MSc keskkonnapsühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Miks valida see kursus

Kuidas mõjutab keskkond, kus elame ja töötame, kuidas me end tunneme, mõtleme ja tegutseme?

Mida saab teha inimeste ja nende keskkonna vastastikuse mõju muutmiseks parema homse loomiseks?

Kui need on tüüpi küsimused, mis teid inspireerivad, võiks meie keskkonnapsühholoogia magistriõppe õppimine motiveerida ja muuta teie mõtteviisi. Meie psühholoogiakool asutas 1973. aastal maailmas esimese keskkonnapsühholoogia magistrantuuri. See on endiselt vaid üks vähestest seda tüüpi maailmas.

Mida sa õpid

Meie teadlased ergutavad teie uudishimu keskkonnapsühholoogia teooriate, meetodite ja praktikaga. Rakendades oma teadmisi praeguste maailmaprobleemide suhtes, valmistute oma karjääriks ette ka siis, kui kajastate erialase praktika küsimusi.

Alates isiklikust ruumist kontorikeskkonnas kuni kliimamuutuste teadlikkuseni uurime inimeste ja keskkonna suhteid igal skaalal.

See on põnev ainevaldkond, mis lisaks psühholoogiale tutvustab teile ka ühiskonnaõpetuse, keskkonnateaduse ja disaini elemente. Selle kursuse eeliseks on tugevad sidemed Suurbritannia ja välisriikide akadeemiliste asutuste ja uurimisrühmadega. Sealhulgas võimalus saada juhendajaks keskkonnapsühholoogia uurimisrühma liige - tugeva rahvusvahelise mainega organisatsioon.

Õppida ja töötada välismaal

Võimalikud võimalused omandada väärtuslikku Euroopa kogemust töötades või viies teadusuuringuid läbi välismaal oma kraadi ajal või vahetult pärast seda. Seda on võimalik teha suveperioodil väitekirja kallal töötava Erasmuse stipendiumiga või hiljuti lõpetanuna. Erasmuse koolituse läbimiseks peab praktika kestus olema vähemalt kaks kuud.

Teadusuuringud

Kas teadsite, et oleme Ühendkuningriigis üks aktiivsemaid ja kõrgelt hinnatud psühholoogia osakondi? Meie kursus võimaldab teil teha oma jälje põnevates uuringutes, mida Surreys läbi viime, alates uurimisrühmades osalemisest kuni enda kaasamiseni käimasolevatesse projektidesse. Uute ideede teemalised konverentsid ning mõtlemapanevad seminarid ja töötoad on õppimise ajal kogu aasta vältel saadaval ka teile.

Keskkonnapsühholoogia uurimisrühm

Meiega liitumine annab teile võimaluse saada osa keskkonnapsühholoogia uurimisrühmast. Sellel on üle 30 aasta jooksul üles ehitatud teadusuuringute rahvusvaheline maine. Keskkonnapsühholoogia uurimisrühma töö edendab meie teadmisi selle kohta, kuidas inimesed suhestuvad erinevat tüüpi keskkonnaga, arvestades ka seda, kuidas need koostoimed mõjutavad inimeste isiklikku heaolu ja palju muud. Keskkonnapsühholoogia uurimisrühma töö aitab paremini mõista, kuidas peaksime arendama ja haldama kõigi jaoks tervislikke kohti ja ruume. Samuti korraldab rühm iganädalasi kohtumisi, et arutada uurimisteemasid nii liikmete seas kui ka koos välisesinejatega.

Enda uurimistöö läbiviimisel keskkonnapsühholoogia uurimisrühma liikme järelevalve all on palju erinevaid teemasid, mida võiksite kaaluda. Varasemad õpilased on uurinud inimeste ja nende keskkonna suhteid valdkondades, alates kliimamuutuste tajumisest kuni avatud kontorite kujundamiseni.

Karjääri väljavaated

Meie lõpetajad on arenenud karjääriks kesk- ja kohalikes omavalitsustes, võttes arvesse poliitikale orienteeritud uurimistööd erinevates keskkonnaga seotud käitumisega seotud küsimustes. Paljud meie lõpetanutest on saanud praktikakonsultantideks või leidnud karjääri kesk- või kohalikus omavalitsuses, kasutades oma oskusi keskkonnakäitumise uurimisel. Kas saaksite liituda nende ridadega?

Meie kursusel omandatud oskused omavad mitmesuguseid rakendusi, näiteks inseneri-, maastikuarhitektuuri, planeerimise või kujundamise alal. Võib juhtuda, et teil on varem olnud kogemusi ühes neist kutsealadest. Meie kursus võimaldab teil nende juurde tagasi pöörduda suurema hulga oskustega, suurendades teie professionaalset väärtust organisatsioonide jaoks, mille jaoks soovite tulevikus töötada.

Riiki sisenemise nõuded

Vähemalt 2: 2 Suurbritannia autasu kraadi kas arhitektuuri, arhitektuurimaastiku, arhitektuuri, keskkonnatehnika, sisearhitektuuri ja disaini, psühholoogia, linnaplaneerimise või tunnustatud samaväärse rahvusvahelise kvalifikatsiooni. Arvestame ka asjakohast töökogemust, kui te neid nõudeid ei täida.

Viimati uuendatud September 2019

Teave kooli kohta

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher e ... Loe edasi

The University of Surrey was established on 9 September 1966 with the grant of its Royal Charter, but its roots go back to a late 19th-century concern to provide greater access to further and higher education for the poorer inhabitants of London. Näita vähem