keskkonnaprobleemidel ja loodusvarade majandamisel, võite oodata, et tööandjad on väga nõutud. Edukad õpilased arendavad mitmekesist ja rahuldust pakkuvat karjääri keskkonna- ja ettevõtluskonsultatsioonide, tootmise ja teeninduse valdkonnas, avaliku sektori organisatsioonides, näiteks keskkonnakaitseagentuurides, koos valitsusväliste organisatsioonidega.

Riiki sisenemise nõuded

See kursus sobib kõrgkoolilõpetajatele, kellel on teaduse, inseneriteaduse, sotsiaalteaduse või äriga seotud kraadiõpe, kes soovivad jätkata karjääri keskkonnajuhtimises; või lõpetajad, kes praegu töötavad tööstuses, kes soovivad oma kvalifikatsiooni laiendada; või muud kvalifikatsiooni omavad isikud, kellel on märkimisväärne kogemus.

Viimati uuendatud apr 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem