MSc kognitiivne psühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Application tähtpäeva: 31. august

Õppimine meie MSc in Kognitiivne psühholoogia annab teile kokkupuudet täiustatud koolituse spetsialist kognitiivse neuroteaduse meetodeid nagu EEG ja silma jälgimine, teadusuuringute disain ja statistika ning võimalus uurida erinevaid kaasaegseid avastusi kognitiivse psühholoogia meie ekspert akadeemikud on sõbralik väike grupp.

Oluline on, et te olete otseselt seotud tipptasemel teadusuuringutega, mis on suunatud teie huvide ja isiklike oskuste arendamisele.

Põhijooned oma MSc programmi psühholoogia hõlmab:

 • Tugev keskendumine oma isiklike oskuste arendamisele kogu kursuse jooksul, et aidata teil oma karjääri eesmärke saavutada
 • Võimalused oma isiklike huvide jätkamiseks eksperditoega
 • Lai valik teadustöö meetodeid, et maksimeerida oma tööalaseid oskusi
 • Väikese grupi spetsialistide õpetamine teie valitud valdkonnas teadustegevusega juhendajatelt
 • Suurte rühmade magistriõppe üliõpilased, kes jagavad põhilisi mooduleid, on elav ja toetav vastastikune kogukond

Kuidas kursust õpetatakse

Meie MSc Psühholoogia programmide eesmärk on edendada elavat ja koostööl vastastikuse kultuuri seas meie MSc üliõpilased.

Mitu meie moodulit jagavad kõik neli meie MSc psühholoogiaprogrammi. Me teame ka, et on oluline, et arendaksite arenenud spetsialiseeritud oskusi, mis on vajalikud karjääri jätkamiseks valitud valdkondades. Kogu oma MSc kraadi, olete toetatud ja julgustatakse keskenduma oma tööd, et aidata teil läbi viia põhjalikud uuringud oma eriala ja isiklikke huve.

Te kohustub topeltkaaluga Advanced Study moodul kognitiivse psühholoogia (30 ainepunkti).

Moodul arendab õpilaste teadmisi ja kriitilist arusaamist kognitiivse psühholoogia ja kognitiivse neuroteaduse klassikalistest ja arengumaadest. Soovituslikud teemad on tähelepanu, täidesaatva toimimise, mälu (lühi- ja pikaajaline), vale mälu, kognitiivse neuropsühholoogia, kognitiivse vananemise, näo ja objekti tajumise, emotsioonide nakatumise, neuroimagingi, psühobioloogia ja metakognitsiooni.

Akadeemilised sisenemisnõuded

See kursus on avatud lõpetajatele, kellel on esimese või ülemise teise klassi kraad psühholoogias (või mõne muu psühholoogilise uuringuga) või samaväärne.

Inglise keele sisenemise nõue rahvusvahelistele üliõpilastele

IELTS 6,5 üldine, vähemalt 6,0. Ülikool aktsepteerib ka mitmeid rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele teste.

Karjäär

Lõpetajad meie programm on hästi ette valmistatud mitmeid karjääri rakendus- ja uurimisvaldkondades. Need hõlmavad tavaliselt, kuid mitte ainult:

 • Kognitiivse psühholoogia / neuroteaduse doktoriõppe ettevalmistamine
 • Kliinilise neuropsühholoogia täiendõppe ettevalmistamine
 • Tööalase uurimistöö karjäär (nt kasutajaliidese disain, toote testimine, inimfaktorid)
 • Teadusabi assistent / teadustöö toetuskarjäär ülikoolides ja tööstuses
 • Andmete analüütik / andmete analüüsi nõustamine
 • Käitumisteadus (nt valitsus, sõjavägi)
 • Psühholoogi assistent ja ajukahjustus toetavad töötaja positsioone

Ülikoolil on karjääri- ja töövõime meeskond, kes annab teile nõu ja juhiseid oma tulevase karjääri kohta. Meeskond pakub spetsialistide töörühmi, näiteks „Kraadiõppe valikuvõimalused” ja oma doktorikraadiga edasi liikumine ning võib ka kohtuda individuaalselt, et anda juhiseid ja tuge, et aidata teil oma karjääri arendada. Korraldame regulaarselt karjääri- ja mitteametlikke üritusi, kus saab kohtuda tööandjatega. Teil on juurdepääs ka meie töövõimaluste ja digitaalsete ressursside andmebaasile, näiteks psühhomeetrilisele online-testimisele.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction ... Loe edasi

Whether you’re considering a foundation course or an undergraduate degree, a master's or a PhD, Keele is a place where students thrive - we're proud to be joint No.1 in England for Course Satisfaction in the Guardian University League Table 2019, in addition to having been ranked No.1 in England for student satisfaction in the 2018 National Student Survey, of broad-based universities. We were also awarded Gold in the recent Teaching Excellence Framework. Näita vähem