MSc klassikalises kunstis

Üldine

Programmi kirjeldus

Õppetav magistrikraad klassikalises kunstis ja arheoloogia programmis annab teile võimaluse õppida iidse Kreeka ja Rooma maailmast alates rauaajast kuni hilinenud romaani / varajase kristliku perioodi läbi oma materiaalsete jäänuste.

Programm keskendub Vahemere-äärsele maailmale laialt määratletud: mitte ainult Kreeka ja Rooma arheoloogia, vaid ka Lähis-Ida ja Loode-Euroopa alad. Kui teie huvid asuvad valdkonnal, mis kattub sellega seotud teemavaldkonnaga, hindate teid meie interdistsiplinaarset lähenemist, mis võimaldab teil kogu kooli töötajate kogemusi kasutada.

Valides selle kraadi, on teil juurdepääs meie teadlaste teadmistele, kes kõik on kirglikud klassikalise perioodi ja selle kunsti, sotsiaalse ajaloo ja arheoloogia kohta. Valides kursusi, mis teile huvi pakuvad, on iga üliõpilase programm erinevad ja väitekirja teema valikul pakutakse täiendavat personaliseerimise elementi.

Klassikalise arheoloogia õpilased osalevad ka nädala klassika uurimisseminaridel ja loovad oma klassikalise elava kraadiõppe kogukonna oma alajaotuse.

Ekspertiisi laius

Lõpetanud üliõpilane, teete tihedat koostööd klassikaliste ja arheoloogiliste töötajatega. Klassikalise kunsti ja arheoloogia huvidega töötajad on:

  • Prof. Eberhard Sauer, kes töötab Rooma sõjaväe ja rooma religioonis ja kes praegu uurib Sasaniani sõjalist infrastruktuuri; ta juhib välitöprojekte Gruusias ja Iraanis
  • Prof Judy Barringer, kes on klassikalise Kreeka kunsti ja arheoloogia ekspert
  • Prof. Jim Crow, kelle teadustegevus keskendub teemadele, mis ulatuvad Hadriaani Wallist kuni Constantinopoli veevarustuseni
  • Dr Ben Russell, kes töötab Romani kunsti, arhitektuuri ja kivivarustuse ökonoomika valdkonnas ning kes eksisteerib Türgis ja Itaalias

(Pange tähele, et üksikud töötajad võivad igal aastal uurimispuhkuseks olla.)


Programmi struktuur

Pakume modulaarset kursuste valikut, mis on kavandatud nii, et kajastada meie õppejõudude teadustegevusi ja aidata teil arutleda väitekirja jaoks eriti huvipakkuvat teemat.

Klassikaliste uurimismeetodite ja -oskuste läbiviimiseks on vajalik üks koolituskursus, mis kestavad kaks õpet semestrit (20 ainepunkti). See kursus on mõeldud spetsiaalselt klassitsialtidele ja selle eesmärk on tutvustada teid valdkondadele, mis on väljaspool oma erialasid, ja aidata teil leida ja esitada teabe praktilisi oskusi; see ka varustab teid sõltumatu oskusi, mida on vaja oma doktoritöö lõpetamiseks.

Lisaks valite võimaluste loendist (iga 20 ainepunkti) viis kursust, sõltuvalt nende olemasolust. Need võimaldavad teil töötada kõrgemate iseseisvustega kõrgemate stipendiumide puhul ja valmistada ette magistrantide viimane etapp, väitekiri (60 ainepunkti). Põhilisi klassikalise arheoloogia mudeleid tuleks valida vähemalt kolmest viiest võimalusest, kuid kreeka-, ladina- või vanaajaloo kursusi võib samuti kasutada.

Õpetatud kursused

Pakume modulaarset kursuste valikut, mis on kavandatud nii, et kajastada meie õppejõudude teadustegevusi ja aidata teil arutleda väitekirja jaoks eriti huvipakkuvat teemat.

Dissertatsioon

Teete uurimisprojekti ja esitage väitekiri, mis esitatakse augustikuu keskel määratud kuupäeval.


Riiki sisenemise nõuded

Uurige klassikalise kunsti ja arheoloogia magistrikraadi vastuvõtukriteeriumide ja nõutavate kvalifikatsioonide kohta.

Selle programmiga seotud teemal on teil vaja Ühendkuningriigi 2: 1 diplomit, USA GPA-i 3.4 või mõnda muud rahvusvahelist samaväärset dokumenti. Eelistatud on klassika, klassikalise tsivilisatsiooni, iidse ajaloo või klassikalise arheoloogia bakalaureuse kraad. Kaebuse esitajaid, kellel on tunnustuse kraad teises teema kohta, kaalutakse ka, kuid nad peavad oma isiklikus aruandes näitama, miks nad on programmi läbiviimiseks valmis.

Arvesse võetakse asjakohaseid kogemusi või kutselisi või muid kvalifikatsioone.

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsus

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsuse juhiseid annab Rahvusvaheline Büroo. Kui te pole kindel oma kraadi samaväärsuse üle, pakub rahvusvaheline amet teavet riikide kaupa.

Inglise keele nõuded

Kui te ei tule enamiku inglise keelt kõnelevast riigist, nagu Ühendkuningriigi viisad ja immigratsioon on määratletud, peab teie räägitav ja kirjalik inglisekeelne tõend olema üks järgmistest tunnustest.

  • IELTS: kokku 7,0 (vähemalt 6,0 moodulit)
  • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 20 igast moodulisse)
  • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" jaotises vähemalt 56)
  • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 169 mõlemas moodulis)
  • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Teie inglise keele oskus peab olema vähemalt kaheaastane oma õppekava alguses.

Võimalik, et võime ka nõustuda kraadiga, mida on inglise keele õpetanud ja hinnatud inglise keelt kõnelevas riigis sisenemiseks (nagu on määratletud Ühendkuningriigi viisades


Karjäär

Uuri välja, kus teie kraad võib sind kaasa võtta.

Pärast lõpetamist on teil teadmistepõhise metoodika teadmised ja oskused, mis annavad teile hea võimaluse jätkata doktoriõpinguid klassikates või sellega seotud valdkonnas ning lõpuks akadeemilist karjääri. Muuseumi töö, kultuuripärand ja haridus pakuvad ka mitmeid professionaalseid võimalusi, mis vajavad sellist taset.

Õppimisvõimalused, organisatsioonilised ja juhtimisoskused, mida saate oma õpingutest, annavad teile olulise eelise potentsiaalsete tööandjate muljet avaldades.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of Histor ... Loe edasi

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of History, Classics and Archaeology, together with the Centre for the Study of Modern Conflict, the Scottish Centre for Diaspora Studies and the Centre for Medieval and Renaissance Studies. Näita vähem