Õppetav magistrikraad klassikas annab teile võimaluse arendada oma huve ühes suurimas klassikalise osakonna Ühendkuningriigis.

See programm annab teile võimaluse arendada oma huvi klassika vastu kogu distsipliinis. Teil on võimalus õppida klassikalise tsivilisatsiooni konkreetseid aegu ja piirkondi, analüüsida tekstide kirjandust ja kujundada keeleoskust kreeka ja ladina keeles.

Meie õppejõudude mitmekesiste huvide põhjal on programmi sisu väga paindlik, mis võimaldab valida spetsiaalse tee või rohkem interdistsiplinaarset lähenemist.

Samuti pakume teile võimalust kuulata väljapaistvaid kõnelejaid nädala klassika uurimisseminari seerias ja jagada oma teadustööd oma eakaaslastega klassika lõpetajate seminaril. Ja lisaks sellele õpiksite ka Edinburghis, Põhja Ateenas, suurepäraselt ilusat linna, millel on ülemaailmne kultuuri- ja akadeemilise kapitali maine!

Ekspertiisi laius

Lõpetanud üliõpilane, teete tihedat koostööd klassikaliste töötajatega. Osakonnas on spetsialiseerunud Kreeka ja Ladina kirjanduse ja mõtlemise keskseid valdkondi, Kreeka ja Rooma ajalugu ning klassikaline kunst ja arheoloogia; kuid meil on laialdane vaade distsipliini kohta, kellel on näiteks (näiteks) hilisõhtuse ja vastuvõtmise ajalugu.


Programmi struktuur

Programmi moodulstruktuur võimaldab teil keskenduda eriti huvipakkuvatele valdkondadele, pakkudes siiski laias ulatuses katvust.

Klassikaliste uurimismeetodite ja -oskuste jaoks on vajalik üks koolituskursus, mis läbib kahte õpet semestrit (20 ainepunkti). See kursus on mõeldud spetsiaalselt klassitsialtidele ja selle eesmärk on tutvustada teid valdkondadele, mis on väljaspool oma erialasid, ja aidata teil leida ja esitada teabe praktilisi oskusi; see ka varustab teid sõltumatu oskusi, mida on vaja oma doktoritöö lõpetamiseks.

Lisaks valite võimaluste loendist (iga 20 ainepunkti) viis kursust, sõltuvalt nende olemasolust. Need võimaldavad teil töötada kõrgemate iseseisvustega kõrgemate stipendiumide puhul ja valmistada ette magistrantide viimane etapp, väitekiri (60 ainepunkti).

Õpetatud kursused

Te võtate mitu kursust üle kahe semestri õpetamise, sealhulgas kohustusliku kursuse ja mitmesuguste vabatahtlike kursuste.

Dissertatsioon

Teete uurimisprojekti ja esitage väitekiri, mis esitatakse augustikuu keskel määratud kuupäeval.


Riiki sisenemise nõuded

Tutvuge klassikalise magistrikraadi vastuvõtukriteeriumide ja vajalike kvalifikatsioonidega.

Selle programmiga seotud teema, eelistatavalt klassika, klassikalise tsivilisatsiooni, muinasajaloo või klassikalise arheoloogia jaoks, on vaja Ühendkuningriigi 2: 1 diplomit, USA GPA-i 3.4 või mõnda muud rahvusvahelist samaväärsust. Samuti võime kaaluda teise taseme diplomite omandamist, kui teie isiklik avaldus näitab, kuidas teil on programmi käivitamiseks valmis.

Arvesse võetakse ka asjakohast kogemust või erialast või muud kvalifikatsiooni.

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsus

Rahvusvaheliste kvalifikatsioonide samaväärsuse juhiseid annab Rahvusvaheline Büroo. Kui te pole kindel oma kraadi samaväärsuse üle, pakub rahvusvaheline amet teavet riikide kaupa.

Inglise keele nõuded

Kui te ei tule enamiku inglise keelt kõnelevast riigist, nagu Ühendkuningriigi viisad ja immigratsioon on määratletud, peab teie räägitav ja kirjalik inglisekeelne tõend olema üks järgmistest tunnustest.

  • IELTS: kokku 7,0 (vähemalt 6,0 moodulit)
  • TOEFL-iBT: kokku 100 (vähemalt 20 igast moodulisse)
  • PTE (A): kokku 67 (kõigis "Kommunikatiivsete oskuste" jaotises vähemalt 56)
  • CAE ja CPE: kokku 185 (vähemalt 169 mõlemas moodulis)
  • Kolmainsus ISE: ISE III koos kõikide nelja komponendiga

Teie inglise keele oskus peab olema vähemalt kaheaastane oma õppekava alguses.

Võimalik, et võime ka nõustuda kraadiga, mida on inglise keele õpetanud ja hinnatud inglise keelt kõnelevas riigis sisenemiseks (nagu on määratletud Ühendkuningriigi viisades


Karjäär

Uuri välja, kus teie kraad võib sind kaasa võtta.

Selle astme eesmärk on pöörduda paljude õpilaste poole, võib see moodustada paljude karjäärivõimaluste, näiteks edasise akadeemilise uurimistöö, muuseumi ja kunsti kureerimise, kirjandusliku tõlke või analüüsi, hariduse või avaliku pärandi jaoks.

Teil on ka ülekantavate oskuste tööriistakomplekt organisatsiooni, uurimistöö ja analüüsi valdkonnas, mis on kõrgelt hinnatud igas töövaldkonnas.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology

Vaata veel 13 kursust The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeologyis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
Võta kooliga ühendust
Osakoormus
Päevane õpe
Price
10,700 GBP
Täiskoormusega õpe: Kodu / ELi 10 700 krooni aastas; Ülemeremaad 21 600 £ aastas. Osalise tööajaga õpingud: kodus / EL 5 550 eurot aastas; Overseas £ 10 800 aastas. Võimalik lisatasu.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
aug 31, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
aug 31, 2020