MSc keskkonnapoliitikas ja planeerimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Keskkonnapoliitika ja planeerimise MS kraad, mida pakutakse Tuftsis linna- ja keskkonnapoliitika ja planeerimise osakonna kaudu (UEP), valmistab ette järgmise põlvkonna liidrid - „praktilised visioonid”, kes aitavad kaasa keskkonnasäästlike kogukondade arengule ja edendamisele .

See aste annab õpilastele võimaluse keskenduda keskkonnateadusele, poliitikale ja planeerimise küsimustele, mis on tänapäeva maailmas üha olulisemad. Tufts UEP kraadiõppurid õpivad silmitsi seisma praeguste sotsiaalsete ja keskkonnaalaste väljakutsetega ning omandama vajalikke oskusi tõhusate lahenduste leidmiseks.

Õpilased, kes on huvitatud keskkonnapoliitika, teaduse ja teadusuuringute karjäärist, võivad kaaluda keskkonnaalase poliitika ja planeerimise MS kraadi. MS järgib samu nõudeid kui MA Õpilased töötavad koos oma teaduskonna nõustajaga, et töötada välja kursuste teooria ja väitekirja, mis keskendub konkreetselt jätkusuutlikkusele ja keskkonnaküsimustele.

Kui teil on seitse või enam aastat märkimisväärset, asjakohast töökogemust, võite kaaluda UEP-i keskhariduse Master of Public Policy (MPP) programmi.

Õppekava

 • Viis nõutavat põhikursust, mis hõlmavad teoreetilisi aluseid ja kutsealaseid oskusi:
  • Avaliku poliitika ja planeerimise alused - kontseptuaalne ja kriitiline ülevaade avaliku korra ja planeerimise teooriast, protsessist ja praktikast. Sissejuhatus avaliku korra kujundamise ja rakendamise põhielementidesse, mis hõlmavad mitmeid keskkonna-, sotsiaalpoliitika- ja planeerimisega seotud küsimusi. See hõlmab meetodeid poliitiliste ja planeerimisotsuste analüüsimiseks, alternatiivide väljatöötamise strateegiaid, väärtuste ja empiiriliste teadmiste rolli uurimist poliitikakavade koostamisel ja rakendamist.
  • Linnad kosmoses, kohas ja ajal - tutvustavad õpilasi linnade ja suurlinnapiirkondade ajaloost ja teooriast, keskendudes konkreetselt planeerijate ja poliitikakujundajate tegevusele ning sellele, kuidas need tegevused kujundavad meie kogukondi, linnaosasid, linnu, piirkondi ja maailma. Tähelepanu pööratakse USA-le, kuid kursus hõlmab võrdlusi teiste süsteemidega (nt Ühendkuningriik, Lääne-Euroopa, Ladina-Ameerika ja Hiina). Kursus uurib linna- ja suurlinnakangast läbi töö, pere, transpordi ja side, energia, keskkonnatingimuste, füüsilise struktuuri, majanduse ja kaubanduse. Rass, klass, sugu, sisseränne ja kultuuri muutused toimivad kogu lugemise, loengute ja arutelude läbivaks teemaks. Erilist tähelepanu pööratakse institutsioonilistele osalejatele ja nende vastustele - valitsustele, ärijuhtidele ja kogukonna juhtidele.
  • Kvantitatiivne põhjendus - See kursus tutvustab statistilise analüüsi ja uurimistöö alaseid mõisteid ning arendab sellega seotud oskusi, mis on hädavajalikud nii agentuuride juhtidele, poliitikakujundajatele kui ka pooldajatele. Õpilased õpivad valima kättesaadavate andmeallikate, meetmete ja indikaatorite ning statistiliste meetodite hulgast, et kõige paremini vastata huvipakkuvatele küsimustele.
  • Põlluprojektid: planeerimine ja praktika - praktiline planeerimine ja teadustöö kogukonna või valitsusasutuste keskkonnas. Õpilased puutuvad kokku linna- ja keskkonnaplaneerimise praktikaga, töötades meeskondades tegelike klientide jaoks. Keskendub teadmiste, sotsiaalsete ja poliitiliste väärtuste ning kutsealaste suhete koosmõjule.
  • Majanduspoliitika ja planeerimise analüüs - See kursus tutvustab majanduspõhimõtteid ja analüüsimeetodeid, mis on olulised avaliku korra ja planeerimise seisukohast. Uuritakse mikroökonoomilisi ja makromajanduslikke lähenemisviise majandusliku käitumise mõistmiseks ja majandusprobleemide lahendamiseks. Rakendused hõlmavad keskkonnapoliitikat, eluaseme, üksikisiku ja pere sissetulekut ning kogukonna arengut.
 • Seitse kuni kaheksa valikainete kursust või moodulit (20–24 krediidi tundi), mille on heaks kiitnud üliõpilase nõunik;
 • Praktika avalikus poliitikas või planeerimises; ja
 • Magistritöö või katseeksam (võib arvestada 3 või 6 tundi).

Kvantitatiivne eeltingimus

UEP-kraadiprogrammidele lubatud üliõpilased peavad enne osakonna kvantitatiivsetele kursustele registreerimist näitama algebra ja graafiliste oskuste tõendeid (UEP 251 ja UEP 254). See eeltingimus peab olema täidetud ühel järgmistest viisidest: (1) GRE või kvantitatiivse osa hindepunkt 153 või kõrgem viie aasta jooksul enne UEP-programmi sisenemist; (2) Viia läbi kolledži algebra või samaväärne kursus (B- või kõrgem) viie aasta jooksul enne UEP-programmi sisenemist; või (3) läbige UEP-i matemaatika sõeluuring, mille skoor on 80% või rohkem (see eksam tuleb teha isiklikult UEP-i juures). Õpilased peavad täitma eeldust enne immatrikuleerimist või omama akadeemilisele nõustajale ja osakonnajuhatajale heakskiidetud kava, et täita esimese semestri lõpuks eeldus. Kui teil on küsimusi, võtke palun ühendust UEPi kontoriga.

Ristregistreerimine

Lisaks meie kursuste pakkumisele võivad magistriõpilased valida kursused teistest osakondadest ja koolidest ning Bostoni piirkonna konsortsiumi ülikoolidest. Et saada krediiti kursuse suunas oma magistriõppesse, peavad kraadiõppurid omandama B-klassi või paremad.

Taotlemise nõuded

 • Skriptid (mitteametlikud võib üles laadida rakendusse. Kui need on lubatud, tuleb saata ametlikud ärakirjad).
 • Isikliku avalduse.
  Kirjeldage põhjuseid, miks soovid jätkata õpingute sooritamist programmis, mida te taotlete. Palun piirake oma isiklikku avaldust kuni viie leheküljega (umbes 2500 sõna).
 • CV / CV jätkamine.
 • GRE üldised testitulemused (erand: ei ole praeguste Tuftiõpetajate puhul vajalik).
 • 3 Soovituskirja.
 • TOEFL skoorid (erandite kohta vt nõuded ja reeglid).
 • Taotluse tasu.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Loe edasi

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Näita vähem