MSc kohtuekspertiisi raamatupidamises

Üldine

Programmi kirjeldus

See kursus annab teile ülevaate kohtuekspertiisi raamatupidamisest ja konkreetselt uurimise ja vaidluste nõustamisteenuste kahest peamisest valdkonnast. Te suurendate oma teadmisi õiguslikust raamistikust, kuna see on seotud tõendamisõigusega, ning viige läbi erinevaid mooduleid, mis hõlmavad muid kohtuekspertiisi puudutavaid valdkondi, nagu finantsanalüüs ja elektrooniline kuritegevus.

Moodulid, mida te võtate, võimaldavad teil arendada kohtuliku raamatupidamise tööd, sealhulgas finantskuritegude olemust ja ulatust ning finantsvaidluste lahendamist ning seejärel kasutada saadud teadmisi, et kaaluda selliste teadmiste praktilist rakendamist.

Te arendate võimet uurida õiguslikke juhtumeid ja esitada õiguslikke argumente, kaaluda uurimisprotsessi ja arendada arusaamist kõige sagedamini kasutatavatest peamistest tarkvararakendustest. Teil on juurdepääs sertifitseeritud pettusekontrolöride liikmete ressursside assotsiatsioonile

113236_SBS-business-management-32-PT-MBA1.jpg

Sa õpid läbi:

 • eetiline peegeldus
 • uuringud
 • kriitiline hindamine
 • loengud
 • seminarid
 • töötoad
 • sõltumatu uuring
 • grupitöö
 • ülesanded ja harjutused
 • projektid
 • hindamine ja tagasiside

Moodulid

2019/20. Moodulid võivad erineda allpool esitatud moodulitest, mis on 2018/19. Õppeaastal

Ettevõtte juhtimine ja eetika

Ettevõtte tõhus juhtimine võib aidata ettevõtetel suurendada aktsionäride jõukust ja kasu ühiskonnale. See moodul uurib, kuidas ettevõtte üldjuhtimine praktikas toimib ja kuidas see ärieetikaga ühendab.

Dissertatsioon

See moodul on üks magistrikursuse nurgakividest. See võimaldab teil põhjalikult uurida ja uurida teie valitud teemat, mis on seotud üldise raamatupidamise ja eelkõige kohtuekspertiisi arvestamisega. Te kasutate oma teadmisi ja oskusi, mida olete omandanud teiste moodulite, eriti uurimismeetodite külastamisel, ja kogenud juhendaja toetusel, et uurida teatavaid uurimisprobleeme ja pakkuda täitmist uurimuse puudujäägile, mille tuvastate põhjaliku kirjanduse põhjal läbivaatamine. See moodul on eriti kasulik, kui soovid kaaluda doktorikraadi loomist pärast magistriõppe lõpetamist.

Elektrooniline kuritegevus

Kas soovite rohkem teada saada, mis põhjustab maailmamajandusele finantskahju rohkem kui selliste riikide nagu Saudi Araabia või Šveitsi SKP? Ühesõnaga - küberkuritegevus.

Te saate kaevata kapoti alla selle kohta, mis toimub infosüsteemide ümber, mida ettevõtted ja üksikisikud iga päev kasutavad. Näete palju küberkuritegevuse näiteid ja nende mõju erinevatele organisatsioonidele ja üksikisikutele. Te saate töötada tegeliku ülesande juures, mis keskendub tegelikele organisatsioonilistele küsimustele, keskendudes küberkuritegevusele. ”

Finantsanalüüs

Finantsanalüüsi eesmärk on lihtsustada ettevõtete koostatud sõnumeid finantsaruannete keerukate kasutajate jaoks ja aidata kaasa väliste sidusrühmade otsustusprotsessile. Finantsanalüüsi moodul parandab õpilaste arusaamist finantsaruandlusest, kasutades põhjalikke analüütilisi meetodeid, mida rakendatakse reaalsetes ettevõtetes, ning mitte ühtegi finantsandmeid.

Kohtuekspertiisi raamatupidamine

Ülemaailmselt kasvab nõudlus kohtuekspertiisi praktikaga seotud erialaste teadmiste ja oskuste järele, mida sageli defineeritakse kui raamatupidamispõhimõtete, teooriate ja distsipliinide kohaldamist õigusvaidlustega seotud faktide või küsimuste suhtes. Selle mooduli eesmärk on arendada üliõpilase tunnustust kohtuekspertiisi kahe peamise valdkonna üle: pettuste uurimine ja vaidluste lahendamine.

Kohtuekspertiisi raamatupidamise rakendused

See moodul arendab esimese semestri kohtuekspertiisi raamatupidamismooduli käigus saadud teoreetilisi teadmisi ja kaalub selliste teadmiste praktilist rakendamist. Moodul arendab ja mõistab kohtuekspertiisi ülesannetes kasutatavaid meetodeid nagu intervjueerimine ja arendab vaidluste lahendamise meetodeid, nagu kahjude kvantifitseerimine.

Uurimismeetodid: Uurimine ja finantseerimine

Kõigis ärivaldkondades peavad juhid tegema otsuseid, mis on sageli struktureerimata. See tähendab teabe analüüsimist ja hindamist või isegi soovituste hindamist teiste poolt koostatud teabe põhjal. Õigete otsuste tegemiseks vajavad juhid teadmisi uurimisprotsessidest ja kriteeriumidest, mida tuleks rakendada nende enda ja teiste uurimistööle.

Eksperdi tunnistaja kriminaalmenetluses

See moodul uurib ja uurib tõendite kasutamist, sealhulgas eksperditõendeid kriminaalmenetluses. See hõlmab tõendusmaterjali mõtlemist ja uurib ja hindab tõendeid kriminaalmenetluses tõendite võtmise seisukohast. Moodul kaalub ka seda, mida mõeldakse tõendite vastuvõetavuse, asjakohasuse, tõendite kaalukuse ning kohtuniku ja žürii kohtuprotsessis.

113237_SBS-business-management-30-PT-MBA1.jpg

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt peavad üliõpilased omandama vastava valdkonna bakalaureuse kraadi, kuid kui teil ei ole mingit kraadi, võidakse teid kaaluda, kui teil on asjakohane erialane raamatupidamiskogemus. Teil on vaja ka kahte asjakohast viidet. Võite nõuda ka krediidi punkte, mis vähendavad Sheffield Hallami kvalifikatsiooni lõpuleviimise aega. Leia rohkem

Kui inglise keel ei ole teie esimene keel, vajate tavaliselt IELTS 6.0 skoori, kus on vähemalt 5,5 oskust või samaväärne. Kui teie inglise keele oskus on praegu alla IELTS 6.0, soovitame teil kaaluda Sheffield Hallam University eelõppes inglise keele kursust, mis võimaldab teil saavutada samaväärse inglise keele skoori.

Akrediteerimine

Oleme pettusevastase hariduse partnerluse liige sertifitseeritud pettusekontrolöride liiduga.

Me võime küsida intervjuu enne vastuvõtmist lõplikult. Rahvusvahelisi üliõpilasi võib küsitleda telefoni või e-posti teel.

Live projektid

Te täidate suure teaduspõhise projekti teemal, mis on seotud teie tulevase karjääri või akadeemilise huviga. See võimaldab teil näidata kursuse käigus omandatud oskusi ja teadmisi ning arendada oma teadustöö oskusi.

Võrguvõimalused

Selle kursuse üliõpilased on tavaliselt kõikjalt maailmast, pakkudes võimalusi erinevate kultuuride ja võrgustikega tegelemiseks, samal ajal kui me usume, et õppimisalased teadmised võimaldavad õpilastel juhtpositsiooni hierarhias positsioneerida.

Paljud juhendajad on pärit tööstusest ja on hästi seotud professionaalsete raamatupidamisasutustega, uurides erialaseid teadmisi, arendades professionaalseid õppekavasid ja kujundades professionaalseid hinnanguid. See tagab, et olete professionaalsete rakendusteadmiste tipptasemel, arendades samal ajal kriitiliselt refleksiivseid analüüsivorme, seades kahtluse alla kindlad teadmised ja kujutledes alternatiive.

Kursust pakkuv meeskond on tihedalt seotud Chartered Certified Accountants'i (ACCA), Juhtivate Raamatupidajate Chartered Institute (CIMA) ja Corporate Treasurers (ACT) vahel. Oleme ka pettusevastase hariduse partnerluse liige sertifitseeritud pettusekontrolöride liiduga.

Meie lõpetajad on hästi varustatud mitmesuguste karjääri jaoks, kuna kursus arendab oskusi, mida vajavad paljud erasektori ja avaliku sektori tööstusharud. Meil on spetsialistide värbamisnõustajate meeskond, kes juhib paljusid karjääri- ja värbamisüritusi.

Tuleviku karjäär

See kursus valmistab teid ette karjääri tegemiseks:

 • raamatupidamisega seotud kutsealad
 • finantspettuste avastamine
 • raamatupidamine
 • rahanduse või raamatupidamise juhtimine
 • finantskontroll
 • finantsanalüüs
 • finantsnõustamine
 • teadustöö või haridus
 • karjääri kujundamine politseis, õigus- ja karistusvaldkonnas

Kestus ja tasud

 • Alusta kuupäevasid: september
 • Kestus: 12 kuud
 • Tasud:
  • ELi üliõpilaste 2019/20 õppeaasta on kursuse jaoks 8 000 naela.
  • Rahvusvahelised tudengid 2019/20 õppeaastal on kursuse jaoks 13 500 naela.
 • Tähtaeg: Ei ole määratud tähtaega.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate ... Loe edasi

Sheffield Hallam University is a welcoming community of students and staff from more than 120 countries. We offer exceptional teaching across 700 programmes at foundation, undergraduate, postgraduate and research degree level. With more than 31,000 students, we are among the largest universities in the UK. Näita vähem