Õpetas M.Sc. kraad keskkonnateaduste kui Iirimaal esimest omalaadne on tõeline põlvnemine, meelitades üliõpilasi, kellel on erinevad akadeemilised taustaga Iirimaal ja välismaal. See täistööajaga intensiivkursus on mõeldud haldus- ja teadustöötajatele ning uutele kõrgkoolilõpetajatele, kellel on asjakohane keskkonnateaduslik taust, kuid tervitatav on ka erineva taustaga üliõpilaste taotlused. See koosneb rida õpetatavaid mooduleid, mis hõlmavad mitmesuguseid praeguseid keskkonnateemasid, millele järgneb viiekuuline uurimisprojekt. Samuti on võimalus valida keskkonnateaduste diplomikursus, mis koosneb üksnes õpetatavatest moodulitest.

Kursus annab üliõpilastele laia valikut teadmisi ja oskusi, mis on seotud keskkonnateaduse laieneva teemaga. Selle eesmärk on anda kindel teaduslik arusaam keskkonnaprobleemidest, mis on olulised keskkonnajuhtimisest ja sellega seotud valdkondadest huvitatud isikutele. Kursus annab aluse praeguse keskkonnapoliitika ja -õigusaktide mõistmiseks ning tugineb sellele praktilistel ja teoreetilistel kursustel, mis hõlmavad selliseid teemasid nagu ookeani- ja rannikualade majandamine, veevarud ja reostus, kliimamuutused ja keskkonnamõju hindamine. Teooria ja praktika on tihedalt seotud valdkonna-, analüütiliste ja esitlusoskuste arendamisega, sealhulgas andmeanalüüsi ja geograafiliste infosüsteemidega seotud spetsiaalsete moodulitega. Kursus annab võimaluse arendada keskkonnaalaste teadusvaldkondade huve läbi õpetuste, seminaride ja laialdasema õppetöö.

Pärast kursuse õpetatud osa edukat lõpetamist alustavad õpilased hoolikalt uuritud projekti, mille eesmärgiks on varasemates moodulites omandatud oskuste ja teadmistebaasi laiendamine. Varasemad uurimisprojektid on hõlmanud mitmesuguseid teemasid, sealhulgas põhjavee saastumist; atmosfääri raskmetallide ladestumine; keskkonnaharidus; reoveesüsteemid; merereostuse bioindikaatorid; ja erosiooni mõjud Aafrika järvedes, ookeanide keemia ja kliimamuutused: ja radoon looduses ja töökeskkonnas.

Selle M.Sc. Muidugi on tööle võtnud mitmed keskkonnakaitsega tegelevad asutused, nagu keskkonnakonsultandid ja kohalikud omavalitsused. Paljud lõpetajad on jätkanud edasisi uuringuid mitmesugustes keskkonnasõbralikes valdkondades. Kursuse lõpetanud on järginud oma huvisid keskkonnateadustes kogu maailmas.


Õppemaks

  • Väljaspool ELi toimuv täistööaeg: 16,640 eurot
  • EL täistööajaga: 7,028 eurot


Kestus

  • Täistööaeg: 1 aasta

See programm on kättesaadav mitte-ELi üliõpilastele ainult täistööajaga kursuseks, mille kestus on 1 aasta.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust Trinity College Dublinis »

Viimati uuendatud Jaanuar 25, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
16,640 EUR
Väljaspool ELi toimuv täistööaeg: 16,640 eurot / ELi täistööajaga: 7,028 eurot
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Environmental Science - Trinity Open Day 2013