MSc koguse uuringus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Akrediteeritud: CIOB RICS

Ehitustööstuses on alati nõudlikud suutlikud spetsialistid, kellel on kommertsjuhtimise ja kvantiteediuuringute oskused. Nende väärtuslike oskustega saate mängida olulist rolli Suurbritannia ja välismaal asuvate ehitusprojektide kulude haldamisel.

GCU magistrikraadi kogude ülevaatus on akrediteeritud Royal Institution Chartered Inspektorid (RICS) ja Chartered Institute of Building (CIOB). Programm on saadaval nii Londoni kui ka Glasgowi ülikoolilinnakutes täistööajaga, osalise tööajaga ja kaugõppe jaoks.

Õppekava on praktiline ja karjäär keskendunud, mis muudab teid konkurentsivõimelisemaks kandidaadi juhtimise rollide ehitus.

 • Laienda oma tugiraamistikku ja oma arusaamist ehitusmajandusest ja projektijuhtimisest
 • Avastage selliseid teemasid nagu risk ja väärtuste haldamine, tööde kvantifitseerimine ja hindamine, finantsjuhtimine ja ehituse ökonoomika
 • Uurige jätkusuutlikku disaini ja konstruktsiooni
 • Õppige, kuidas käsitleda ehituslepinguid ja vaidlusi
 • Ühendage oma teadmised reaalmaailma tööstuslike juhtumiuuringutega
 • Lõpetage väitekiri, et integreerida oma teadmised ja arendada ainealaseid teadmisi

Ülikooli ühise heaolu nimel rõhutab GCU kogukond positiivset mõju avaldavate tegurite olemasolu. Me töötame kõvasti välja selle nimel, et teed, mida me teeme, et saaksime juhtida muutusi meie kogukondades ja meie maailmas. Oleme tegijad ja ehitajad. Loodame, kui lõpetate, võtate selle vaimu teiega, ükskõik kus sa lähed.

Ehitustöötajatena saate aidata ehitada linnu, ettevõtteid ja kodusid; teil on ka võimalus ehitada ühist kasu.

Graduate väljavaated

Magistriõpe Kogukondade uuringu kraad valmistab teid ettekujutusala eriala strateegilisel tasandil. Võite leida tööd sellistes valdkondades nagu projektijuhtimine ja majandus, vaidluste lahendamine ja rahvusvaheline ehitus.

Mida sa õpid

Programmis kasutatakse mitmesuguseid uusi ja tõestatud mooduleid, mille eesmärk on suurendada ehitustöötajate oskuste kogumit. See annab üliõpilastele võimaluse arendada oma võimeid, tugiraamistikku ja ühist arusaama ehitusmajandusest ja projektijuhtimisest, et töötada tööstuses tõhusamalt. Valida erinevaid potentsiaalseid valikaineid, mis tugevdavad kaasaegse ehitustööstuse erialaseid nõudmisi ja aitavad arendada pädevusi mitmesugustes asjakohastes valdkondades.

Ehitusleping ja vaidlused

Uurida projektidega seotud õiguslikke ja lepingulisi küsimusi; mis keskendub ehitusprojektide kriitilisele hindamisele ja lepinguhalduse rakendamisele. See hõlmab rahvusvaheliste ehitusprojektide asjakohaste hankestrateegiate väljavalimise meetodite analüüsi ja hindamist. Moodul arvestab ka seda, kuidas ehituse konfliktist tekkinud ebaõnnestumised on toimunud, ning arutletakse konflikti juhtimise meetodite ja rahvusvaheliste vaadete lahendamise vahendite üle.

Ehitus majanduse ja hanked

Saate täieliku kontseptuaalse arusaama ehitussektori majandusest. Moodul keskendub ka rahvamajanduse ja ehitussektori koostoimedele, sealhulgas ehituse nõudluse prognoosimisele. See hõlmab ka mikromajanduse küsimusi, sealhulgas tarneahela juhtimist.

Ehitus Finantsjuhtimine

Mõistab finantsjuhtimist laiemas ehitustööstuses ja seda, kuidas see võib mõjutada tsüklilisi suundumusi. Arvestatakse kõiki ehitusprojektide finantsjuhtimise aspekte, pöörates erilist tähelepanu kapitaliinvesteeringute otsustele ja rahavoogude juhtimisele.

Arenduse ja projekti ökonoomika

Projektide juhtimine kaubanduslikul eesmärgil, st projektide majanduslik hindamine.

Tööde kvantifitseerimine ja kalkulatsioon

Kvalifikatsioonimõõtja põhioskused. Moodul uurib ehitustööde mõõtmist ja kvantifitseerimist erinevate mõõtmismeetodite abil. Samuti uuritakse ehitustööde hindamise ja hindamise meetodeid, mis põhinevad erinevatel andmetel.

Riski ja väärtuse juhtimine

Rahvusvaheliste ehitusprojektidega seotud riskijuhtimine, sealhulgas riskide tuvastamise, analüüsimise, vastuvõtmise ja ülekandmise meetodid - projekti edukuse olulised elemendid - hüpoteetiliste ja elavate projektide kasutamine konteksti paigutamiseks.

Säästev disain ja ehitus

Kogumõõtja jätkusuutlikkusega seotud põhitehnoloogiaalane pädevus. Säilitada õpilastele teadmised ja mõistmine jätkusuutliku disaini ja ehituse põhimõtetest; ja tutvustatakse jätkusuutliku hoone arendamiseks vajalikke põhinõudeid, tehnoloogiaid, tööriistu, meetodeid, protsesse ja süsteeme.

Rahvusvaheline ehitusprojektide rahastamine

Finantsjuhtimine alates pakkumise ettevalmistamisest kuni rahastamise lepinguni, pöörates erilist tähelepanu kapitaliinvesteeringute otsustele ja rahavoogude juhtimisele, kõik rahvusvaheliste ehitusprojektide kontekstis.

Projekti juht

Projektijuhtimise kontseptsioonid, projektijuhtide rollid ja vastutus ning organisatsioonilised struktuurid, milles projektijuhtimine toimib.

Magistritöö

Võimalus viia läbi põhjalik uurimine, rõhutades originaalsust ja analüüsi.

Auhind

Riiki sisenemise nõuded

Suurbritannia autasud 2: 2 (või samaväärne) mis tahes teemal.

Muu akadeemiline ja kutsekvalifikatsioon

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

 • inglise keel
 • Akadeemiline IELTS skoor 6.0 (või samaväärne), mille elementi pole alla 5.5.

Pange tähele: kui olete pärit enamuselt inglise keelt kõnelevast riigist, ei pruugi teilt nõuda täiendavat tõestust oma inglise keele oskuse kohta.

Siin loetletud kõik sisenemisnõuded tuleks kasutada juhendina ja need peavad vastama minimaalsele sisestamise tingimustele. Taotlejaid, kes on teinud koha tingimusliku pakkumise, võidakse paluda saavutada rohkem, kui on öeldud.

Lisainformatsioon

Muud akadeemilised ja kutsekvalifikatsioonid

Iga taotlust GCU-le käsitletakse individuaalselt. Kui teil ei ole harilikke akadeemilisi kraadiõppe vorme, kuid nad suudavad näidata tunnustatud kutseorganisatsioonide asjakohast töökogemust ja / või krediiti, võidakse teil selle kursuse omandamiseks lubada ülikooli eelõppekava tunnustamist.

Rahvusvahelised Pathways

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

 • Kodu: 5500 naela
 • RUK: 5500 £
 • EL: 5500 £
 • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Lisateavet saate meie auhinnatud sisserändepoliitika toetusest

HM jõud

Koostöös HM-iga on GCU tuvastanud, et see programm on eriti sobiv sõjaväelastele ja endistele sõjaväelastele meestele ja naistele. Külastage HM Forces Careers Zone'i, et saada lisateavet pakutavate teenuste kohta.

Akrediteerimine

Programm on akrediteeritud Royal Institute of Chartered Inspektorid (RICS) ja Chartered Institute of Building (CIOB)

Hindamismeetodid

Eksamite, kursuste, veebipõhiste arutelude ja esitluse kombinatsioon. Ülikoolil on strateegiad, kuidas Blackboardi veebipõhist virtuaalset õpikeskkonda kasutada näost-näkku õppetöö täiendamiseks.

Kaugõppe juurdepääs

Kaugõppust õppivate õpilaste kauglugevõimaluste kogumiseks on vaja oma arvutit ja Interneti-ühendust. Tehniliste teadmiste kõrget taset ei ole vaja, aga peate olema rahul tekstitöötluspaketi, e-kirjaga ja mõne veebis otsimise kogemusega.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in ... Loe edasi

GCU's vast IT, engineering and construction experience is housed within the School of Engineering and Built Environment. Our supportive staff are experts in their field; well-connected frontrunners in areas such as IT security and web development, environmental science, telecommunications, surveying and building services. Our research into built environment and connections with industry leaders in growing markets such as games design make us an exciting choice for students, staff and researchers. Näita vähem