Sissejuhatus

See kursus loodi üle 30 aasta tagasi ja on nüüdseks laialdaselt tunnustatud rahvusvahelise juhina keskkonnajuhtide koolitamisel nii avalikus kui ka erasektoris. Keskkonnajuhtidel on oluline roll ressursside kaitsmisel ja säästval kasutamisel. Õpilased õpivad tegelema sellistes küsimustes nagu kliimamuutustega kohanemine, bioloogiline mitmekesisus ja säästlik energiajuhtimine. Keskkonnajuhtimine keskendub kohalikul tasandil maa ja veevarude ning looduslike elupaikade kaitsele ja kaitsele.

Stirlingi lõpetajad töötavad sellistes organisatsioonides nagu keskkonnakaitseagentuurid, suuremad kaitseorganid, kohalikud omavalitsused ja sõltumatud keskkonnaalased konsultatsioonifirmad, paljud juhtivatel kohtadel.

Pathways

Kõik õpilased registreeruda MSc keskkonnajuhtimissüsteemi kõigepealt nende väljumist Pathway määrab nende valik mooduleid.

Pakutakse järgmisi Pathways :

 • MSc keskkonnajuhtimine
 • MSc keskkonnajuhtimine (konserveerimine)
 • MSc keskkonnajuhtimine (energeetika)

Kursuse eesmärgid

Meie kursus annab õpilastele:

 • Arusaamine teaduslikest põhimõtetest, mis toetavad keskkonnajuhtimist
 • Keskkonnajuhtimise majanduslike, sotsiaalsete, poliitiliste ja õiguslike raamistike mõistmine
 • Hea koolitus asjaomastes praktilistes, uurimis-, uurimis- ja üldistes oskustes, mida tööandjad kõige paremini otsivad.

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt teine ​​klassi autasud (2.1 eelistatav) või samaväärne vastavas teema. Taotlejad teistest erialadest, kellel on 2: 1 või 1, kuid millel on oluline asjakohane / asjakohane töö- / elukogemus, on julgustatavad.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei ole teie emakeel, peab inglise keele oskuse tõestuseks olema üks järgmistest tunnustest:

 • IELTS: 6,5, minimaalselt 5,5-ga igas oskuses
 • Cambridge inglise keele oskuse tunnistus (CPE): Hinne C
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE): Hinne B
 • Inglise (akadeemiline) Pearsoni test: 60 koos iga komponendi 51-ga
 • IBT TOEFL: 90, mille alamtüüp pole alla 17

Kui te ei vasta nõutavale skoorile, võite olla võimeline registreeruma ühe meie eelseisakutselise inglise keele kursused. Registreerimiseks peate oma kursusele tingimisi pakkumise ja IELTS skoor 0,5 või 1,0 nõutavast standardist allapoole.

Stipendiumid

SAAS Postgraduate Loans

Šotimaa üliõpilaste auhindade agentuur (SAAS) pakub nüüd laiaulatuslikku laenukava, et aidata abikõlblikke Šotimaa ja ELi alal elavaid üliõpilasi, kes tegelevad University of Stirling magistriõppega 2018.-1919. Aastal. Lisateave SAASi kraadiõppe laenude kohta

Struktuur ja sisu

Põhistruktuur koosneb kolmest moodulist kõigis semestrites 1 ja 2, millele järgneb väitekiri, kusjuures iga moodul sisaldab väärtust 20 SCQF krediiti 11. tasemel ja väitekiri on 60 krediiti.

Õpilasi, kes vastavad õpitud kursuse nõuetele, saavad diplomi ja võivad jätkata magistrikraadi. See hõlmab kolmeaastase uurimisprojekti lõpuleviimist, tihti koostöös välise agentuuriga. Õpilased valivad sageli oma valikuvõimalusele täiendava teema, mis võimaldab neil arendada oma tulevase töökohaga seotud keskkonnajuhtimise aspektide osas kõrgetasemelist pädevust.

Tarnimine ja hindamine

Kursust juhendavad peamiselt bioloogiliste ja keskkonnateaduste töötajad, aga ka teiste ülikoolide osakondade töötajad ja väliste asutuste spetsialistid.

Hindamine toimub kursuste ja eksamite kaudu ning see võib hõlmata meeskonnatööd ja esitlusi. Eksamid toimuvad detsembris ja mais ning MSc uurimisprojektid esitatakse septembri alguses.

Tugevused

University of Stirling on Šotimaa keskkonnaorganite keskus. Ülikoolis või selle ümbruses on mitmeid keskkonnaalaseid konsultatsioone ja valitsusväliseid organisatsioone, sealhulgas RSPB, Briti Ornitoloogia Trust ja Vabatahtlike Konserveerimine. Me teeme tihedat koostööd nende organisatsioonidega uuringute läbiviimisel. Meil on suurepärased sidemed valitsusega, nt SEPAga, ning meie auprofessorite seas on Scottish Natural Heritage ja RSPB vanemad töötajad.

Karjäärivõimalused

Meie kursustel osalevatel üliõpilastel on suurepärane rekord tööhõive saavutamisele keskkonna valdkonnas ja paljud meie endised lõpetajad on praegu juhtivatel kohtadel. Tüüpilisteks töökohtadeks on: keskkonnakonsultant (nt Jacobs), keskkonnakaitseametnikud ja keskkonnateenistuste (EA, SEPA) teaduslikud nõustajad, kohalike omavalitsuste keskkonnajuhtide, riiklikud tööstused (nt Northumbrian Water) ja usaldusühingud (nt Tweed Foorum).

Tööalane konkurentsivõime

Varasemate kursuste käigus õpilased võtavad elamupiirkonna moodulit ja hakkavad kohe õppima praktilisi identifitseerimis-, vaatlus-, mõõtmis- ja proovivõtmise oskusi. Olles õppinud, kuidas neid andmeid koguda, õpetatakse neile, kuidas neid analüüsida, aruandeid esitama ja esitama nende kaudu keskkonnateabe (R-rakenduste), GIS-i ja kaugseire abil. Keskkonnaagentuurides / nõustamisteenustes sageli nõutavad ülekantavad oskused hõlmavad võime teooria praktiliseks tõlkimiseks, meeskonnale ja sõltumatult töötamiseks, teadusuuringute planeerimiseks ja koordineerimiseks ning erinevate kasutajatega suhtlemiseks.

Tööstusühendused

Meil on suurepärased sidemed paljude organisatsioonidega, eriti Šotimaal. Külastajaid kutsutakse nii iseseisvate seminaride kui ka mõnede moodulite lahutamatuks osaks. Me kasutame oma vilistlaste ning tööstuse ja valitsuse uurimiskontakte täiel määral, et koguda mitmekesist ja aktuaalset seminariprogrammi.

Püüame säilitada kursus vastavalt tööandjate vajadustele ning keskkonnajuhtimise ja -poliitika valdkonnas toimuvatele muutustele. Võrgustikunäitus toimub igal aastal, kui õpilased saavad kohtuda kohalike tööandjatega, et arutada töökohti ja tulevasi töövõimalusi.

Kulud

2018/2019

 • Ülemeremaad 15 250 £
 • Kodu / EL £ 7,900
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Kodu / EL: £ 7,900 - ülemere: £ 15,250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi