MSc kommunikatsioon ja tööstuspsühholoogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Akadeemiline kraad Magistriõpe, lühidalt: MSc kommunikatsioonis ja tööstuspsühholoogias
Kohalolek Puhas kaugõpe, ilma käimiseta (100 protsenti kaugõpe). Kohalolek on vajalik ainult magistritöö suuliseks kaitsmiseks Viinis
Õppekohad 50 õpilast aastas
Õppekeel Saksa keeles
Õpingute algus Talvine poolaasta: 1. september
Suvesemestril: 1. märtsil
Järgmine
Kandideerimise tähtaeg
kuni 15. juulini 2020
Hooldaja FHWien WKW
Autasustamine Pärast kirjaliku magistritöö suulist kaitsmist annab magistrikraadi FHWien der WKW
Õppevorm Kaugõpe osalise ajaga (täiendõppe kursus vastavalt Austria kõrgkooli kursuste föderaalseadusele §9)
Koostöös ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie (Lübeck)
Registreeritud FHWien der WKW juures
Pealkirja tunnustamine

MSc (vt ka Saksamaa ja Austria valitsuse lepingut)

Ruumi eraldamine Kohtade jaotus toimub vastavalt saabuvate taotluste järjekorrale, võttes arvesse kvalitatiivseid kriteeriume ja telefoniintervjuud
Õppekoht Kaugõpe, õppides Viini Rakenduskõrgkooli üliõpilasena.
Magistritöö suuline kaitsmine:
FHWien WKW
Waehringeri vöö 97
(U6 jaam Währinger Straße / Volksoper)
1180 Viin
Austria
Kestus 3 semestrit
Reguleerimisala 10 - 14 tundi nädalas
90 EAP
Vastuvõtutingimused

Esimene kraad (vähemalt bakalaureusekraad) tunnustatud Austria, Saksamaa või võrreldavast välisülikoolist ja vähemalt üheaastane töökogemus

või

Vähemalt kuueaastast asjakohast töökogemust - millest vähemalt üheaastast juhtimis- või projektijuhtimiskogemust - peetakse esimese ülikoolikraadiga samaväärseks ( ilma esimese astmeta / ilma bakalaureusekraadita ). Isegi ilma keskkooli lõputunnistuse või ülikooli astumise kvalifikatsioonita.

Lisaks soovitakse saada järgmisi lisakvalifikatsioone: teadmised psühholoogiast (nt kliiniline psühholoogia, sotsiaalpsühholoogia, äripsühholoogia), juhtimisest, juhendamisest, NLP-st, süsteemsest nõustamisest, intervjuudest, psühhoteraapiast vms.Kui esimest ülikooli kraadi pole, tuleb sooritada sisseastumiseksam telefoni teel.

Sertifitseerimine Seda magistriprogrammi tunnustab Saksamaa kaugõppe keskamet (ZFU) registreerimisnumbriga: 160715
Järelevalveasutus Järelevalveasutus on Schleswig-Holsteini liidumaa sotsiaal-, tervise-, teaduse ja võrdõiguslikkuse ministeerium (MSGWG).
Kulud Õppetasu koos õppetasuga kuus 699,84 eurot (käibemaksuvaba) x 18 kuud. Pange tähele, et reisi- ja majutuskulud puuduvad, kuna esinemised toimuvad eranditult veebis.

Teadus kogenud spetsialistidele

Terviklik, teaduslikult ja praktikale orienteeritud, hästi põhjendatud magistrikraad kogenud kommunikatsiooni ja ettevõtte psühholoogia spetsialistidele. Huvilistele, kellel on ulatuslik töökogemus, aga ka juhtimis- või projektijuhtimiskohustused töötades inimestega majanduslikus või sotsiaalses kontekstis või suhtlusalal.

Ametialase pädevuse laiendamine

Olemasolevate kutseoskuste ja nende aluste terviklik ja süstemaatiline laiendamine teoreetilise, praktikaga seotud sisu ja meetodite mõistmise kaudu, keskendudes operatiivsele ja suhtlemispsühholoogilisele sisule kaasaegsete suhtlusmeediate abil kui psühholoogia kaugõpe.

Omandatud teadmiste lisamine

Olemasolevate praktiliste teadmiste täiendamine teaduslikult põhjendatud aluste, põhjalike teadmiste ning psühholoogiliste ja kommunikatiivsete oskustega. Olemasolevaid teadmisi ja oskusi saab teadliku sihtasutuse kaudu teadlikumalt praktiseerida ja arendada ning luua uusi perspektiive.

Kellele see magistriprogramm spetsiaalselt mõeldud oli?

Meie sihtrühm
 • füüsilisest isikust
 • Töötajad ettevõtetes
Freiberufler- interjööri
 • koolitajad
 • treenerid
 • kõneleja
 • terapeudid
 • mediaatorite
 • konsultandid
Juhtimine ja juhtimine
 • Juhataja Sisustus
 • osakonnajuhatajate
 • Meeskonna juhid
 • projekti juhid

Personali hooldus ja juhtimine

 • personalijuhtide
 • Personal Kõlarid
 • HR arendajad
 • Sisemised sotsiaalnõustajad
 • Hea tervis Indoor
 • BEM-personal

Ettevõtte suhtlus

 • Kommunikatsiooni juht (sisemine / väline)
 • Kultuuridevahelise kommunikatsiooni ametnik
 • MA ajakirjandus ja avalikud suhted
 • Töö- ja personalinõukogud

õppe kontseptsioon

Suur praktiline tähtsus Uuenduslik kaugõpe | Individuaalne ja pädev õpilastoetus

MSc kommunikatsiooni ja tööstuspsühholoogia õpikäsitust iseloomustab suur seos praktilise sisuga, aga ka uuenduslikud õpetamis- ja õppimismeetodid. Kujundus kui puhas kaugõpe tähendab optimaalset vastavust sihtrühma vajadustele. Juhendatud iseõppimise, individuaalsete õpilastoe ja e-õppe ühikute kombinatsioon pakub õpilastele võimalust õppida igal pool ja igal ajal, lähtudes nende enda kutsealasetest nõudmistest ja vajadustest. Kaasaegsete e-õppe komponentide kasutamine tagab õpilastele interaktiivse õppe, abstraktse sisu selge esituse ja arutelu. Interaktiivsed veebiseminarid ja arutelud virtuaalses ruumis edendavad teoreetiliste aluste ja meetodite integreerimist kutsepraktikasse. Virtuaalse õpetuse kasutamine veebipõhise õppeplatvormi vormis võimaldab paindlikku ja võrgutaolist teadmiste edastamist, mida saab optimaalselt varieerida ja kohandada vastavalt individuaalsetele õppimisvajadustele ja edusammudele. Kõigi interaktiivsete reaalajas pakkumiste, näiteks veebiseminaride või veebiloengute, samuti kogu elektroonilise õppematerjali säilitamine hõlbustab teadmiste haldamist ja asünkroonset õppimist õpilasgrupis, kellel on erinevad professionaalsed raamtingimused ja vabadus. Lisaks tähendab see lihtsamat ja ajast sõltumatut dokumenteerimist ja kursuse sisu kordamist.

õppekava

Koolitus prioriteedid:

Magistriprogrammi sisu ja ülesehitus toetavad praktika sihtrühmale olulistes valdkondades suhtlemis- ja tööstuspsühholoogia praktikale orienteeritud mõistmist. Selle mõistmiseks oluliste aluste omandamise põhjal edastatakse süstemaatiline suhtlus ja tööpsühholoogiline sisu ja kompetentsid, mille abil üksteise järel moodulid loovad alati eelmises moodulis omandatud teadmistega mõistlikud ühendused ja neid saab järgneva mooduli mõistmiseks integreerida.

Sõltuvalt kutsenõuetest ja vastutusaladest arendavad õpilased hästi põhjendatud teoreetilisi aluseid ja oskusi suhtluse ja töö valdkonnas.

fookus

Sisu osas põhineb 1,5-aastane magistriõppekava neljal kaalutud prioriteedil:

 • põhitõed
 • Individuaalne ja suhtlemine
 • Üksikisik, tervis ja äri
 • Edusammud, muutused ja ettevõtte kultuur

Lisateave on saadaval meie veebisaidil www.alp-lehrinstitut.de ja meie ALP-portaalis: https://portal.akademisches-lehrinstitut-psychologie.de/register

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

The ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH offers modern, creative and innovative distance learning courses and further education in the field of psychology. And this for more than 14 year ... Loe edasi

The ALP Akademisches Lehrinstitut für Psychologie GmbH offers modern, creative and innovative distance learning courses and further education in the field of psychology. And this for more than 14 years. Online Master's programs with practical relevance and skilful didactics. Exciting, scientific and practice-oriented at the same time. In exceptional cases, professionals have the opportunity to be admitted to the Master's programs without a first degree (without a Bachelor's degree). Näita vähem