MSc keskkonnapoliitikas ja planeerimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

66538_arq-2645766_640.jpg

Keskkonnapoliitika ja planeerimise MS kraad, mida pakutakse Tuftsis linna- ja keskkonnapoliitika ja planeerimise osakonna kaudu (UEP), valmistab ette järgmise põlvkonna liidrid - „praktilised visioonid”, kes aitavad kaasa keskkonnasäästlike kogukondade arengule ja edendamisele .

See aste annab õpilastele võimaluse keskenduda keskkonnateadusele, poliitikale ja planeerimise küsimustele, mis on tänapäeva maailmas üha olulisemad. Tufts UEP kraadiõppurid õpivad silmitsi seisma praeguste sotsiaalsete ja keskkonnaalaste väljakutsetega ning omandama vajalikke oskusi tõhusate lahenduste leidmiseks.

Õpilased, kes on huvitatud keskkonnapoliitika, teaduse ja teadusuuringute karjäärist, võivad kaaluda keskkonnaalase poliitika ja planeerimise MS kraadi. MS järgib samu nõudeid kui MA Õpilased töötavad koos oma teaduskonna nõustajaga, et töötada välja kursuste teooria ja väitekirja, mis keskendub konkreetselt jätkusuutlikkusele ja keskkonnaküsimustele.

Kui teil on seitse või enam aastat märkimisväärset, asjakohast töökogemust, võite kaaluda UEP-i keskhariduse Master of Public Policy (MPP) programmi.

Õppekava

 • Viis nõutavat põhikursust, mis hõlmavad teoreetilisi aluseid ja kutsealaseid oskusi:
  • Avaliku poliitika ja planeerimise alused - kontseptuaalne ja kriitiline ülevaade avaliku korra ja planeerimise teooriast, protsessist ja praktikast. Sissejuhatus avaliku korra kujundamise ja rakendamise põhielementidesse, mis hõlmavad mitmeid keskkonna-, sotsiaalpoliitika- ja planeerimisega seotud küsimusi. See hõlmab meetodeid poliitiliste ja planeerimisotsuste analüüsimiseks, alternatiivide väljatöötamise strateegiaid, väärtuste ja empiiriliste teadmiste rolli uurimist poliitikakavade koostamisel ja rakendamist.
  • Linnad ruumis, kohas ja ajas - tutvustatakse õpilastele linnade ja suurlinnapiirkondade ajalugu ja teooriat, keskendudes konkreetselt planeerijate ja poliitikakujundajate tegevusele ning sellele, kuidas need tegevused kujundavad meie kogukondi, naabruskondi, linnu, piirkondi ja maailma. Keskendutakse USA-le, kuid kursus sisaldab ka võrdlusi teiste süsteemidega (nt Suurbritannia, Lääne-Euroopa, Ladina-Ameerika ja Hiina). Kursusel uuritakse linna- ja suurlinnade struktuuri läbi töö, perekonna, transpordi ja kommunikatsiooni, energia, keskkonnatingimuste, füüsilise struktuuri, majanduse ja kaubanduse. Rass, klass, sugu, sisseränne ja kultuurimuutused on läbivate teemadena läbi kogu lugemise, loengu ja arutelu. Erilist tähelepanu pööratakse institutsionaalsetele osalejatele ja nende reageeringutele - valitsustele, ettevõtete juhtidele ja kogukonna juhtidele.
  • Kvantitatiivne põhjendus - See kursus tutvustab statistilise analüüsi ja uurimistöö alaseid mõisteid ning arendab sellega seotud oskusi, mis on hädavajalikud nii agentuuride juhtidele, poliitikakujundajatele kui ka pooldajatele. Õpilased õpivad valima kättesaadavate andmeallikate, meetmete ja indikaatorite ning statistiliste meetodite hulgast, et kõige paremini vastata huvipakkuvatele küsimustele.
  • Valdkonnaprojektid: Planeerimine ja praktika - praktiline planeerimise ja uurimistöö kogemus kogukonna või valitsuse keskkonnas. Õpilased puutuvad kokku linna- ja keskkonnaplaneerimise tavadega tegelikkuses tegelike klientide meeskondades töötades. Keskendutakse teadmiste, sotsiaalsete ja poliitiliste väärtuste ning tööalaste suhete koosmõjule.
  • Majanduspoliitika ja planeerimise analüüs - See kursus tutvustab majanduspõhimõtteid ja analüüsimeetodeid, mis on olulised avaliku korra ja planeerimise seisukohast. Uuritakse mikroökonoomilisi ja makromajanduslikke lähenemisviise majandusliku käitumise mõistmiseks ja majandusprobleemide lahendamiseks. Rakendused hõlmavad keskkonnapoliitikat, eluaseme, üksikisiku ja pere sissetulekut ning kogukonna arengut.
 • Seitse kuni kaheksa valikainete kursust või moodulit (20–24 krediidi tundi), mille on heaks kiitnud üliõpilase nõunik;
 • Praktika avalikus poliitikas või planeerimises; ja
 • Magistritöö või katseeksam (võib arvestada 3 või 6 tundi).

Kvantitatiivne eeltingimus

UEP kraadiõppesse sisseastunud üliõpilased peavad enne osakonna kvantitatiivsetele kursustele registreerumist tõendama algebra ja graafiku koostamise oskust (UEP 251 ja UEP 254). Seda eeltingimust tuleb täita ühel järgmistest kolmest viisist: (1) GRE-i kvantitatiivse osa 153 või kõrgem hinne viie aasta jooksul enne UEP-programmi astumist; (2) läbima kolledži algebra või samaväärse kursuse (B- või kõrgema kursusega) viie aasta jooksul enne UEP-programmi astumist; või (3) sooritama UEP matemaatika sõeluuringu eksami tulemusega 80% või rohkem (see eksam tuleb UEP-is isiklikult läbi viia). Üliõpilased peavad enne immatrikuleerimist täitma eelduse või laskma akadeemilisel nõustajal ja osakonnajuhatajal esitada kinnitatud kava eeltingimuse täitmiseks esimese semestri lõpuks. Küsimuste korral pöörduge UEP esinduse poole.

Ristregistreerimine

Lisaks meie kursuste pakkumisele võivad magistriõpilased valida kursused teistest osakondadest ja koolidest ning Bostoni piirkonna konsortsiumi ülikoolidest. Et saada krediiti kursuse suunas oma magistriõppesse, peavad kraadiõppurid omandama B-klassi või paremad.

Taotlemise nõuded

 • Skriptid (mitteametlikud võib üles laadida rakendusse. Kui need on lubatud, tuleb saata ametlikud ärakirjad).
 • Isikliku avalduse.
  Kirjeldage põhjuseid, miks soovid jätkata õpingute sooritamist programmis, mida te taotlete. Palun piirake oma isiklikku avaldust kuni viie leheküljega (umbes 2500 sõna).
 • CV / CV jätkamine.
 • GRE üldised testitulemused (erand: ei ole praeguste Tuftiõpetajate puhul vajalik).
 • 3 Soovituskirja.
 • TOEFL skoorid (erandite kohta vt nõuded ja reeglid).
 • Taotluse tasu.
Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Loe edasi

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Näita vähem