MSc kohtuekspertiisi arheoloogia ja kuritegevuse stseeni uurimisel

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kohtuekspertiisi arheoloogia on arheoloogiliste tehnikate spetsialistide rakendamine, et otsida ja taastada tõendusmaterjali kuritegude stseenidest, mis on sageli, kuid mitte alati seotud matmisega.

Seda kursust õpetavad ulatusliku kuritegevuse kogemusega töötajad, kes töötavad korrapäraselt mitmesuguste toimingutega ja on distsipliini professionaalse arengu esirinnas.

Kursus on:

 • Pakkuda teile täiustatud praktilisi, analüütilisi ja tõlgendavaid oskusi kohtuekspertiisi arheoloogias
 • Pakkuda distsipliini oskuste alast koolitust, et võimaldada lõpetajatel jätkata karjääri kohtuekspertiisi arheoloogia ja kuritegevuse stseeni uurimisel (CSI)
 • Valmistage üliõpilased välja karjäärivälistele väljadele rõhuasetusega meeskonnatööle ja laialdase teadmistebaasi rakendamisele probleemide lahendamisel

See kursus ühendab erinevate distsipliinide lähenemisviisid, et anda õpilastele põhjalik kohtuekspertiisi oskus.

On oluline, et kohtuekspertiisi arheoloogid suudaksid hinnata nende rolli laiemas politseiuurimises ja mõistaksid üksikasjalikult kuriteopaikade haldamise menetlusi.

Kohtuekspertiisi arheoloogia Ühendkuningriigis areneb kiiresti ja tunnistatakse Home Office'i kohtuekspertiisi regulaatori poolt eraldi distsipliiniks. Bradfordi töötajad on professionaalse reguleerimise protsessi raames aktiivselt osalenud arheoloogide instituudi kasutatavate oskuste maatriksite määratlemisel.

Edetabelid

2019. aasta QS World University edetabelis on teema järgi järjestatud maailma 200 parima arheoloogia ülikooli.129561_ARCHAEOLOGY-UoB.jpg

Riiki sisenemise nõuded

 • 2: 2 või rohkem asjakohases distsipliinis, nii humanitaarteadustes kui ka teadustes (nt arheoloogia, antropoloogia, kohtuekspertiisi, õigus jne).
 • Arvesse võetakse ka muid asjakohaseid kvalifikatsioone ja varasemaid kogemusi.
 • Põhja-Ameerika üliõpilaste puhul on tavaliselt vaja vähemalt 2,5 skaala, mis on skaalal 4,0, või samaväärne.

Inglise keele nõuded

 • IELTS 6.0 või samaväärne

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

Programmi õpetatavatel elementidel on keskendunud struktuur, mis katab kohtuekspertiisi arheoloogia põhivaldkonnad ja põhineb otsesel juhtumil, mida kogevad Ühendkuningriigi politseijõududega töötavad peamised juhendajad. On suur rõhk praktilistele kogemustele, kasutades simuleeritud kuritegevuse stsenaariume.

Õpilased võivad valida kas olulise individuaalse väitekirja või üliõpilased võivad alternatiivselt osaleda simuleeritud, keerulises ja mitmepunktilises uurimises, mis nõuab kõrgetasemelisi oskusi ühistöö, stseeni haldamise ja teabe sünteesi alal ning täielikke olulisi uurimis- ja kirjutamisülesandeid mis nõuavad kõrgtasemel akadeemilise kirjutamise oskusi.

Pange tähele, et 2020. aasta kande osas võib mooduli teave muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Sissejuhatus kohtuekspertiisi arheoloogiasse ja kohtuekspertiisi antropoloogiasse (ARC7038-B)
 • Kuritegevuse stseeniuuring (ARC7039-B)
 • Professionaalne areng (ARC7041-B)
 • Väitekiri (ARC7034-E) VÕI CSI arenenud välitööprogramm (ARC7014-C) ja CSI sõltumatud teadustööd (ARC7040-C)

Võimalus

 • Kohtuekspertiisi arheoloogia ja kuritegevuse stseeniuuring (ARC7012-B)
 • Kohtuekspertiisi Taphonomy (ARC7017-B)
 • Eksperdi tunnistajate seadus (LAW7028-B)

Õppimine ja hindamine

Spetsiaalse programmi olemuse tõttu on kõik moodulid programmi tuum, ehkki õpilased saavad valida uurimistöö ja dissertatsiooni vahel. Õpetamisstrateegias kasutatakse tööandjate kaasamist, hõlmates LO1 toetuseks elemente politsei CSI-delt ja kohtuekspertiisi teenuse pakkujate (kriminaaltiku uurimine, kohtuekspertiisi arheoloogia ja CSI) spetsialistidelt.

Temaatilised moodulid on esitatud formaalsete loengute, üliõpilaste juhitavate intensiivsete seminaride / õpetuste ja ulatusliku praktilise juhendamise kombinatsioonis. Kursuste (simuleeritud kuriteopaik ja valdkonna dokumentatsioon, tunnistajate ütlused) eesmärk on näidata asjakohaseid teadmisi, mõistmist ja erialaseid oskusi kohtuekspertiisi tõendite taastamisel, tõlgendamisel ja aruandmisel. Kommunikatsioonioskusi testitakse nii kirjalikus kui ka suulises vormis mitmetes moodulites.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

 • Kodu / EL: 8570 naela
 • Rahvusvaheline: 19 890 naela

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.

Karjääri väljavaated

Lõpetajad selle programmi on läinud töötama õiguskaitse (nii politseiametnikud ja stseen kuritegevuse / teaduslik tugi), kohtuekspertiisi ja ka kaubandusliku arheoloogia koos täiustatud oskusi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Loe edasi

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Näita vähem