• Kestus (aastates): 3
 • Kvalifikatsioonid: Kliinilise psühholoogia magistri kraad
 • Kvalifikatsiooni tase: magistrikraad (teine ​​tsükkel)
 • Juhenduskeel: inglise keel
 • Õppetöö: täistööajaga
 • Minimaalne ECTS-krediit: 180

Programmi profiil

Eesmärgid

Kliinilise psühholoogia kolmeaastase magistriõppe programmi eesmärk on integreerida koolituse kliinilisi, akadeemilisi ja uurimisalaseid aspekte. Pärast koolitust saavad õpilased osaleda kliinilise psühholoogia praktiseerimisel erinevate elanikkonnarühmadega. Programm pakub õpilastele võimalust kavandada ja läbi viia empiirilisi uuringuid. Programmi peamine eesmärk on arendada arstidele eetiline erialane identiteet, mis suunab nende tööd teadlaste ja praktikutega.

Eesmärgid

Programm põhineb teadlaste ja praktikute koolitusmudelil. See mudel pakub õpilastele kliinilist treeningut, mis valmistab neid ette professionaalseks kliinilise psühholoogi karjääriks. Lisaks pakub programm õpilastele haridust, mis arendatakse edasi täiendõppe kaudu pädevate teadlaste ja akadeemiliste ringkondadega.

Karjääri väljavaated

Programmi edukaks lõpulejõudmiseks saavad lõpetajad töötada kliiniliste psühholoogide teenistuses era- või avalikus sektoris.

Võimalikud töövõimalused on järgmised:

Mittetulundusühing, vaimse tervise keskused, kliinikud, haiglad, erapraksised, grupitöö, taastusravikeskused, psühhiaatriakeskused jne

Juurdepääs edasistele uuringutele

Lõpetamisel võivad üliõpilased jätkata kraadiõppe (PhD või PsyD) uuringuid kliinilis-psühholoogia ja / või sellega seotud valdkondades.

Hindamine

Kursuse hindamine koosneb põhjalikust lõpueksamilt ja pidevast hinnangust. Jätkuv hindamine võib muu hulgas hõlmata keskmise tähtajaga projekte ja klasside osalemist.

Kirjade klassid arvutatakse lõpliku eksami ja pideva hindamise põhjal ning nende kahe hindamiskomponendi käigus saadud tegelike numbritega. Kursuste alusel arvutatakse õpilase semestri hindeks keskmine (GPA) ja kumulatiivne punkti keskmine (CPA).

Lõpetamisnõuded

Üliõpilane peab täitma 180 ECTS ja kõik programmi nõuded, sealhulgas 1000-1500 tundi kliinilist praktikumit.

Minimaalne kumulatiivne hinne punkti keskmine (CPA) on 2,0. Seega, kuigi "D-" on klassi PASS, peab CPA 2,0 saavutamiseks olema nõutav keskmine hinne "C".

Õpitulemused

Programmi lõpuks saavad lõpetajate võimalused:

 1. Kriitiliselt analüüsida ja sünteesida kliinilis-psühholoogias eri mõtte- ja teoreetilisi suundi puudutavaid andmeid.
 2. Näidake teadmisi ja oskusi terapeutiliste suhete arendamisel ja psühhoteraapia läbiviimisel.
 3. Osale enesehinnangusse ja kriitiliselt hinnata nende tugevusi ja nõrkusi ning nende mõju oma klientidele ja teraaprotsessile.
 4. Tehke professionaalsust, näidates sügavaid teadmisi ja arusaamist kutsestandarditest ning praktiseerides professionaalse eetika järgi.
 5. Lugege paremat ülevaadet inimeste mitmekesisusest, kes erinevad kultuuri, soo, etnilise päritolu, rassi, religiooni, vanuse, seksuaalse sättumuse, kodakondsuse ja füüsilise ja vaimse seisundi poolest.
 6. Küsige kliinilis-psühholoogiale asjakohaseid teaduslikke küsimusi ning neil on teadmisi teadusuuringute kavandamiseks ja läbiviimiseks, et neile küsimustele vastata.
 7. Omandada koolitus kliiniliste ja psühhomeetriliste hindamistehnikate ja -meetodite valimisel, rakendamisel ja tõlgendamisel ning tulemuste mõistmisel ja rakendamisel, järgides kutsestandardeid.
 8. Näidake teadmisi erinevate ennetavate ja ravimeetodite kavandamise, kasutamise ja hindamise kohta oma töös psühholoogiliste raskustega inimestega.
 9. Näidake oma kliiniliste psühholoogide rolli paindlikkust vastavalt nende inimeste ja / või rühmade vajadustele, kellega nad töötavad.
 10. Kliinilise väljaõppe läbiviimisega osalemise kaudu on võimalik saada mitmesuguseid kliinilisi kogemusi erinevatel teoreetilistel vaatepunktidel.

Stipendiumid - rahaline abi

Ülikool pakub stipendiume ja rahalist abi täiskoormusega üliõpilastele akadeemiliste stipendiumide, rahalise abi, spordialaste stipendiumide ja ülikoolilinnakute õppekavade vormis.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
University of Nicosia

Vaata veel 28 kursust University of Nicosiais »

Viimati uuendatud November 22, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
3 aastat
Päevane õpe
Price
27,180 EUR
Kohalike / ELi üliõpilaste aastased õpingud; 27 720 € rahvusvaheline üliõpilaste iga-aastane õppemaks
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

Contact school

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school