MSc kindlustus ja riskijuhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kindlustusseltsi tuleviku kujundamine meie ainulaadse kindlustus- ja riskijuhtimise magistrikraadiga.

Meie uuenduslik MSc kindlustus- ja riskijuhtimise programm annab üliõpilastele teadmisi ja oskusi, mida tulevaste kindlustuse spetsialistid vajavad.

Kindlustustööstus muutub pidevalt. Tänu tehnoloogia arengule, arenevale riskimaastikule ja kasvavale vajadusele uute kindlustuslahenduste järele arenevatel turgudel peavad tulevaste kindlustuse lõpetanutele olema erinevad oskused, et neil oleks võimalik neid väljakutseid lahendada.

Kuidas tagame autojuhid? Arukad majad või dronid? Küberkindlustus? Kuidas saab mikrokindlustus aidata kindlustussektori lõhe tekkimist arenevatel turgudel? Kuidas saab Takafulit kasutada jätkusuutliku ühiskonna arendamiseks ja riigi majanduse kaitsmiseks?

See kursus pakub teile oskusi, mis on vajalikud muutuva riskimaastikuga kohanemiseks ning praeguste sotsiaalsete, majanduslike ja poliitiliste probleemide lahendamiseks kindlustus- ja riskijuhtimise kontekstis.

Saate omandada põhjalikke teadmisi ja arusaamist kindlustuslepingute ja nõuete haldamise, kindlustusvaldkonna põhifunktsioonide osas.

Te arendate oma tehnilisi ja pehmeid oskusi riskide kindlakstegemiseks, prognoosimiseks ja juhtimiseks, et avastada kindlustusvaldkonna tähtsust ja mõtlemist soodustavat iseloomu.

Õpilased omandavad ka teadmisi ja oskusi kindlustuslepingute kvantitatiivsel modelleerimisel ja kindlustusmatemaatilisel hinnakujundusel ning arendavad oma juhtimisoskusi kindlustusettevõtete juhtimisel.

Meie lõpetajad saavad kindlustusettevõtete juhid ja nende erialateadmiste juhid.

Moodulid

  • Kindlustusleping
  • Kindlustusautomaatika, digiteerimine
  • Rahvusvahelised kindlustusturud, raamatupidamine
  • Arenevatel turgudel riskide kindlustamise lahendused
  • Kindlustusriski edasikindlustus, riskide finantseerimine ja väärtpaberistamine
  • Ettevõtte riskianalüüs
  • Kaasaegsed juhtimisprobleemid
  • Uurimismeetodite tutvustus
  • Uuringuprojekt

Sisenemise nõuded

Kandidaatidel peab olema Ühendkuningriigi bakalaureusekraad või samaväärne pädevusala, klassis 2.2 (Hons) või kõrgemal.

Võimalikud on muud sisenemisteed, näiteks eelneva õppimise tunnustamine. Lisateavet leiate meie veebisaidilt.

See kursus on saadaval septembris või jaanuaris täistööajaga, osalise tööajaga või kaugõppe tasemel.

Inglise keel

Õpilased, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad olema IELTS-i sertifikaadiga tasemel 6.0 (ilma elementideta vähem kui 5,5). Kaalutakse samaväärseid katseid.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of Lond ... Loe edasi

GCU London is a professional postgraduate university campus of Glasgow Caledonian University (GCU), located in an ultra-modern environment in the heart of London. Situated in Spitalfields, one of London’s most attractive locations, GCU London is in proximity to the capitals globally recognised financial and fashion industries. The campus offers a range of MBA and courses, high quality teaching and links with international businesses. GCU London provides students with an enriching and diverse learning experience underpinned by a vibrant international, intellectual and cultural life. We attract students from over 56 countries, from a range of backgrounds from all corners of the world. Näita vähem