Ülevaade

Keskkonnateadus on kasvanud keskkonna kasvavast murettekitavusest ja vajadusest teadusliku lähenemisviisi järele, et uurida inimeste mõju loodusvaradele. Kuidas rahuldada meie kasvavat ressursside vajadust, kaitstes neid tulevaste põlvkondade jaoks?

Meie kursus pakub vajalikku teaduslikku alustamist ja tehnilist koolitust nende probleemide uurimiseks ja lahenduste leidmiseks. See viib otseselt kraadiõppe kvalifikatsioonini ja on mõeldud spetsiaalselt õpilastele, kes soovivad jätkata karjääri keskkonnasektoris. See pakub keskkonnaalast praktikat ja tööstusharu seotud projekti, mis annab teile põhiteadmisi, oskusi ja teadlikkust keskkonnateaduste õnnestumiseks.

See on esimene keskkonnateaduste MSCI, mida pakutakse Šotimaal ja on akrediteeritud Keskkonnateaduste Instituudi poolt.

University of Stirling on suurepärane koht keskkonnateaduste uurimiseks koos meie innovatsiooni ajalooga keskkonnauuringutes ja -uringutes. Me oleme kirglik keskkonnateaduste valdkonnas ja meie kursus inspireerib teid meie ühiskonna ja planeedi kaitsmise erinevust.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Meie kursus on akrediteeritud Keskkonnateaduste Instituudi poolt

# 2 Kogu kursuse sisse on kaasatud välismaised väljasõidud ja välitöö meie šikma keskkonnas

# 3 Pakume keskkonnaaspektist ja tööstusharu seotud projekti, mis annab teile karjääri jaoks vajalikud oskused

Kutsealane akrediteerimine

MSc keskkonnateaduste programm on akrediteeritud Keskkonnateaduste Instituudi (IES) ja keskkonnateaduste komitee juhatajatega (CHES).

Auhinnad või auhinnad

Altijari stipendiumid iga 500 naelsterlingi eest antakse igal aastal BSc / MSci kursuse 3. kursuse kahe kõrgeima tasemega keskkooliõpilasele.

Kursuse üksikasjad

Keskkonnateaduses on uhkus uuenduste ajalugu ja me oleme ikka veel pühendunud koolitustööde lõpetamisele, mille oskused on täna tööandjad.

Meie viieaastane kursus (nelja-aastane kursus teise aastaõpuga) pakub teile sujuvaid teekonda läbi bakalaureuse- ja magistriõppe. Kursuse lõpus saate lõpetada magistriõppe kvalifikatsiooni, suurendada teadlikkust valdkonnast ja tööga seotud kogemustest ning põhjalikke teadmisi ja oskusi keskkonnateaduste alal.

Aastad 1 ja 2 annavad teile põhiteadmised ja analüütilised oskused keskkonnateaduste, geoscience, ökoloogia ja füüsilise geograafia, mis toetavad kraadi.

Aastal 3 saate valida rohkem spetsialiseeritud moodulid keskkonna süsteemide, keskkonnajuhtimise ja keskkonnatehnoloogia.

Aastal 4 jätkub laiendatud moodulite valik laias valikus olevatel teemadel. Erilist tähelepanu pööratakse karjääriarendusele ja tööalase konkurentsivõime tõstmisele, kus on põhilised moodulid professionaalse arengu ja paigutuse valdkonnas. Samuti korraldate ja esitate varasematel aastatel üliõpilaste keskkonnaalase karjääri sümpoosioni.

Teie viimasel aastal teete keskkonnaküsimustega tegelemisel partnerluses olulise osa sõltumatutest uuringutest ja valite ka mitmesuguste keskkonna-, keskkonna- ja keskkonnajuhtimiskeskuste moodulitest, mis keskenduvad energia-, konserveerimis- ja keskkonnasektoritele.

Kursus on akrediteeritud Keskkonnauuringute Instituudi poolt, mis annab teile IES-i tasuta liikmeks saamise ja teise astme sammu keskkonnateadlase karjääri suunas.

Õpetamine

QS World University Rankings 2017/18 on meie õpetuseks saanud meie viiest tärnist tipptaseme. Kursuse aluseks on teadusuuringute juhitud õpetamine, mida osutavad keskkonnateaduste uuringute maailma juhid. Kõik, mida õpid, peegeldab keskkonna geograafia viimast mõtlemist ja arengut. Meie õpetamismeetodid on mitmekesised ja sisaldavad loenguid, valdkonna ja laboratoorseid praktilisi harjutusi, õppematerjale, seminare ja grupiprojekte, paigutust ja individuaalset uurimisprojekti.

Välitööd

Stirling pakub ideaalse asukoha keskkonnamõjude uurimiseks - ülikoolilinnakus on Ochili mägede taustal setteid ja metsamaad. Samuti on lihtne juurdepääs maastikele nii mitmekesine nagu Šoti mägismaa, Forti suudmeala ja maa halvenenud mineviku tööstustegevuse kaudu. Õppetöö võimalused on kogu õppekava sisse lülitatud.

Praegu pakutakse vabatahtlikke eluruumide klassiruume Cumbrias 2. aastal ning pakume valikut nädala pikkusteks reisideks Lõuna-Hispaanias või Islandis 3. aastal. 5. aastal saavad õpilased osaleda nädalas pikka reisil Šoti mägismaal ja kümnepäevane väljakaev Gaboni troopilises Aafrikas. Kõik meie väljasõidud aitavad teil mõista võõraste keskkonnastandardite arengut ja pakkuda teile esmakordselt kogemusi ülemaailmselt olulistes keskkonnajuhtimisküsimustes.

Me toetame väljasõitudeks tehtavaid kulutusi, kuid peate rahaliselt maksma oma reisi-, majutus- ja elamiskulud kõikide eluruumide väljasõitudeks.

Hindamine

Enamik mooduleid sisaldab nii loenguid kui ka praktilist tööd ning neid hinnatakse koos kursuste ja eksamitega. Paljud hindamised on mõeldud selleks, et anda kogemusi tööga seotud protseduuride ja tavade osas.

Välismaal õppima

Lisaks Stirlingi üliõpilastele pakutavatele vahetusvõimalustele on keskkonnateadus Kanadas Guelphi ülikoolis hästi välja töötatud kursus. Keskkonnateaduste üliõpilased on osalenud ka Kanada, Florida, Alaska, Sydney ja Hawaii vahetusel. Kolmanda aasta jooksul saate kulutada ühe või kaks semestrit, õppides Stirlingis sooritatud kursusi, mis võimaldavad teil laiendada oma keskkonna- ja kultuurikogemusi.

Pakume Erasmuse vahetusi ka Rootsile ja Saksamaale.

Kontakt

Dr Clare Wilson

44 (0) 1786 467817

cawilson@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Välisüliõpilased (väljaspool ELi): 14 460 £
  • Šotimaa ja ELi üliõpilased: 1 820 £
  • Üliõpilased ülejäänud Ühendkuningriigist: 9 250 £ aastas maksimaalselt 4 aastaks
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
48 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
1,820 GBP
Overseas üliõpilased (väljaspool ELi): 14 460 £ - Šoti ja ELi üliõpilased: 1 820 £ - Üliõpilased ülejäänud Ühendkuningriigist: 9 250 £ aastas maksimaalselt 4 aastaks
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi