Ülevaade

Oleme pakkunud oma uuenduslikku keskkonnajuhtimiskursust spetsialiseerumist "Conservation" alates 2013. aastast. Selle magistrikraadi abil saate teaduslikke teadmisi ja õppida lähenemisviise looduskaitse ja loodusteaduste alal.

Teil on võimalus spetsialiseeruda teatud valdkondadele, valides asjakohased moodulid ja oma uurimisprojektis. Võimaliku spetsialiseerumise valdkonnad on järgmised:

  • ökosüsteemi teenused
  • keskkonnaökonoomika
  • kaitsealased konfliktid
  • elupaikade ja bioloogilise mitmekesisuse kaitse
  • geograafiliste infosüsteemide (GIS) ja kaugseire rakendamine

Saate palju praktikat keskkonnakaitse ja -juhtimise alal, sest Cairngormi rahvuspargis toimub kohustuslik majapidamisreis. Pakume ka kahe nädala välikursusi troopilises ökoloogias ja looduskaitse valdkonnas Gabonis. Lisateavet Gaboni väljaku kursuse kohta .

See kursus on oluline nii hiljutiste kui ka küpsed lõpetajatele, kes otsivad karjääri keskkonnajuhtimise ja loodusteaduste valdkonnas nii valitsusasutustes kui ka valitsusvälistel organisatsioonidel. Lõpetajad sellest kursusest on teadlikud laias valdkonnas looduskaitsealastest teadmistest. Neil on oskus koguda ja analüüsida asjakohaseid andmeid säästva otsustusprotsessi jaoks ning edasiarendatavad oskused, mis on seotud tulevase tööhõivega riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Võtke elamuala moodul ja kohe hakake õppima praktilisi oskusi

# 2 Teil on võimalus spetsialiseeruda kindlatele valdkondadele, mis vastavad teie huvidele

# 3 University of Stirling on Šotimaal kaitsetegevuse keskus

Kursuse eesmärgid

Meie kursus annab teile:

  • arusaamine teaduslikest põhimõtetest, mis toetavad keskkonnajuhtimist
  • arusaamine ökoloogilisest, majanduslikust, sotsiaalsest, poliitilisest ja õiguslikust raamistikust kaitseks
  • asjakohaste praktiliste, uurimis-, uurimistööde ja kõikehõlmavate oskuste koolitus, mida tööandjad kõige paremini otsivad

Kursuse üksikasjad

Saate võtta iga mooduli kolm moodulit, millele järgneb väitekiri. Iga moodul on tasemel 11 SCQF krediiti ja väitekiri on väärt 60 krediiti.

Kui te vastate õpitud kursuse nõuetele, võite saada diplomi ja võite minna magistrikursusele. See hõlmab kolmeaastase uurimisprojekti lõpuleviimist, tihti koostöös välise agentuuriga. Õpilased valivad sageli oma valikuvõimalusele täiendava teema, mis võimaldab neil arendada oma tulevase töökohaga seotud keskkonnajuhtimise aspektide osas kõrgetasemelist pädevust.

Õpetamine

Kohaletoimetamine hõlmab tavapäraste loengute, seminaride, väliekskursioonide, õpilaste juhitud arutelude ja suuliste ettekannete segu.

Välitööd

Te võtate elamurajoonis moodulit ja hakkate kohe alustama praktilist identifitseerimist, mõõdistamist, mõõtmist ja proovivõtu oskusi.

Hindamine

Individuaalsete moodulite sisule ja tulemustele vastavalt kasutatakse sobivaid hindamisvahendeid. Näiteks moodul Field Techniques on praktiline oskustepõhine kursus, seega põhineb hindamine nende oskuste testimiseks ja üliõpilase koostatud isendite kogumil. Muud moodulid põhinevad loengul ja seminaridel ning neil on traditsiooniline essee hindamine ja eksamid

Klassiruumi tundid

Kontakttundide arv kõigis moodulites on 27 kuni 30 tundi.

Täiskoormusega üliõpilased peaksid olema enamus nädalapäevadel ülikoolilinnakus, osalise tööajaga üliõpilased peaksid tagama, et nad on igal nädalal saadaval 2-3 päeva.

Erakorraline Cairngormsi rahvusparki väljak toimub oktoobri alguses kuue päeva jooksul ja Gaboni väljak on veebruari viimase kahe nädala jooksul.

Kursuse direktor

Dr Nils Bunnefeld

44 (0) 1786 467804

nils.bunnefeld@stir.ac.uk

Dr Nils Bunnefeld on looduskaitseteaduste juhtiv teadur ning tropical ecology and conservation group.

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: £ 7,900
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Kodu / EL: £ 7,900 - ülemere: £ 15,250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi