Ülevaade

See programm ühendab teaduslike uuringute, laboratoorsete ja välitööde tehnikad nendega toetatava poliitika ja juhtimisalaste teadmistega, et edukalt viia läbi reaalmaailma jätkusuutlikkuse projekte.

Arenenud teaduslike oskuste ja teadmiste saamine, juhtimise, poliitika ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse aspektid muudavad teid suureks igakülgseks, kes suudab maanduda keskkonnaprobleemide ja -probleemide lahendamisel. Te saate areneda professionaalseks, kes suudab mitte ainult hinnata keskkonnamõju, vaid kes suudab neid ka seadusandlikus kontekstis asetada; ja tal on kogemusi sidusrühmade mõjutamiseks, lepingute läbirääkimiseks ja projektijuhtimiseks keerukate protsesside jaoks. Seda oskusteavet on palju huvitatud keskkonnaalaste tööandjate ja konsultatsioonifirmade poolt.

Tänapäeva keskkonnajuhtide silmis loodud MSc ühendab teaduslikud, sotsiaalsed, majanduslikud ja poliitilised tegurid, mis on seotud keskkonnaalaste otsuste tegemisega. Kursus annab teadusliku tausta süstemaatilise arusaamise; kriitiline teadlikkus teadmiste olukorrast ja tõendamiskohustuse koormus; ulatuslikud teadmised poliitikast ja regulatiivsetest raamistikest; ja praktilist arusaamist parimate tavade juhtimismetoodikatest. Programmide kutsealast aspekti täiendavad põhjalikud juhtumianalüüsid, eriala asjatundjad ja praktikapõhise uurimisprojekti võimalus.

Me tunneme, et mitte kõik ei saa kohustuda täiskoormusega õpinguid töö-, pere- ja muude kohustuste tõttu. Sellepärast ühendame kõik selle MSc programmi õpetatud elemendid kolmapäeviti ühe nädala pärast. Leiame, et see aitab meie õpilastel saavutada tasakaalu MSc õpingute ja nende hõivatud elude vahel.

Pidage meeles, et selle kursuse taotlused on jõus 2017. aasta 23. augustil.

Kursuse omadused ja eelised

Koolil on keskkonnakorralduse alal hästi tuntud maine ning ta on maailmatasemel teadustegevus ja haridus atmosfääri ja säästva arengu küsimustes. Loomulikult täiendatakse põhjalikke juhtumiuuringuid ja praktikute kaasatust selles valdkonnas, mis täiendab kursuse kutsealast aspekti.

Keskkonnakooli ja -kool on saanud mitu Green Apple'i auhinda keskkonnahariduse ja -koolituse tippkeskuste eest.

Oleme koduks juhtivatele uurimisrühmadele, nagu lennunduse transpordi ja keskkonna keskus, mis olid osa Nobeli rahupreemiaga võitnud meeskonnast kliimamuutuste alal, Keskkonnauuringute Keskuses ja Rakenduslike sotsiaalteaduste uurimiskeskuses.

Kasutate suurepäraseid rajatisi ja tööstusharu standardseid seadmeid. Läbi laboriülesannete ja välitööde kombinatsiooni me ei õpetata mitte ainult, kuidas kasutada tööstusstandarditest katsekomplekti, vaid näeme teile kõigepealt. Õpid seda kasutama:

  • veekvaliteedi jälgimiseks tehtavad lihtsad katsed
  • õhukvaliteedi seireseadmed, sealhulgas tahkete osakeste erimeetod
  • i-nupud täpse õhutemperatuuri mõõtmiseks
  • väli spektro-radiomeetrid, mis jäljendavad satelliite orbiidil, et tuvastada kohapeal keskkonnaohtlikke kriise, näiteks taimestiku stress. Nad pakuvad andmeid, mis on võrreldavad Met Office'i ilmastikuolude andmetega.

Tööstuses laialdaselt kasutatavate seadmete kasutamise kogemus aitab tagada, et olete valmis oma karjääri järgmisel etapil.

Kursuse üksikasjad

Kursus annab teadusliku tausta süstemaatilise arusaamise; kriitiline teadlikkus teadmiste olukorrast ja tõendamiskohustuse koormus; ulatuslikud teadmised poliitikast ja regulatiivsetest raamistikest; ja praktiline arusaam keskkonnajuhtimisega seotud juhtimismetoodikatest. Programmi kutsealast aspekti täiendatakse põhjalikumate juhtumianalüüsidega, eriala asjatundjatega ning võimalusega paigutada uurimisprojekti. Seda valdkondadevahelist programmi pakutakse nii osalise tööajaga kui ka täistööajaga, et rahuldada nii hõivatud spetsialistide kui ka uute kõrgkoolide õppevajadusi.

Meie magistriõppeprogrammid on praktiliselt aluseks ja tugevalt toetatud laboritööde, juhtumiuuringute, juhendamiste, välitööde ja projektidega. Neid juhib suur uurimisaktiivsete töötajate rühm, kellel on tihedad sidemed mitmesuguste teadusasutuste, riiklike organisatsioonide ja valitsusväliste organisatsioonidega Ühendkuningriigis ja välismaal.

Meie iganädalane Café Scientific annab üliõpilastele võimaluse arutleda ja arutada kaitse- ja keskkonnakorralduse probleeme õppejõududega, kuulata väljastpoolt kõnelejaid ja mõelda oma õppimisele.

Põhiühikud

  • Säästva arengu poliitika
  • Säästva arengu teadus
  • Säästva arengu juhtimine
  • Uuringute kavandamine ja meetodid
  • Projekt

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt on vaja hea Ühendkuningriigi autasud (või rahvusvaheliselt samaväärne) sellistes valdkondades nagu keskkonnateadus või juhtimine, säästev areng, sotsiaalteadused, geograafia, keemia, bioloogia, inseneriteadus või enamus teadusteemasid või alternatiivselt asjakohased keskkonnakogemused. Kõik taotlused vaadatakse läbi omal jõul.

Rahvusvahelised üliõpilased leiate MMU .ac.uk / rahvusvahelisest.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 44 kursust Manchester Metropolitan Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,250 GBP
Ühendkuningriigi ja ELi üliõpilased: 9 250 £ aastas. ELivälised ja Channel Islandi õpilased: 15 500 £ aastas.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date