MSc keskkonnamajanduses ja linnaplaneerimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

66538_arq-2645766_640.jpg

Keskkonnamajanduse ja linnaplaneerimise interdistsiplinaarses programmis ühendate majandusanalüüsid professionaalse planeerija vahenditega, et läheneda linnade ja linnaplaneerijate reaalsetele keskkonnaprobleemidele.

Tänapäeval seisavad linnad silmitsi selliste kriitiliste keskkonnaprobleemidega nagu jätkusuutlikkus, kliimamuutused, energiatõhusus, transport, maakasutus ja valglinnastumine. Keskkonnaküsimuste propageerijal peavad teil olema kvantitatiivsed ja andmisoskused, et saaksite olemasolevaid ja tulevasi programme ja poliitikat tõhusalt hinnata. Selles ühises kraadiõppe programmis arendate koos kvantitatiivsete ja analüütiliste oskuste kogumi koos professionaalse planeerimise mandaadiga reaalse maailma keskkonna- ja linnaprobleemidega tegelemiseks.

Eesmärgid

Keskkonnaökonoomika ja linnaplaneerimise interdistsiplinaarse õppekava eesmärk on pakkuda üliõpilastele, kes on huvitatud tänapäevaste keskkonnaprobleemide interdistsiplinaarsete lahenduste väljatöötamisest, nii linnaplaneerija ametialaste volituste kui ka majandusteadlase koolituse ja mõtteviisiga. Selle programmi lõpetajana on teil nii professionaalse linnaplaneerija kui ka majandusteadlasena suuremaid väljavaateid tööturule.

Mis on ühine kraad?

Ühine kraad koosneb ühest magistrikraadist, mille annab kaks kõrgkooli. Kraad ühendab majandusteaduskonna kursused linna- ja keskkonnapoliitika ja planeerimise osakonnaga (UEP), et anda õpilastele vahendid, et mõista ja analüüsida seda laia perspektiivi keskkonnaökonoomika ja linnaplaneerimise valdkonnas.

Õppekava

See ühine kraad koosneb ühest magistrikraadist, mille annab kaks kõrgkooli, kui üliõpilane vastab mõlema osakonna põhikursuse nõuetele. See programm võtab aega kaks aastat, või 14 krediiti.

Majandusnõuded

Majandusnõuded koosnevad neljast kohustuslikust kursusest ja kahest valikainest, mis valitakse heakskiidetud kursuste nimekirjast. Põhikursused pakuvad statistikat, ökonomeetriaid ja mikroökonoomilist teooriat, mida saab rakendada mitmesugustes probleemides. Valikainete kursused tutvustavad nende vahendite kasutamist teatavates majandusvaldkondades.

UEP nõuded

UEP-i nõuded koosnevad kolmest nõutavast kursusest, neljast valikainete kursusest, mittekrediidi praktikast ja väitekirjast või nurgakivist. Valikainete, praktika ja doktoritöö valimine sõltub üliõpilase huvidest ja valitakse konsulteerides tema nõustajaga.

Thesis / Capstone'i nõuded

See programm nõuab lõputöö või nurgakivi projekti lõpuleviimist. Lõputöö eeldab, et õpilased viiksid läbi uurimisprojekti, mis rakendab õpingu käigus välja arendatud teadmisi ja oskusi, samas kui nurgakivi kujutab endast eksamivormingut, mis katsetab õpilasi nende teadmiste hulgast valitud mõne valdkonnaga. Täiendava detaili kohta kapuutsi / väitekirja nõuete kohta konsulteerige palun UEPi kontoriga.

Taotlemise nõuded

  • Taotluse tasu
  • CV / CV jätkamine
  • Isikliku avalduse
    • Palun pöörduge interdistsiplinaarsete programmide vastu
  • Ametlikud GRE hinded
  • GRE hinded ei ole praeguste Tufti üliõpilaste jaoks vajalikud.
  • Ametlik TOEFL või IELTS, kui see on kohaldatav
  • Ärakirjad
  • Kolm soovituskirja
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Loe edasi

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Näita vähem