Kuidas me saame keelt õppida? Kuidas me nägime nägusid? Ja kuidas me mäletan asju? Inimjuur on põnev ja seda tuleb veel palju avastada. Sellepärast on kognitiivne neuroteadus kutsutud tuleviku distsipliiniks. Distsipliin, mis tänu uutele aju kuvamise tehnikatele on tohutut edu saavutanud. Kui soovite olla teadusliku uurimistöö esirinnas, siis peab olema Radboud University . Tippteadlaste koondamine üle kogu maailma koos kaasaegse tehnoloogiaga on toonud kaasa keskkonna, kus aju avaldab oma saladusi.

Unikaalne lähenemine

802_Nijmegen-market-square-2.jpg

Radboud University neuroteaduste magistriõppe programm on ainulaadne kogu maailmas selle multidistsiplinaarse lähenemise tõttu. Psühholoogid, füüsikud, bioloogid, matemaatikud, lingvistid ja meditsiinitöötajad töötavad kõrvuti. Just siin - distsipliini vahelises seos - on tehtud avastused, mis toovad kaasa uusi teadmisi. See on meie edu ja meie suurepärase rahvusvahelise maine mõistmise saladus.

Magistriõppe üliõpilane leiab ennast dünaamilises uurimiskeskkonnas ja teid juhivad ülemaailmsed tippteadlased. Teil on võimalik valida erinevate teadusteemade vahel ja saada kogemusi uurimisinstituutides, kes selles programmis osalevad. Nende hulka kuuluvad Dondersi aju, tunnetuse ja käitumise instituut, keeleõppe keskus, Max Plancki psühholingvistika instituut, Nijmegeni molekulaarbioloogia keskus (NCMLS) ja mitmed Radboud University meditsiinikeskuse osakonnad.

Haridus tippu

See magistriõppe programm rongib teid teadusuuringuteks ja kui teil on seda, mida ta vajab, siis on see tippteadur. Meil on range valikumenetlus. Kui olete valitud, leiad ennast maailma parimatest tudengitest. Programmi alguses valite ühe õppevaldkonna järgmisest: psühholoogingism; Taju, tegevus ja teadvus; ja neurokognitsioneerimine. Teie valitud teema raames teete teadusuuringuid ja järgige spetsialiseerumiskursusi.

Programm

Programm, mis kestab kaks aastat, on struktureeritud järgmiselt: üheaastane teooria, millele järgneb ühe aasta peamiselt teadusuuringutele pühendatud.

Esimene aasta

  • Viis üldkursust (24 EÜ)
  • Kuus spetsialiseerumiskursust (36 EÜ)

Teine aasta

  • Kaks valikaine kursust (12 EÜ)
  • Magistritöö (48 EÜ)

Karjääri väljavaated

See magistriõppe programm annab teile kvalifikatsiooni, mida peate minema, et saada doktorikraadi ametikohale. Umbes 80-90% meie lõpetajatest võtavad PhD projekti Nijmegenis või mujal maailmas. Teised leiavad töökohti ärisektoris või uurimisinstituutides.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud keeleteaduse, füüsika, bioloogia, meditsiini, matemaatika, käitumuslike teaduste, tehisintellekti või sellega seotud distsipliini bakalaureuse kraad

Viimase bakalaureusekraadi lõpetamise kuupäev, mis on selle programmi jaoks asjakohane, peab olema viie aasta jooksul pärast programmi rakendamist.

2. Inglise keele oskus

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

  • TOEFL skoor
  • IELTS skoor
  • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

3. Spetsialiseerumise erinõuded

Kontrollige iga spetsialiseerumise erinõudeid.

Tähtajad

Programmid algavad septembris ja veebruaris

  • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill (või november).
  • EMP üliõpilased: 1. mai (või detsember).

Kvaliteedimärgis

Kognitiivse neuroteaduse magistrivõistlustel anti Keusgecid Mastersi 2016. aasta kvaliteedimärgi "Top Programm" (magistriprogrammi juhend), mis näitab, et programm kuulub Hollandi magistriõppe parimatest programmidest kogu valdkonna ulatuses.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud March 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja 12 645 eurot mitte-EMP üliõpilastele
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 November (non-EEA students) or 1 December (EEA students)
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 November (non-EEA students) or 1 December (EEA students)
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 November (non-EEA students) or 1 December (EEA students)
End Date

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Master's programme in Cognitive Neuroscience