MSc kohtuekspertiisi psühholoogias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ainult selline on Šotimaal, see programm on akrediteeritud Briti psühholoogilise ühingu poolt ja mõeldud psühholoogia kraadiõpetajatele. See on teie esimene samm praamitud staatuse ja kohtuprotsessi osakonna kohtumõistmise psühholoogia osaks.

Paralleelselt MSc psühholoogia kohtuekspertiisi seadetes pakub spetsialistidele erinevatest seonduvatest taustadest võimalus korraldada koolitusi samades valdkondades, kuid see ei too kaasa väliselt akrediteeritud psühholoogia kvalifikatsiooni.

Teie programm kasutab teadmisi akadeemiliste ringkondade ja GCU tugeva seose kaudu aktiivsete praktikutega, et anda teile põhjalikku ja asjakohast väljaõpet kõnealuses valdkonnas, sealhulgas psühholoogiliste, kohtuekspertiisi-, kriminaal- ja õigusküsimuste õpetamist, mis teavitaksid ja mõjutaksid teie edasist karjääri.

Õpid omandama kohtuekspertiisi psühholoogiale sõltumatu, analüütilise ja hindava lähenemisviisi ning saama osa meie edukast ja mitmekesistest akadeemilistest kogukondadest. Siin julgustatakse teid üles ehitama tulevikku, mis tõeliselt teenib ühist kasu, kas te aitate tuvastada ja kohtlejata õigusrikkujaid või nõustada töötajate ja teenuste arendamist paljudes valdkondades.

Graduate väljavaated

GCU tuntakse maailmaklassi hariduse eest, millel on ülemaailmne reputatsioon ja 5% suurune edetabel, mis aitab teil kohtuprotsessis kohtuekspertiisi psühholoogia valdkonnas leida erinevaid positsioone.

Te võite valida avalikus sektoris, kus töötavad kohtud, õiguskaitse ja vanglad, haiglad või vaimne tervis ja sotsiaaltöö; jätkake eriala ärikeskkonnas või jätkake akadeemilist karjääri.

Mida sa õpid

Kriminaalse käitumise psühholoogia; Psühholoogia ja õigusprotsess; Analüütilised meetodid; Kohtuekspertiisi psühholoogia rakendamine; Psühholoogiline hinnang; Sekkumine õigusrikkujatega; Lapsed, noored ja seadus; Erialased oskused kohtuekspertiisi alal; ja juhendatud uurimistöö.

Riiki sisenemise nõuded

Tüüpilised sisenemise nõuded

Suurbritannia auväärt 2: 1 (või samaväärne) psühholoogias, mida British Psychological Society (BPS) tunnustab kui Chartered Membership (GBC) Graduate Basis (GBC) ja asjakohane töökogemus.

inglise keel

IELTS skoor 7,0 (või samaväärne) ilma elementide alla 6,5

Kui te ei vasta inglisekeele nõuetele, võite saada inglise keele omandamiseks ülikooliõppeprogrammi.

Lisanõuded

Kõik taotlejad peavad esitama tõendid, mis näitavad, et on olemas kogemused vastava kliendigrupiga (nt kurjategijad, ohvrid või kuriteoohvritega noored), kes kohtuvad kohtumenetluses.

Tasud ja rahastamine

Õppemaksu, mida maksate, määravad enamasti teie tasu staatus. Mis on minu õppetoetuse staatus?

Õppemaks 2018/19

  • Kodu: 5500 naela
  • RUK: 5500 £
  • EL: 5500 £
  • Rahvusvaheline: 12600 krooni

Kui alustate oma õpinguid 2018. aasta septembris või 2019. aasta jaanuaris, siis need on iga-aastased või moodulitasud, mis kehtivad teie kursuse kestuse kohta; Tasud võivad siiski muutuda. Lisateabe saamiseks selle kohta, kuidas tasud võivad muutuda, lugege meie tasusid ja tagasimakse eeskirju.

Lisakulud

Lisaks kursuse õppemaksudele võite ülikoolis oma aja jooksul kogeda lisakulusid.

Stipendiumid

Pakume kvaliteetset haridust õiglase hinna eest; kui ühist heaolu ülikool, oleme võtnud endale kohustuse pakkuda andekatele õpilastele juurdepääsetavat kõrgharidust, hoides oma õppemaksu madalalt ja pakkudes laiaulatuslikku stipendiumipaketti üle 2,5 miljoni naela aastas.

Kui teil on küsimusi või küsitlusi stipendiumide kohta, mis on saadaval 2018./19. Aastaks, võtke kindlasti ühendust üliõpilaspäringute meeskonnaga.

Kutsealane akrediteerimine

Programm on Briti psühholoogilise ühingu akrediteeritud esimese etapi GBC Pathway programmi raames või teekonna poole, mis on suunatud erialasele staatusele ja kohtuekspertiisi psühholoogia osakonna liikmele.

Rahvusvaheline õpilase alguskuupäev

Uute rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks algavad orientatsiooniüritused 14. septembril 2018 . See lisaaeg on spetsiaalselt ette nähtud uute rahvusvaheliste üliõpilaste abistamiseks Suurbritannia ja GCU sisseseadmisel enne üldise üliõpilaste juhendamise ja õpetamise alustamist.

Sel perioodil toimus terve hulk lõbusaid ja informatiivseid tegevusi, sealhulgas ülikoolilinnak ja linnaekskursioonid, samuti tervitusüritused, kus võite kohtuda teiste rahvusvaheliste üliõpilastega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Commu ... Loe edasi

The School of Health and Life Sciences, one of three academic schools in GCU, brings together the departments of Life Sciences, Psychology, Social Work and Allied Health Sciences and Nursing and Community Health. Working in partnership with our staff, students and external stakeholders, the School of Health and Life Sciences has created a unifying vision designed to meet the 2020 University Strategy, embedding excellence, engagement and energy into every aspect of school life. Näita vähem