MSc kommertsjuhtimise ja kogude uuringus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kuna konkurents kasvab nende seas, kes soovivad ehitustööstuses karjääri astuda ja areneda, on see rahvusvaheliselt tunnustatud kvalifikatsioon potentsiaalsete tööandjate jaoks kvaliteedinõue ning võib suurendada karjäärivõimalusi.

Õppetöö, mis põhineb paljudel tööstussektoritel rakendatavatele koguselistele uuringutele kohaldatavatele põhimõtetele, annab programmis osalejatele põhjalikud ja põhjalikud teadmised valdkonnast.

Ametialane tunnustus

Programmi on akrediteeritud nii Royal Institute of Chartered Surveyors (RICS) kui ka Chartered Institute of Building (CIOB).

Pärast edukat lõpuleviimist MSc kommertsjuhtimise ja koguse uuringute, lõpetajatele võib taotleda RICS liikmeks. Pärast kutsealase pädevuse hindamise (APC) edukat lõpulejõudmist saavad lõpetaja liikmed täieliku prahitud staatuse.

Jaanuari sisenejad

Jaanuaris peaksid õpilased arvestama, et ta töötab täiskoormusega 2 semestrit (12 kuud) väitekirja (veebruarist aprillini 3 kuud) (kokku 16 kuud) või osalise tööajaga 4 semestrit (24 kuud) väitekiri ( Märts-august, kuus kuud) (kokku 30 kuud).

Jaanuari sissetulekuprogrammide registreerijad ei pea suvepuhkuse ajal ülikoolilinnakus õppima.

Kursuse sisu

Õpilased võtavad nelja kursuse 1. poolaastal ja veel neli kursust 2. semester.

Õpetatud kursused on järgmised:

  • Lepingud ja hanked
  • Väärtuse ja riskijuhtimine
  • Ehitustehnoloogia
  • Ehitus Finantsjuhtimine
  • Kvantitatiivne finantsjuhtimine
  • Ehitustööd ja infotehnoloogia
  • Inimeste ja organisatsiooni juhtimine sisseehitatud keskkonnas
  • Ehitustehnoloogia jätkusuutlikkus (valikuline)
  • Kinnisvara hindamine ja hindamine (valikuline)
  • Makroökonoomika rahandus ja keskkond (valikuline)

Lisaks neile õpetatavatele kursustele osalevad magistri kvalifikatsiooni taotlevad tudengid uurimisprojektis. Õpilased saavad õppida individuaalseid kursusi, et täita jätkuvaid kutseõppe nõudeid ehitatud keskkonna kutsealadel.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei olnud keskkooliõpetaja, peavad taotlejad tõendama inglise keele oskust, mis on samaväärne IELTS-iga 6.5 (kõik elemendid on läbitud 6.0 või kõrgemal). Kandidaadid, kes on omandanud keskhariduse ja kolmanda taseme hariduse, peavad esitama dokumentaalsed tõendid. Vähemalt üks aasta täiskoormusega õpe inglise keeles on vajalik.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Näita vähem
Akadeemiline linn