Ülevaade

Suurbritannia püüab taastuvenergia ülemaailmset juhti ja selle tekitavat potentsiaali tunnustatakse kogu maailmas, kuid see on võrdselt tuntud ka looduskeskkonna kvaliteedi eest. See loob konfliktide potentsiaali. Selle tulemusena peame paremini mõistma 21. sajandi energiatehnoloogiatega seotud erinevaid keskkonnakulusid, olgu need siis taastuvad või mittetaastuvad ning kuidas neid kulusid hinnata, hallata ja leevendada.

Meie magistrikursus keskkonnajuhtimises (energeetika) põhineb meie lugupeetud ja pikaajalise keskkonnajuhtimise kursusel, millel on üle 600 lõpetaja. Kursus tugineb meie olemasolevatele teadmistele ja teadustöö tugevatele külgedele keskkonnamõju hindamisel, süsinikdioksiidi heitkogustega kauplemisel, tuule-, hüdro- ja tuumaenergia planeerimisel ning mõjutel ning meie teadmistel energiajuhtimise ja keskkonnaökonoomika valdkonnas.

Bioloogiliste ja keskkonnateaduste jagunemine, mis käib sellel kursusel, on spetsialiseerunud uuringutele inimese vastastikmõjude kohta keskkonnaga. Nende peamised eelised on keskkonnamõju hindamine ja juhtimine.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Mine kuuenda päeva elurajoonis Cairngormi rahvuspargis, et oma praktilisi oskusi hoogustada

# 2 Kasu meie tugevatest sidetest mitmesuguste asjakohaste organisatsioonidega, sealhulgas SEPA, keskkonnaagentuuriga, tuumatööstuse, Šotimaa söe ja Šoti taastuvate energiaallikatega

# 3 Töökohapõhiste paigutuste pakkumine energiasektoris

Kursuse eesmärgid

  • arusaam teaduslikest põhimõtetest (atmosfääri-, hüdroloogilised, geomorfoloogilised ja ökoloogilised), mis toetavad praeguseid energiatootmisega seotud keskkonnaküsimusi
  • arusaamine keskkonnaseisundi majanduslikust, poliitilisest, sotsiaalsest ja õiguslikust raamistikust
  • asjakohaste praktiliste, uurimis-, uurimis- ja terviklike oskuste hea koolitus, mida energeetika- ja keskkonnasektori juhid vajavad

Kursuse üksikasjad

Saate võtta iga mooduli kolm moodulit, millele järgneb väitekiri. Iga moodul on tasemel 11 SCQF krediiti ja väitekiri on väärt 60 krediiti.

Kui te vastate õpitud kursuse nõuetele, võite saada diplomi ja võite minna magistrikursusele. See hõlmab kolmeaastase uurimisprojekti lõpuleviimist, tihti koostöös välise agentuuriga. Õpilased valivad sageli oma valikuvõimalusele täiendava teema, mis võimaldab neil arendada oma tulevase töökohaga seotud keskkonnajuhtimise aspektide osas kõrgetasemelist pädevust.

Õpetamine

Kursust juhendavad peamiselt bioloogiliste ja keskkonnateaduste töötajad, aga ka teiste ülikoolide osakondade töötajad ja väliste asutuste spetsialistid.

Toimetaja sisaldab tavapäraste loengute, seminaride, väliekskursioonide, keskkonnaaruannete kriitikate, õpilaste juhitud arutelude ja suuliste ettekannete segu. Neid tegevusi võib läbi viia meeskonnad.

Välitööd

Te võtate elamurajoonide mooduli ja hakkate kohe alustama praktilist identifitseerimist, geomeetrilist mõõdistamist, mõõtmist ja proovivõtmise oskusi.

Hindamine

Mõlemat eksamit ja kursuste tööd kasutatakse keskendudes juhtumiuuringute kasutamisele keskkonnamõju, hindamise ja seire erinevate aspektide kohta seoses energiatootmisega. Moodulid hinnatakse nii eksamite kui ka kursuste (tavaliselt 50:50 osakaaluga) või vajadusel ainult kursuste abil. Kursuste aluseks on kirjalik töö ja / või suuline ettekanne.

Klassiruumi tundid

Täiskoormusega üliõpilased peaksid olema enamus nädalapäevadel ülikoolilinnakus, osalise tööajaga üliõpilased peaksid tagama, et nad on igal nädalal saadaval 2-3 päeva.

Erakorraline Cairngormsi rahvusparki väljak toimub oktoobri alguses kuue päeva jooksul ja Gaboni väljak on veebruari viimase kahe nädala jooksul.

Kursuse direktor

Professor David Copplestone on üle 20-aastane kogemus, juhtides teadusuuringuid ja modelleerides radionukliidide saatust, käitumist ja mõju keskkonnas. Ta on eriti huvitatud sellest, kuidas ökoloogilised süsteemid kohaneda ioniseeriva kiirgusega kokkupuutumise põhjustatud keskkonnastlustel ja radionukliidide ülekande ja käitumise modelleerimisel.

Professor David Copplestone

44 (0) 1786 467852

david.copplestone@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 15 250 £
  • Kodu / EL £ 7,900
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Kodu / EL: £ 7,900 - ülemere: £ 15,250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi